Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

być Katolikiem to wielka Łaska BOŻA
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: być Katolikiem to wielka Łaska BOŻA

być Katolikiem to wielka Łaska BOŻA 12 lata, 5 mies. temu #2059

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1452
  • Oklaski: 8
frater napisał:
Powiem Ci więcej u styku Peru i Brazylii do dziś dnia istnieją plemiona, które nie dotknęła jeszcze cywilizacja. I jeżeli w plemieniu X jest tubylec Y i jest osobą Sprawiedliwą i Wierzy w BOGA tylko GO inaczej pojmuje, jak ja to też będzie Zbawiony, a nadto sądzę, że BÓG w jego otoczeniu też Czyni Cuda BOŻE.




W Niebie są Poziomy. Świecić też będziemy różnymi kolorami jak też mieć różne Korony. I tak tubylec moim zdaniem będzie mógł osiągnąć najwyższy Poziom Nieba, bo determinujący tu jest rozwój w Miłości do BOGA i bliźnich.

Natomiast My Katolicy dostajemy nadto za darmo Sakramenty Święte szczególnie Sakrament EUCHARYSTII. Niektóre z Nich zostawiają trwały ślad na Duszy niezmywalny po wieczność.
Katolicy należą także do Chóru Kapłańskiego, co daje nam po śmierci miejsce bliżej PANA JEZUSA niż wielu innym. Dumny jestem z tego i dziękuję BOGU za tak wielką Łaskę, że jestem Katolikiem. Nie wiem tylko, ale o to trzeba się pytać Teologów, czy wszyscy Katolicy trafią po przejściu na tamten Świat do Chóru Kapłańskiego lub wyżej, czy tylko Ci Katolicy co mieli Żywą Wiarę w BOGA TRÓJEDYNEGO.

Nadto mamy Charyzmaty DUCHA SWIĘTEGO. Nadto mamy Świętych Obcowanie. Nadto możemy Adorować PANA JEZUSA w JEGO Widzialnej POSTACI w naszych czterech wymiarach ziemskich (długości , szerokości, wysokości w funkcji czasu - czyli tych wymiarach, które dostrzega oko ludzkie i są po linii światła) - wielu Widzi znacznie więcej podczas Adoracji niż to co widzialne jest dla ogółu.

Nadto mamy też Odpusty, często niedoceniany skarb Łask BOŻYCH. Mamy także Sakramentalia.
Mamy też Szkaplerze i wiele innych Obietnic BOŻYCH za poszczególne wyrzeczenia dla BOGA i bliźnich.

Czyli będąc Katolikiem łatwiej osiągnąć wyższy Poziom Nieba i Nagród w Niebie czerpiąc z Darów BOGA OJCA dla Kościoła Katolickiego.
Za tę wiadomość podziękował(a): Piotr38

Odp: być Katolikiem to wielka Łaska BOŻA 10 lata, 11 mies. temu #3289

  • tomacz
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
zgadzam się być katolikiem jest dużo łatwiej niż niewierzącym , ja postanowiłem iść tą drogą i sporo poczytałem na stronie pwtwmyślę że włąsnie tam się udam na studia Bóg jest moją miłością
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy