Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

100% dowód na istnienie Boga
(0 przeglądających) 

TEMAT: 100% dowód na istnienie Boga

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2755

  • Tengel000
  • ( Gość )
Nie widzę żadnej sensownej odpowiedzi na zadane pytania, żadnych kontrargumentów. Widzę tylko jak starasz się mnie usilnie ośmieszyć. Pomijając jednak Twoje złośliwości.

Zacznijmy od tego, że chętnie zapoznam się z materiałami traktującymi o rzeczach, o których nie mam pojęcia. Wystarczy tylko podesłać mi do nich link. odnośnie Twojego stwierdzenia nasuwa się jeszcze pytanie, skąd Ci wiadomo o czym mam pojęcie a o czym nie mam, nie baw się w Boga i nie zgaduj o czym wiem a o czym nie wiem bo możesz się przeliczyć.

Moja praca nie opiera się na "usilnym wyjaśnianiu, że Boga nie ma". Moja praca polega na studiowaniu różnych odłamów religijnych i nie tylko - badam też życie dawnych cywilizacji - pisaniu prac na ten temat i wyciąganiu wniosków z tego czego się dowiem. A to, że śmiem wątpić w istnienie Boga nie znaczy, że go nie ma. To moje poglądy, które potrafię poprzeć argumentami, o czym przekonasz się w dalszej części odpowiedzi, spróbuj odpowiedzieć na mój powyższy post, a nie odwracasz przysłowiowego kota ogonem. Już pisałem wcześniej, ogólnikami się nie da bronić, poproszę konkrety a nie zbaczanie z tematu i osobiste wycieczki w moją stronę.

Nie rozumiem Twojego "hehe..." podałem twarde, fakty na temat religii. Z Twojej strony oczekiwał bym odpowiedzi dlaczego Bóg, jeżeli istnieje jest taki okrutny, przecież mordy w jego imieniu to skrajna patologia. Coś co we mnie budzi wstręt. W Tobie nie? Więc wyjaśnij mi dlaczego miłosierny Bóg, kochający swoje owieczki, aprobuje bestialskie mordy na światową skalę w jego imieniu? Dlaczego na to pozwala? Nie zależy mu? Nie ma czasu? A może na przeszkodzie stoją inne powody, rad bym był je poznać. Czekam więc na odpowiedź odnośnie tego wątku z Twojej strony.

Jeżeli to forum załącza wpisy a nie jest od prowadzenia dyskusji to proponuję przerobić je na bloga. Jesteś moderatorem a zdaje się że nie masz bladego pojęcia o tym jak powinno funkcjonować forum, do czego ma służyć.
Zacytuj mi proszę fragment mojej wypowiedzi, w której pojęcia zagorzałych fanatyków i idiotów kieruje do konkretnych osób. Napisałem, że obecny kościół robi z ludzi idiotów. Czy już wiesz jaka jest różnica? Traktujesz wszystkie moje słowa jako atak na Twoją osobę, a zaznaczyłem wcześniej, że wcale takich ataków czynić nie zamierzam. Kłania się więc czytanie ze zrozumieniem. Z drugiej strony nie wiem w jaki sposób mogłem kogokolwiek urazić słowami "zagorzali fanatycy", w końcu uparcie wierzycie w coś, na czego istnienie nie ma żadnych konkretnych dowodów, wbrew nazwie tematu. Osobiście miałbym głęboko w poszanowaniu gdyby ktoś nazwał mnie zagorzałym heretykiem, plugawym niewierzącym, zakałą tego świata. A tylko i wyłącznie dlatego, że posiadam własne zdanie, z którym nie każdy musi się zgadzać. I wiesz co? ja to rozumiem. Rozumiem, że ludzie mogą mieć inne zdanie niż ja i szanuję to. Dlatego z taką łatwością przyszło by mi się pogodzić gdyby ktoś użył wymienionych wcześniej określeń, kierując je pod moim adresem.

Nie prowokuje kłótni, chcę sprowokować dyskusję, której ty w dziwny i pokrętny sposób próbujesz uniknąć z niewiadomych mi przyczyn. Nie wierzę, że moderator serwisu katolik.d500.pl nie jest w stanie wysunąć konkretnych odpowiedzi na moje pytania. Eh kolejny przykład braku wiary z mojej strony, cóż, chyba już jestem na to skazany

Nie chodzi o to, czyja racja jest lepsza. Nie ma lepszej lub gorszej racji, albo masz rację albo jej nie masz, ja uważam, że ją mam, jeżeli się mylę zbij moje argumenty swoimi, zaczekaj czy aby nie będę miał czego napisać w odpowiedzi i się przekonamy. Ja nie prowadzę z Tobą wojny, ani z żadnym użytkownikiem tego...hmm...forum. Nie każe Ci przestać wierzyć, wręcz przeciwnie chcę wiedzieć jakie masz podstawy do tego by wierzyć. pismo święte było już zmieniane tyle razy że cokolwiek ciężko byłoby dojść ile w zawarto w nim prawdy, a ile fikcji. Moze nawet wyświadczam Ci przysługę, ponieważ najwidoczniej nie potrafisz dyskutować w sposób normalny o swojej wierze z osobą niewierzącą. A widzisz ja pragnę Cię tego nauczyć. Przyjmij to jako dar od Boga jeżeli musisz

Mam Ci przedstawić dowody na temat nie istnienia bytu nadprzyrodzonego, którego nie widać, którego nie słychać, którego istnienia nie da się w żaden sposób udowodnić, chociaż już nie raz próbowano? Naprawdę chcesz się zniżać do tego poziomu by prosić mnie o udowodnienie nie istnienia czegoś czego nie ma? Nie ma i już, zagram w drugą stronę udowodnij mi że istnieje, tylko naprawdę udowodnij.

Albo wiesz co przeprowadźmy eksperyment. Ja będę ze swojej strony chodził cały czas z kamerą i kręcił swoją livestory by udowodnić Ci, że bóg na żadnym filmie nie wystąpi, a Ty ze swojej strony kręć również z tym że z zamiarem aby w Twoim filmie wystąpił, niezaprzeczalnie, po jakimś czasie wymienimy się nagraniami i sprawdzimy, kogo dowody będą solidniejsze

Okej pozwól, że w ramach udowadniania coś opowiem. Przed narodzinami Chrystusa. Na pustyni, w kraju powszechnie nazywanym Egiptem, żyli sobie ludzie. Ci ludzie byli bardzo rozwiniętą cywilizacją zarówno pod względem technologicznym jak i intelektualnym. Dzisiejsi mistrzowie architektury nadal nie potrafią wyjaśnić w jaki sposób udało im się zbudować niektóre budowle. Łamią one bowiem niekiedy prawa fizyki. Co więcej, ta cywilizacja według ostatnich doniesień światowej klasy naukowca powstała już 11 000 lat przed naszą erą. Naukowcem tym i badaczem starożytnej cywilizacji Egiptu jest Robert Bauval. Zauważ, że piszę o czasach kiedy chrześcijaństwo, ba nawet Juadaizm nie był jeszcze w ogóle znany. Skąd te wnioski? Z informacji zebranych na całym świecie udokumentowanych i potwierdzonych naukowo, że w różnych częściach globu wyznawano zupełnie innych Bogów. Religia więc sama w sobie powstała dawno, ale nie była to Religia znana dzisiaj. Zapewne wiadomo Ci, że faraonów Egipskich uznawano za potomków Bogów, synów Ozyrysa, który jakoby miał przylecieć na ziemię z odległego o miliardy lat świetlnych Syriusza. Zadziwiający jest fakt, że Układ piramid w Gizie odzwierciedla dokładne rozstawienie gwiazd w pasie konstelacji Syriusza dokładnie (Uwaga!) sprzed 12 500 lat p.n.e.
Dodatkowo dochodzą hieroglify, przedstawiające dziwne, olbrzymie pojazdy i statki latające. Z kolei w meksyku odkryto ryciny sumerów przedstawiające kogoś kogo obecnie nazwalibyśmy astronautą. Skąd więc ta wiedza u ludzi, którzy żyli tysiące lat przed nami? W jaki sposób powiązać ich dokonania w dziedzinie astronomii, która przewyższała naszą doczesną wiedzę?

Prawdą jest (udowodnione naukowo), że ludzkość ginie za sprawą różnych kataklizmów co kilkanaście tysięcy lat, więc prawdopodobnie nas też to czeka. W każdym razie, każda z upadłych cywilizacji miała własną religię, własnych Bogów, którzy odeszli w niepamięć i już nikt ich obecnie nie wyznaje. Awięc potwierdza się stara prawda, że "Bogowie istnieją tak długo, jak długo żyją ludzie, którzy w nich wierzą." Nasza cywilizacja odejdzie, a razem z nią Bóg Judaistów, który przeobraził się w Boga Muzułmanów, Chrześcijan, Katolików, Islamczyków i wielu innych mniejszych grup. Bo pierwszy był Bóg Judaistów wedle naukowych ustaleń prowadzonych przez religioznawców

Masz swoje dowody. W rewanżu zaszczyć mnie swoimi, bo nadal prócz złośliwej uszczypliwości, niczego mi nie zaoferowałaś. Nie dałaś mi niczego, nad czym musiałbym się zastanawiać. Pisałem, że mam argumenty na których spokojnie mogę budować fundamenty do dyskusji na temat istnienia bądź nie istnienia Boga. Starożytny Egipt został jedynie delikatnie poruszony pod względem wiary i nie ukrywam, że bardzo ogólnie, ale musisz przyznać, że też konkretnie. Na tym nie koniec, mamy jeszcze do omówienia cywilizację Sumerów, która swoją drogą pod względem religijnym jest fascynująca i zapewne mocno byś się nią zainteresowała biorąc pod uwagę jaki ma związek z tą religią starożytnych egipcjan Nie poruszyłem jeszcze kwesti innej cywilizacji żyjącej w afryce równolegle do czasów w których żyli starożytni egipcjanie, co ciekawe nie znaleziono związku pomiędzy tymi dwiema cywilizacjami, które miały by potwierdzić, że o sobie wiedziały. Po za jednym po za kwestią religijną

A teraz daj mi coś od siebie, podziel się swoją wiedzą i zbij moje argumenty. Zapewniam, że do dyskusji podejdę poważnie i zapoznam się ze wszystkim dokładnie od deski do deski. gdy na jakiś temat nie będę posiadał wiedzy, poproszę o rozwinięcie i wyjaśnienie, tudzież odesłanie do jakiegoś źródła, które mogło by mi dostarczyć potrzebnej wiedzy. Zapewniam też, że będę się starał pisać tak uprzejmie jak tylko potrafię, chociaż nie obiecuję nie pozwalać sobie na lekką humorystykę, sarkazm czy ironię. Taki już jestem, lubię bawić się słowem, a jeszcze wyżej cenię sobie ciekawą, zajmującą dyskusję.

Tak więc jeżeli wcześniej Cię w jakiś sposób uraziłem, teraz proszę o przebaczenie. Spróbujmy od nowa, może ktoś zechce się do dyskusji przyłączyć. Mamy okazję wymiany poglądów, mamy szansę wzbogacić swoją wiedzę. Wy jako wierzący dacie mi coś od siebie, ja ze swojej strony dam wam coś od siebie. Wszyscy na tym skorzystamy, każdy powinien odkryć coś nowego, zyskać nieco szerszy pogląd na świat. Każdy powinien nabrać nieco więcej dystansu do swoich przekonań (tak, ja także). By unikną wzajemnego ranienia swoich uczuć.

Czy mogę zatem liczyć na to, że będę mógł się dzielić tutaj swoimi przekonaniami niekoniecznie - a nawet rzec by należało - z pewnością odmiennymi od waszych, by przekazać wam swój punkt widzenia? Oczywiście, to działa w obie strony
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2756

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
nie chce cię osmieszać.Wiedz mam wiele pojęcia niż ci się zdaje i jak mówiłam wczesniej przedstaw dowody że Pana nie ma.Niestety ja i tak nie uwierze że Boga nie ma i nie przekonasz mnie, ale chce posłuchać.Ciągle podajesz statystyki,i,że Pan karze piekłem co nie jest prawdą


Nie prowokuje kłótni, chcę sprowokować dyskusję, której ty w dziwny i pokrętny sposób próbujesz uniknąć z niewiadomych mi przyczyn.


no widzisz niestety nie mam daru do dyskutowania Pan nie udzielił mi daru przemowy

Mam Ci przedstawić dowody na temat nie istnienia bytu nadprzyrodzonego, którego nie widać, którego nie słychać, którego istnienia nie da się w żaden sposób udowodnić, chociaż już nie raz próbowano? Naprawdę chcesz się zniżać do tego poziomu by prosić mnie o udowodnienie nie istnienia czegoś czego nie ma? Nie ma i już, zagram w drugą stronę udowodnij mi że istnieje, tylko naprawdę udowodnij.


ty pierwszy chciałeś udowodnić że Boga nie ma więc zaczynaj .Może Pan udzieli mi światła abym mogła dyskutować i cokolwiek Objaśnić,ale uprzedzam wielu rzeczy też nie wiem,nikt wszystkiego znać nie będzie


Taki już jestem, lubię bawić się słowem, a jeszcze wyżej cenię sobie ciekawą, zajmującą dyskusję.


rozumiem,powiedz mi jesteś ateistą tak??zawsze byłeś Ateista??


No cóż Przebaczam ci jak tak mnie prosisz .
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2758

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Czy zatem naukowcy pracujący nad klonowaniem są Bogami? Projektują życie, na swój sposób, tworzą nowe gatunki.

Nie nie są Bogami ale Pan działa również w ten sposób by człowiek mógł odkrywać tajniki natury.
Dlaczego Bóg pozwolił ukrzyżować własnego syna?

Byśmy mieli życie i mieli Zbawienie wieczne.Pan Jezus wyjaśniając swoim uczniom kwestie Zbawienia i męki.Piotr podszedł i powiedział,że nigdy nie przyjdzie to na ciebie i niech broni cię Bóg od tych mąk(mniej więcej takie słowa)Pan Jezus wytłumaczył ,ze to myślenie ludzkie to co Bóg dla Niego przygotował widział w tym klęske a krzyż to przecież Zwycięstwo z chwilą śmierci Jezusa otworzyla się droga Zbawienia dl anas


Dlaczego nawet Diabeł przedstawiany w biblii nie wyrządził ludziom więcej zła?


Wyrządza i to bardzo wiele.Często jak człowiek widzi tyle rozpusty,zła,morderstw i tym podobnych Obwinia Boga ale jakby się nad tym zastanowić Czy Pan jest winny ,że człowiek korzysta z usług szatana a Jeśli Bóg jest zły to czy może Bóg który jest bogaty w miłosierdzie i dobroć być rozdwojony??


wyjaśnij mi związek dokładniejszy Jak wyjaśnić wiedzę starożytnych w dziedzinie astronomii?
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2759

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Dlaczego, pozwala mordować w jego imieniu? czyli??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2761

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Chwila czegoś tu nie rozumiem. Skoro mamy zbawienie wieczne, poprzez ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa to czym mają się martwić grzesznicy? Zbawienie mają już przecież zapewnione

Tak zgadza się Pan mówi,że odkupił każdego i Pragnie wszystkich Zbawić ale człowiek może odrzucić.Niezmusza aby być z nim w Niebie


Na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że człowiek korzystał z usług szatana. Wyprawy krzyżowe, odbywały się w imię Boga by wymordować pogan. Gdzieś nawet jeden z dowódców podczas oblężenia jakiegoś miasta (nie pamiętam w tej chwili jaki dowódca i o jakie miasto chodziło, ale postaram się konkretne informacje odszukać i zamieścić), zapytany przez podwładnego jak mają odróżnić wierzących od pogan odpowiedział: "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich". Więc czy wyprawy te, zlecone przez władze kościelne, były dziełem szatana? O to mi chodziło gdy pytałem dlaczego kościół mordował w imieniu Boga, a on na to pozwalał.

Znajdź fragment to zobaczymy.Jeśli chodzi o wybijanie pogan to nie do końca tak było,zauważyć można,że poganie bardzo tępili chrześcijan weźmy bodajże Jude do którego przystąpili i chcieli zabić a On poszedł z nim na układ odda im się w ręce jeśli ich bożki zapalą drzewo niestety poganie przegrali zakład.Pan Bóg interweniował(stawał w obronie swoich) wtedy kiedy poganie chcieli zabić Chrześcijan

Związek już wyjaśniam. Zarówno w starożytności jak i w późniejszych czasach, aż do dzisiaj pojawiają się informacje o Bogu/Bóstwach z gwiazd. Niezmiennie gwiazdą wskazywaną jako siedziba Boga jest Syriusz, planeta, której z ziemi nie można zobaczyć gołym okiem, a nawet dzisiejsze teleskopy, te nie kosztujące kilkunastu tysięcy, nie są w stanie jej pokazać. Do tego potrzeba naprawdę rozwiniętej technologii. Skąd więc rozmieszczenie piramid w Gizie zgodnie z pasem Oriona w tamtych czasach? Skąd wiedza o Syriuszu i Syriuszu B w wielu cywilizacjach na różnych kontynentach. Ryciny Sumerów, hieroglify Egipcjan i obraz z XIV- XVII wieku przedstawiające przybyszów z kosmosu, na statkach uchodzących aktualnie za UFO - niezidentyfikowane obiekty latające. Co się wydarzyło w Rosswel zapewne za swojego życia się już nie dowiem ale kiedyś dokumenty zostaną odtajnione.


Tak ale skąd ta pewność czy człowiek sam nie wymyślił sobie pewnych rzeczy,Te malowidla mogła podsuwać im wyobraźnia ??.A wiadomo jest dużo odłamów i bogów.Kiedyś w starożytnych czasach mieli inne zwyczaje i obyczaje.mentalność,

Jeśli chodzi o Piekło to istnieje.Jego wypowiedzi budzą niepokój nie sądze aby był Kapłanem On bardzo odstaje od nauk Katolickich(masz więcej informacji na ten temat tego Kapłana??) .Istnieją dwa wyjaśnienia albo został podstawiony jakiś człowiek albo Jeśli rzeczywiście jest Kapłanem to się pomylił lub niemiał wystarczającej wiedzy na ten temat i źle ją interpretuje.Jego wypowiedzi są straszne wypaczają całkowicie nauke Jezusa

Kapłan Shelby Spong

Spong-Jego pomysły otrzymały silną krytyką ze strony niektórych innych teologów, zwłaszcza arcybiskup Canterbury , Rowan Williams (kiedy Williams był biskup Monmouth ), opisując swoje dwanaście tez jako urzeczywistniającym "nieporozumień i błędnych interpretacjii:

O to Dwanaście punktów(błędnie zinterpretowanych według Sponga)

Teizm , jako sposób definiowania Boga, jest martwy. Więc większość teologicznych Bóg-talk jest dziś bez znaczenia. Nowy sposób mówienia o Bogu, musi być znaleziony.
Ponieważ Bóg nie może być pojmowana w kategoriach teistycznych, staje się bezsensowne, aby starać się zrozumieć Jezusa jako wcielenia teistycznej bóstwa. Więc Chrystologia wieków jest bankrutem.
Biblijna opowieść o stworzeniu doskonałego i wykończone, z którego człowiek popadł w grzech jest pre- darwinowska mitologia i post-darwinowska nonsens.
Dziewicze narodziny , rozumiana jako dosłowne biologii, sprawia, boskość Chrystusa, a tradycyjnie rozumiany, niemożliwe.
Historie cud Nowego Testamentu nie może być interpretowane w post- newtonowskiej świata nadprzyrodzonych zdarzeń wykonywanych przez wcielonego bóstwa.
Widok krzyża jako ofiarę za grzechy świata jest idea barbarzyńca na podstawie pierwotnych koncepcji Boga i należy je odrzucić.
Zmartwychwstanie jest działaniem Boga. Jezus zmartwychwstał w rozumieniu Boga. A zatem nie może być fizyczny resuscytacji występującej wewnątrz ludzkiej historii.
Historia Wniebowstąpienia Zakłada trzypoziomową wszechświat i dlatego nie jest w stanie przetłumaczeniu do koncepcji po- Kopernika ery kosmicznej.
Nie istnieje żaden zewnętrzny, obiektywny, wykazała średnia napisane w Piśmie lub na kamiennych tablicach, które regulują nasze etyczne zachowanie dla wszystkich czasów.
Modlitwa nie może być wniosek złożony do teistycznej bóstwa do działania w ludzkiej historii, w szczególny sposób.
Nadzieja życia po śmierci muszą być rozdzielone na zawsze z mentalności kontroli zachowań nagrody i kary. Kościół musi porzucić, dlatego jego zależność od winy jako motywator zachowania.
Wszystkie istoty ludzkie pokrywa obraz Boga i musi być przestrzegane w odniesieniu do tego, co każdy człowiek jest. Dlatego żaden zewnętrzny opis istoty, czy na podstawie rasy , pochodzenia etnicznego , płci lub orientacji seksualnej , mogą być właściwie wykorzystane jako podstawa do odrzucenia obu lub dyskryminacji.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2763

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Jeszcze niewygoglowałam


Zatem powstaje pytanie, czy jeśli jestem nie wierzącym lub grzesznikiem, umrę i zechcę zostać zbawiony to zostanę? Jeżeli zbawienia nie odrzucę nie wiem jak to się odbywa niestety, mam nadzieję że nie trzeba będzie po śmierci wypełniać stosów formularzy ^^

Jeśli chcesz być Zbawiony to zostaniesz,Zależy jak poprowadzisz swoje życie,

Poganie nie mordowali chrześcijan na globalną skalę tak jak to się odbyło w przypadku drugiej strony. Kolejną kwestią jest to co napisałaś, a mianowicie chodzi mi o słowa "Pan Bóg interweniował, staną w obronie swoich". czy nie uważasz, że Bóg nie powinien mieć żadnych swoich? A właściwie wszystkich powinien umiłować na równi, miast szczuć niewiernych swoimi wyznawcami?


a co sie dzieje kiedy w dzisiejszych czasach Ludzie giną za Wiarę są Katowani??.Pan Kocha każdego ale Poganie odrzucali Boga więc On nie zmuszał.Dobry jest przykład kiedy do Filistinów dotarł posąg Boga Najwyższego widzieli że ten posąg nie może być w obecności ich boga dagona bo ich bozek ciągle się przewracał do stóp Posąga Boga Najwyższego mimo iż ich bożek rzadnych cudów im nie zdziałał a wiedzieli doskonale,ze Bóg Izraelitów czyni cuda to byli głusi


Wiedza biskupa powinna być bardzo rozległą i sądząc z wypowiedzi, właśnie taka jest, zauważ że wspomina o naukach teologicznych co oznacza, że miał z pewnością z nimi styczność. Masowa kontrola tłumu przez kościół ma swój dalszy ciąg. Jeżeli zapomnę o nim wspomnieć przy okazji omawiania wolnomularzy, proszę mi przypomnieć to wykażę, że biskup ów ma sporo racji


Nie nie jest. Mógł mieć z nimi styczność ale to nie oznacza że mówi prawde.Tak rozległa ale zgodną z nauczaniem Kościoła, Kościół nie może być rozdwojony. Przedstawia tak nie mądre rzeczy nie mające sensu że Normalny człowiek by je zrozumiał że nie są dobre.To nie służy nawróceniu i postępowaniu ku dobremu w ręcz przeciwnie.


Co w takim razie z pasmem konstelacji Oriona i obu gwiazdach, zwanymi dalej Syriuszem A i Syriuszem B, których położenie starożytne cywilizacje potrafiły określić z niezwykłą dokładnością? moge prosić o dokładniejsze informacje??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: 100% dowód na istnienie Boga 11 lata, 7 mies. temu #2770

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8
@Tengel000

Usystematyzujmy zagadnienia przez Ciebie poruszane.

Najpierw sprawa 100% Dowodu na ISTNIENIE BOGA


Badania na danych CUDACH EUCHARYSTYCZNYCH (których w Kościele Katolickim mamy wiele) prowadzone były na stan wiedzy medycznej, w którym było dane badanie. Zawsze wg mojej wiedzy próbki wysyła się do dwóch różnych laboratoriów gdzie badają JE uznani specjaliści.

Na początku (wiele lat temu, jak wiedza medyczna była mniejsza) badano diagram krwi, w późniejszym czasie DNA, a teraz są wstanie już badać, że CIAŁO PANA JEZUSA podczas CUDU EUCHARYSTYCZNEGO jest w stanie agonii, który to stan występuje u człowieka około 6 godzin, a tu kiedy się nie bada KRWI PANA JEZUSA jest ten sam Stan Agonii, czyli dodatkowy Cud BOŻY.

Nadto prowadzone też było badanie KRWI z Cudu EUCHARYSTYCZNEGO w Lanciano i KRWI z Całunu Turyńskiego i KRWI z Chusty z Oviedo. I okazuje się, że na stan wiedzy medycznej z okresu danego badania jest to ewidentnie KREW TEGO SAMEGO CZŁOWIEKA - BOGA CZŁOWIEKA.

Jeżeli nie damy odpowiedzi, że jest to KREW BOGA TRÓJJEDYNEGO to dopiero zaczynają się poważne problemy, gdyż inaczej jak wytłumaczyć ten Cud BOŻY?

Pamiętaj, że Cud w Lanciano powstał podczas Przeistoczenia podczas Mszy Świętej w VIII wieku naszej ery i TRWA do dnia dzisiejszego. Czyli to jest także 100% dowód na to, że Ciało PANA JEZUSA jest na Mszy Świętej.

Nadto dodatkowy Cud BOŻY dotyczy Granulatu KRWI PANA JEZUSA z Cudu BOŻEGO w Lanciano, który jest w kilku Kawałkach i każdy Kawałek waży tyle co krotność ICH i wszystkie razem wzięte. To badanie też jest bardzo dokładnie udokumentowane. Ten Cud BOŻY ma ukazać nam, że w każdym Kawałeczku EUCHARYSTII jest CAŁY PAN JEZUS.

Ostatnio zmieniany: 11 lata, 7 mies. temu przez frater.
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.56 sekundy