Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Przywitaj się i przedstaw.
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Przywitaj się i przedstaw.

Przywitaj się i przedstaw. 10 lata, 7 mies. temu #3397

  • Elka
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie.
Mam na imię Elżbieta. Szukam potwierdzenia na istnienie Boga. Szukam cytatów z Biblii. Szukam dowodów,ze nikt niczego w Biblii nie przekręcił, nie zmienił jej pierwotnego brzmienia.
Nie widzę odpowiedzi na posty kilku osób. Mam jednak nadzieję, że forum "żyje", że są tu ludzie chętni do pomocy i do dyskusji. Mam mnóstwo pytań.
Póki co, pozdrawiam serdecznie.
Wrócę i mam nadzieję zastać tu więcej ludzi.

Odp: Przywitaj się i przedstaw. 10 lata, 7 mies. temu #3414

  • Elka
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Miło powitać Piotrze.
Tylko moje pytanie nadal pozostało bez odpowiedzi. Czy poza Tobą, są tu jeszcze inni użytkownicy ?
Jak rozumiem, forum służy przede wszystkim dyskusjom a nie monologom.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 7 mies. temu przez Elka.

Odp: Przywitaj się i przedstaw. 10 lata, 7 mies. temu #3416

  • Elka
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
A co z użytkownikami, z dyskusjami ? Nie odpisałeś.

Odp: Przywitaj się i przedstaw. 10 lata, 7 mies. temu #3418

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Witaj Elu

Jestem Sylwia.Aktywnie jest kilka osób tutaj na forum ale zazwyczaj rozmawiamy poza forum na gg tak jest wygodniej.Jak widzisz to forum to bardziej jak kartoteka.Zbiór treści Katolickich.
Elu możesz opowiedzieć coś o Sobie??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 7 mies. temu przez sylka1989.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.25 sekundy