Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa
(0 przeglądających) 

TEMAT: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2902

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
to nieprawda weźmy na przykład innych Świętych(Ojca Pio,Faustyne, Terese z Avilla- chcieli spalić ja na stosie bo posądzano ją iż uprawiała czary) którzy też dostawali reprymendy od Kościoła ale nie poto aby dokuczyć,zgnębić ale zobaczyć jakie jest i od Kogo natchnienia pochodzą z pokorą wszystko przyjmowali tylko poprzez posłuszeństwo można rozpoznać sługe Bozego.Pan mówi w Ewangeli o tym że człowiek ,jego wiara musi być wypróbowana jaka jest a jeśli Kapłan niestosuje się do zaleceń Kościoła okazuje nieposłuszeństwo to nie pochodzi od Boga Faustyna wielokrotnie powtarzała moc posłuszeństwa
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2910

  • Hejal
  • ( Gość )
Trochę będę chaotycznie pisał.Mam nadzieję,że nie wszystkim będzie to przeszkadzać.
Będę tu pisał o Maryi z objawień nie prawdziwej Maryi z Nazaretu bo nie wiemy czy Maryja z objawień jest prawdziwą Maryją,czy jakąś zjawą.
„Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem i ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich” (1 List do Tymoteusza 2,5-6a).
„Ja jestem drogą i prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” (Ewangelia Jana 14,6).
Czy Biblia mówi coś o objawieniach przed ponownym przyjściem Jezusa?Czy niektóre objawienia przed przyjściem Jezusa mogą pochodzić od Boga lub Jego wysłanników?Tego nie wiem.Jeśli niektóre objawienia pochodzą od Boga lub Jego wysłanników powinny
być zgodne z Biblią a nie jej zaprzeczać.
"Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie!” (1Tes 5:21 BT)
Skoro słowami Zdrowaś Maryjo zwrócił się do Niej Gabriel przy zwiastowaniu więc odmawianie Zdrowaś Maryjo nie powinno nam zaszkodzić.Powinniśmy kochać i szanować Marię z Nazaretu.Czy mamy obowiązek odprawiania modlitw Maryjnych wymyślonych przez człowieka.Tego nie wiem.Albo klękanie przed figurkami.Zastanówcie się co Pismo Święte mówi o rzeźbach czy figurkach.Z tego co wyczytałem w Biblii powinniśmy się modlić do Boga i ufać Jezusowi.
"Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich" (Mt 6,7)
Jezus Chrystus wyjaśnił, co Stwórca sądzi o wielokrotnym odmawianiu tej samej modlitwy. Powiedział:
„Modląc się, nie powtarzajcie wciąż tego samego jak ludzie z narodów, gdyż oni mniemają, że zostaną wysłuchani dzięki używaniu wielu słów” (Mateusza 6:7).
"Jeśli we mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, to proście o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni" J 15, 7
Prawdziwe objawienia Maryi nie twierdzę,że takich nie ma.Prawdziwa Maria z Nazaretu,gdyby się objawiła nawoływała by do oddania się Chrystusowi.Do modlitwy do Boga.Nie przypisywała by sobie cech Boga.Albowiem jeden jest Bóg.Bóg w trzech osobach.Biblia mówi o Bogu Ojcu, Jezusie i Duchu św. jako jednym Bogu.Jeśli Biblia pisze,że Maria siedzi po prawicy Boga to tak jest.Nie jest jednak Bogiem w Biblii nic takiego nie pisze.Zwodnicza Maria z objawień ta nieprawdziwa przypisuje sobie cechy takie jak:"Jestem pośredniczką pomiędzy wami a Bogiem".Jest to niezgodne z Biblią bo jedynym pośrednikiem między nami a Bogiem jest Jezus.Aby ktoś mógłby być pośrednikiem między Bogiem musi być w pełni człowiekiem i w pełni Bogiem,musi być bez grzechu.Jezus jest w pełni Bogiem i w pełni człowiekiem.Jezus jest jedyną drogą,jedyną prawdą i jedynym życiem i On buduje most między Bogiem a człowiekiem.Jeśli zboczysz,czy to na prawo,czy to na lewo nigdy się tam nie dostaniesz.Tylko przez Jezusa Chrystusa.W niektórych objawieniach Maria przypisuje sobie nie tylko to,że jest nie tylko pośredniczką i wstawienniczką ale twierdzi także,że jest naszą orędowniczką u Boga,że przyszła aby zbawić świat itd.Jezus jest naszym orędownikiem nigdy nie sugerował aby ktoś przychodził do Niego przez Maryję ani na ziemi ani teraz.Nigdy coś takiego nie zostało stwierdzone a co więcej takie stwierdzenia umniejszają znaczenie Jezusa Chrystusa.
W niektórych Objawieniach Maria mówi:
"Wołam do Was abyście się otworzyli na Mnie,abym przez każdego z Was mogła nawrócić i zbawić świat.Jedynie Ja jestem w stanie zbawić Was od nadchodzących klęsk.Ci,którzy mi ufają będą zbawieni.Moja córko teraz ja jestem arką dla was wszystkich bracia.Jestem arką pokoju i arką zbawienia.Arką do której moje dzieci muszą wejść jeśli chcą żyć w Królestwie Bożym."
Maria w PS przyznaje,ze jest grzeszna i sama potrzebuje Zbawiciela.Prosi Jezusa aby to On został Jej Zbawicielem.W Ewangelii łukasza jest napisane,że Maria powiedziała:"Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu moim zbawcy"Piękne słowa skromnej,uniżonej Marii.
W niektórych objawieniach Maria przypisuje sobie cechy jakie posiada jedynie Bóg.Twierdzi,że zawsze jest obecna jednocześnie w różnych miejscach na świecie.W każdym momencie musicie być tacy jak ja bym chciała abyście byli.W każdej chwili musicie robić to co ja bym chciała abyście robili.Nie bójcie się zawsze będę blisko was.Jestem Matką was wszystkich grzeszników.Tylko Bóg jest wszechwiedzący,wszechobecny i wszechmocny.Ludzie przypisują cechy Marii cechy Boga.Jest pięknym przykładem dla wierzących,ale czy jest wszechobecna,wszechwiedząca?Ogłasza się nawet współodkupicielką,czy nawet odkupicielką,orędowniczką itd.Mówi,że nowym dogmatem będzie dogmat współodkupicielki.Do puki nie będę uznana na tym miejscu na którym Najświętsza Trójca chciała abym była nie będę mogła kożystać w pełni z mojej mocy w matczynym dziele współodkupienia i uniwersalnym pośrednictwie łaski.Głoszenie niegrożnych herezjii to zupełnie coś innego niż sprzeciwienie się głównej prawdzie biblijnej.Nie chodzi o szczegół.Twierdzenia w niektórych objawieniach są antybiblijne i są niebezpieczne.Maria w objawieniach twierdzi,że cierpi a nawet pokutuje za grzechy.W biblii czytamy,że tylko Chrystus cierpiał za nasze grzechy.W biblii naprzykład czytamy,że wszyscy zgrzeszyli z wyjątkiem Chrystusa.Z objawień dowiadujemy się,że Maryja była bez grzechu.Jezus sam pokonał szatana jednak w przesłaniach Maria mówi,że to Ona zgniecie głowę węża.To Jezus nazywany jest w biblii gwiazdą poranną,ale Maryja odnosi ten tytuł do siebie.Prawdziwa Maryja nie zwracała by uwagi na samą siebie,nie mówiła by nic co by było sprzeczne ze Słowem Bożym.Ludzie pielgrzymujący do miejsc objawień zdrowieją nawet z ostatniej fazy raka.Szatan też może uzdrawiać.Droga do Boga jest wąska i jest nią tylko Chrystus .Nieliczni ją znajdują.Maria z objawień nakazuje np. żeby czcić jej figury."Jako Matka chcę wam powiedzieć,że jestem tu z wami za pośrednictwem figur.Każda z tych statuetek jest znakiem mojej obecności i przypomina nam waszą niebiańską matkę.Dlatego musicie je poważać i umieszczać w miejscach większej czci.Powinniście patrzyć z miłością na każdy wizerunek niebiańskiej matki."
„Pilnie się wystrzegajcie - skoroście nie widzieli żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie - abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach - pod ziemią” (Pwt 4,15-18, Biblia Tysiąclecia, dalej: BT).
W objawieniach pojawiają się również nawołania do budowania sanktuariów Maryjnych na całym świecie.
Nastepny cytat z objawien:
"Gorąco pragnę abyście w tym miejscu wybudowali dla mnie sanktuarium.Moge tu pokazać i zaofiarowac całą swoją miłość,współczucie,pomoc,ochronę,gdyż jestem waszą miłosierną matką."
W większości objawień są nawołania do budowania sanktuariów Maryjnych i są one budowane.Są ich tysiące na całej ziemi.Ludzie przychodzą tam i klękają przed Maryją.Starają się zdobyć w ten sposób łaskę Maryi.Nie musimy tego robić w dodatku nie potrzebujemy łaski Maryi.Potrzebujemy Chrystusowego wykupienia.Jego miłosierdzia.Otrzymujemy je z łaski nie z powodu naszych uczynków,gdyż wtedy nie była by to łaska.Nikt nigdy nie kłaniał się Maryi nawet przy narodzeniu Chrystusa to Jemu składano hołd.Nikt nie kłaniał się ani Maryi ani Juzefowi.W objawieniach ludzie nakłaniani są do oddawania czci Maryi.Duch Swięty prowadzi Nas do wielbienia Jezusa.Wyłącznie Jezusa.Maria z Biblii nie jest Marią z objawień gdyż zwraca ona uwagę na siebie.Maria z Biblii jasno wkazywała ludziom Jezusa Chrystusa,jej syna.
Jeśli wątpicie w Boskość Jezusa to sprawdzcie sobie Stary Testament co tam piszą.Zanim pojawił się Jezus na ziemi w Starym Testamencie było napisanych ponad 300 proroctw na temat pojawienia się Mesjasza(Jezusa).Jezus wypełnił wszystkie te proroctwa ze Starego Testamentu.Wypełnienie choćby ośmiu tych proroctw matematycznie jest nieprawdopodobne.Większe prawdopodobieństwo jest to,że ja jestem teraz kozą niż wypełnienie choćby 8 z tych proroctw ze Starego Testamentu o przyjściu Jezusa.Jeśli wątpicie w Boskość Jezusa to poczytajcie co pisze Biblia o tym zanim pojawił się Jezus.Jestem w 100% przekonany,że tak samo wypełni się Apokalipsa Sw.Jana.Jeśli szukacie naukowego dowodu na Boskość Jezusa to znaleziono żywą ludzką krew Jezusa z 24 chromosomami.Normalna ludzka krew ma 46 chromosomów 23 od matki i 23 od ojsca.Tu mamy 24 chromosomy 23 od matki i 1 od ojca.To jest dowód na zwiastowanie.Jeśli mało wam dowodów to nie potraficie myśleć i nie wiem co jest w stanie Was przekonać.Być może niektóre objawienia są prawdziwe i pochodzą od Boga i jego wysłanników.Bądźmy jednak ostrożni by nie dać się zwieść.Niech ludzie znający się na Biblii badają te objawienia.
Trochę pisałem zagmatwanie i chaotycznie za co przepraszam.
Ufajcie Jezusowi pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez .

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2912

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Moge zapytać jakiego wyznania jesteś??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2913

  • Hejal
  • ( Gość )
Gdy Jezus zmarł na krzyżu dla Jego uczniów był to koniec ich chrześcijańskiej drogi.Rozczarowani wrócili do swoich dawnych zajęć i starego życia.Dopiero gdy Jezus objawił im się zmartwychwstały i posłał do nich Ducha Św.,wtedy uzyskali moc Bożą do wypełnienia wszystkiego co Mistrz ich nauczył.Niewierny Piotr stał się wierny aż do śmierci.Paweł faryzeusz,który dotąd zabijał chrześcijan był teraz gotowy by za nich umrzeć...itd
Cała ta moc do życia świętym życiem i naśladowania Jezusa nie brała się z odmawiania różańca,relikwii ani klęczenia przed obrazami,ale ze zmartwychwstania Chrystusa i napełnienia DUCHEM ŚWIĘTYM serca pokutującego grzesznika.Sama teoretyczna wiedza i znajomość przykazań Bożych oraz uczestnictwo w religijnych obrzędach nie wystarczają do prowadzenia świętego życia i osiągnięcia wieczności.Jezus po swym zmartwychwstaniu odchodząc do nieba powiedział do uczniów:'(...)otrzymacie moc gdy zstąpi na Was Duch Święty i będziecie moimi świadkami w Jeruzalem i na całym świecie'(Dz.Ap.1:4-.Następuje to w momencie nawrócenia.Duch Św. został wylany na wszelkie ciało bezpośrednio(bez czynnika ludzkiego),a nie tylko na katolików i to za pośrednictwem kapłańskich obrzędów i sakramentów.Próba dostosowania Bożego Słowa do dogmatu jest Bożym przekleństwem(Apokal.22:18).Co więcej,gdy człowiek się nawraca Biblia mówi,że dostaje on obietnicę życia wiecznego.Kler nie mówi o tym,ale by utrzymać wiernych w swoim systemie nakłada na nich jarzmo wielu obrzędów religijnych,które mają go rzekomo doprowadzić do nieba.Czyni to z Kościoła ogromną instytucję,która niczym wielki monopolista według swoich reguł 'racjonuje ludziom Boga',fałszując prawdy Biblijne i najwspanialsze obietnice Boże,które dawały by ludziom wiedzę i wolność.Nazywają też wiernych laikatem.Niewiara w to że Chrystus jest wystarczającą ofiarą za grzech otwiera ludziom drogę do nieskończonej ilości świętych pomocników,obrzędów i pośrednictwa Maryi.
Diabeł nie mógł zwyciężyć Chrystusa,dlatego robi wszystko by umniejszyć dziełu Bożemu,które polegało na odkupieniu każdego człowieka przez ofiarę Chrystusa i tylko przez tą ofiarę.(Ew.Jana 3:16).
Św.Tomasz powiedział:"Kiedy kapłan ogłasza wzniośle słowa poświęcenia,sięga do nieba,przynosi Chrystusa na ziemię wprost z Jego tronu oraz umieszcza Go na ołtarzu aby Go ofiarować ponownie jako Ofiarę za grzechy ludzkie."'Ta moc przewyższa moc króli,monarchów:jest większa od mocy świętych i aniołów,większa od mocy Serafinów i Cherubinów.'
'Kiedy kapłan mówi:-Chrystus wieczny i wszechmocny-Bóg schyla Swoją głowę w pokornym posłuszeństwie do kapłańskiego nakazu'Jeśli Bóg ma działać na żądanie człowieka to mamy do czynienia z 'oswajaniem Boga'i definiowaniem Go według naszego ludzkiego paradygmatu.Dlatego KK wyeliminował Drugie przykazanie,które mówi o zakazie wytwarzania podobizn i malowideł i służenia im.Bóg Stwórca nigdy nie pokazał swojej twarzy,by mógł w pełni objawić się w ciele Chrystusa.Zauważ,że Ducha Świętego też nie można narysować.Miejsce Boga jest w naszym sercu a nie płótnie.Każde zamknięcie nieskończonego Boga w skończonych ramach naszego wyobrażenia i służenie temu wyobrażeniu jest bałwochwalstwem.A więc to nie my-ludzie definiujemy Boga,ale On sam objawia tajemnice o Sobie i On sam buduje Świątynie Ducha Świętego w Nas.Stało się to możliwe przez utorowanie drogi do Najświętszego Przybytku Boga przez ofiarę Jego Syna i misję Ducha Św.Jezus nie przyszedł żeby wymyślać religie tylko przyszedł by głosić Słowo Boże i Nas zbawić.Jezus objawił(zmieszanej wielością form religijnych)Samarytance w jaki sposób należy czcić Boga:'Prawdziwi czciciele będą czcić Ojca w DUCHU I W PRAWDZIE'(Ew.Jana 4:24).Nie ma innej możliwości i innego fundamentu dla prawdziwego chrześcijaństwa.Prawdę o Bogu poznajemy studiując Jego Słowo-Biblię,a Ducha Świętego,otrzymujemy po nieprzymuszonym nawróceniu,gdy zgadzamy się na Panowanie Chrystusa w naszym życiu i opuszczamy tron naszego życia.Duch i Prawda-tylko tak możemy uwielbić Boga.'Chrystus wszedł jako arcykapłan do świątyni nie zbudowanej czy stworzonej rękami ludzkimi,nie z krwią cielców i byków,ale przez własną krew wszedł do Najświętszego ze Świętych miejsc RAZ NA ZAWSZE I ZA WSZYSTKICH'(Hebr.9:11).
Kapłan zatem nie może powtórzyć tej świętej misji Jezusa Chrystusa i odprawić raz jeszcze tej samej ofiary za grzech przy użyciu ludzkich metod.Próba robienia tego jest wbrew Bożemu Słowu.'Każdy (ludzki) kapłan codziennie przynosi te same ofiary,które nie mogą zbawić(...)ale Jezus przez jedną ofiarę Uświęcił NA ZAWSZE tych,którzy do niego przystąpili'(parafraza Hebr.10:12-14).
Diabeł przychodzi pod postacią anioła światłości,a więc może używać świętych relikwii i wszystkiego co nosi pozór pobożności,by odwieść Cię od prawdy.Gdy kusił Jezusa na pustyni używał słów fragmentów Biblii.Musisz poznać lepiej Słowo Boże niż kusiciel.Parodiowanie Boga i jego ofiary z wplecionymi elementami okultystycznymi przez syntezę czystej wiary chrześcijańskiej z rytuałami masońskimi to plan zwiedzenia ludzi w dzisiejszych czasach.Jezus Chrystus powiedział:'Nie każdy kto do mnie mówi Panie,Panie wejdzie do królestwa niebieskiego,ale ten kto wypełnia wolę mojego Ojca,który jest w niebie'(Mat 7:21).
Bóg Ojciec powiedział:'(...)Ten lud czci mnie swymi ustami,ale ich serce jest daleko ode mnie,tak że ich bojaźń (i pobożność) są wyuczonymi przepisami ludzkimi(Izajasz 29:13 parafraza).Jak na kult świętych zapatrywali się pierwsi apostołowie?Gdy Św.Paweł uzdrowił kalekę w Lystrze,lokalna społeczność chciała go wywyższyć jako boga.Apostoł Paweł i towarzyszący mu Barnaba wbiegli wtedy w tłum,rozdzierając swoje szaty i krzycząc:'Ludzie dlaczego to robicie?My jesteśmy takimi ludźmi jak wy i chcemy wam ogłosić,żebyście odwrócili się od tych marności do żywego Boga'(Dz.Apost.14:15).Słowo 'marność'odnoszące się do obrzędów pogan i czczonych przez nich posągów i obrazów(we wcześniejszym fragmencie) to z greckiego 'mataios',oznacza również coś bezproduktywnego,bezsilnego,pustego i bezwartościowego.Ostatnia pieśń Jezusa,śpiewana z apostołami podczas wieczerzy paschalnej (zaczerpnięta z Psalmu 115) brzmiała tak:'(...)Nasz Bóg jest w niebie.Robi to co zechce.A bożki są ze złota i srebra.Są dziełem rąk ludzkich.Mają usta,ale nie mówią.Mają uszy,ale nie słyszą,(...)Ci,którzy je wyrabiają są jak one,tak też jest z każdym kto im służy'.Parafrazując:jeśli modlisz się przed obrazem jesteś duchowo martwy tak samo jak Twój obraz.To słowa Jezusa.
Nie wypełnianie słów Boga,ale służenie mu według swojego widzimisie i ludzkiej tradycji jest przyrównane w Biblii do czarów(I Sam. 15:23).Próba utrzymania wiernych w przeświadczeniu,że mogą dojść do Boga tylko przez instytucję Kościoła,pośrednictwo świętych i sakramenty pod groźbą ekskomuniki odbiera Chrystusowi wyłączność w byciu jedynym kapłanem i pośrednikiem między człowiekiem i Bogiem.(1 Tym 2:5)
Wierność kościołowi ma zapewnić wiernym bilet do nieba.Jeśli nie uda się dojść do nieba to uruchomiona będzie(za odpowiednią opłatą)modlitwa za duszę czyśćcową.Kłamstwo."Jesteśmy zbawieni za darmo przez wiarę(...)"(Efez. 2:8)Wiara to też przestrzeganie dekalogu,naśladowanie Chrystusa,czasami możemy też oddać życie za wiarę jeśli będzie wymagał od nas tego Bóg.Dekalog zakazuje kultu rzeźb i obrazów:"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu...oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył"(Wyj.20:4-5).Mimo to kościół usunął to przykazanie ze swojej nauki.
Czy wiesz,że Jezus umarł również za grzech Maryi?(W Ew.Łukasza 1:47)Maryja wypowiada słowa:'(...)Mój duch rozradował się z powodu mojego zbawiciela'.Śmiertelna Maryja została więc zbawiona przez wiecznego Pana Jezusa.Co nie umniejsza faktu,że była i jest błogosławiona między niewiastami.Św. Paweł będąc w Efezie (dz.Apost 19) przekonywał lokalną społeczność,że modlenie się do jakichkolwiek figur i rzeźb jest wbrew Bożej woli.Miał też zatarg z lokalnymi wytwórcami figurek,gdyż czyniąc uczniami Chrystusa obywateli Efezu pozbawiał tych handlarzy potencjalnych klientów i nabywców ich pogańskich dewocjonalii.Dla masonów Bóg Stwórca jest tylko ideą i biernym widzem światowych wydarzeń,który nie chce dać ludziom(Adamowi i Ewie) poznania dobra i zła.Dlatego masoni czczą lucyfera,który przyniósł na świat ezoterykę,rzemiosło,wojny,kłamstwo,choroby oraz władzę tym,którzy go czczą.Bestia ma być ostatnim królem ziemskim w czasach ostatecznych i ma wejść w układ z "Wielką Nierządnicą-(religią,która ma swoje korzenie w starożytnym babilonie,a w czasach ostatecznych będzie miała wielki autorytet nad wieloma narodami)'(Apok. 13).Słowo 'okultyzm' wywodzi się od łacińskiego 'occulo'-ukrywać.Okultyzm to tajemna wiedza niedostępna dla laikatu.Według Biblii mądrość może być dana jedynie od Boga i jest darem D.Św.(Jakub 1:5).Biblia uczy nas,że głową kościoła jest tylko Chrystus.Illuminaci chcą posiąść wiedzę tajemną i ezoteryczną mimo iż Bóg Ojciec nazywa ją przeklętą i dlatego wchodzą w kontakt z lucyferem i to jemu nadają prawo bycia źródłem mądrości(gnozy) w ich życiu.Dlatego robią wszystko co możliwe,by ukryć i utrudnić człowiekowi relację z Bogiem Ojcem przez pośrednictwo zmartwychwstałego Chrystusa i wprowadzają inne pośrednictwo.Jezus powiedział:"Ja jestem drzwiami dla owiec.Jeśli kto wchodzi przeze mnie będzie zbawiony(...)kto wchodzi w inny sposób ten jest złodziejem i rabusiem"(parafraza roz.10 Ew.Jana)Jeśli przypomnimy sobie,że lucyfer miał dowództwo nad wieloma zastępami anielskimi i zwiódł trzecią część całego zastępu niebieskiego,możemy wysnuć hipotezę,że znów chodzi o tego upadłego anioła i jego pretensje do tronu Jezusa.Diabeł nie jest głupi.Podobno najgłupszy demon jest mądrzejszy od najmądrzejszego człowieka.Można to porównać do przepaści między muchą a człowiekiem.Podobna przepaść może być między diabłem a człowiekiem.Jeśli nie będziesz czytał Biblii będziesz nieświadomie modlił się i wzywał innych bogów za co szatan odbierze sobie chwałę.Albert Pike,guru masonów w roku 1889 w książce pt:'La Femme et I'Enfant dans la Franc-Maconnerie Universelle'napisał:'Religia masońska,przez wszystkich wtajemniczonych wysokich stopni,powinna być zachowana w czystości lucyferiańskich doktryn'.
Słowa z Biblii:'Bo jeśli ustami swymi wyznasz,że Jezus jest Panem i uwierzysz w sercu swoim,że Bóg wzbudził go z martwych zbawiony będziesz'(Rzymian 10:9)Zrób to dziś!Bez klękania przed bałwanami i epokami ludzkiego błędu.Napij się wody ze źródła.Nie wierz nawet mi,ale weź Biblię i zacznij czytać Nowy Testament modląc się,by sam Bóg przez Ducha Świętego objawił Ci swój plan zbawienia,który jest tak prosty,że nawet dziecko może go zrozumieć.Zachęcam do studiowania Pisma Świętego,które 'otwiera oczy' na prawdę o Jezusie Chrystusie."Ja jestem drogą i prawdą i żywot i nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak przeze mnie"(Jezus Chrystus Ew.Jana 14:6).
Ciekawostka:
Jezus po swojej męcę objawił się jako żyjący.Było wielu naocznych świadków zmartwychwstania Jezusa.Paweł pisze,że raz widziało go ponad 500 osób jednocześnie.Podstawą chrześcijaństwa jest zmartwychwstanie Jezusa.Dowody,że Jezus powstał z martwych są przytłaczające.Po pierwsze Nowy Testament podaje,że setki ludzi na własne oczy widziało zmartwychwstałego Jezusa.Gdy Paweł pisał pierwszy list do Koryntian wciąż żyło wielu z ponad pięciuset świadków,którzy widzieli zmartwychwstałego Pana.Nie musiał więc niczego udowadniać gdyż adresaci listu byli świadomi faktu zmartwychwstania.Po drugie ani rzymskie ani żydowskie władze nigdy nie pokazały ciała Chrystusa mimo iż grób był zapieczętowany i strzeżony.Reakcja na zmartwychwsatnie:Władze imperium rzymskiego jak czytamy w ewangelii milczą.Uczniowie mogli przecież wykraść ciało Chrystusa.Pamiętajmy,że w tamtym czasie Cesarstwo Rzymskie było potężną siłą wojskową w Palestynie i władze miały możliwość podłożenia jakiegoś innego ciała a jednak nikt tego nie zrobił.Fakt ten sugeruje,że zmartwychwstanie było prawdziwe.Gdyby zmartwychwstanie Chrystusa było kłamstwem łatwo byłoby to udowodnić wskazując Jego ciało.Jednak nigdy nie znaleziono ciała Jezusa Chrystusa.Po trzecie apostołowie,którzy okazali się tchórzami podczas procesu i ukrzyżowania po tym jak Go spotkali zmartwychwstałego stali się odważnymi świadkami Jego zmartwychwstania nawet do swojej śmierci.Początkowo uczniowie Jezusa bali się Żydów,ale po zmartwychwstaniu stali się odważni.Od tej chwili byli nawet gotowi umrzeć za ewangelię ,którą głosili.Ewangelia o przyjściu Pana Jezusa Chrystusa.Nie ma żadnego innego logicznego wytłumaczenia.Wszyscy Ci mężczyźni z wyjątkiem jednego stracili swoje życie głosząc Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego.Tylko Jan dożył podeszłego wieku.Ponadto śmierć i zmartwychwstanie Jezusa zmieniły bieg historii a nawet sposób datowania czasu sprzed naszej ery na naszą erę.Każdy kto odrzuca zmartwychwstałego Jezusa i Biblię jako natchnione Słowo Boże odrzuca akt,który został udowodniony bardziej niż cokolwiek innego na świecie.Ponad 300 proroctw ze Starego Testamentu dotyczące Syna Bożego wypełniło się.Jezus wypełnił każde te proroctwo napisane wiele lat zanim pojawił się na ziemi.Nieprawdopodobne.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2914

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Jakie jest twoje wyznanie??????Katolikiem to ty chyba nie jestes sądze,że Świadkiem Jehowy

Wspomniałeś coś wczesniej że Maryja nie jest pokorna bo przypisuje sobie zasługi Boga

To ja zadam też takie pytanie

Skoro Maryja jest w Niebie to jak może występować przeciwko swojemu Synowi??Jak pycha może Królować w Niebie


"Wołam do Was abyście się otworzyli na Mnie,abym przez każdego z Was mogła nawrócić i zbawić świat.Jedynie Ja jestem w stanie zbawić Was od nadchodzących klęsk.Ci,którzy mi ufają będą zbawieni.Moja córko teraz ja jestem arką dla was wszystkich bracia.Jestem arką pokoju i arką zbawienia.Arką do której moje dzieci muszą wejść jeśli chcą żyć w Królestwie Bożym."
Maria w PS przyznaje,ze jest grzeszna i sama potrzebuje Zbawiciela.Prosi Jezusa aby to On został Jej Zbawicielem.W Ewangelii łukasza jest napisane,że Maria powiedziała:"Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu moim zbawcy"Piękne słowa skromnej,uniżonej Marii.

Maryja grzeszna??? co ty mówisz gdzie to jest napisane że jest grzeszna???Jak wiemy została wyłączona z pod grzechu.Po drugie wskaż gdzie Ona i ktoś o tym mówi,ze jest grzeszna w PŚ prosze o cytaty a nie o przemyślenia swoje


Prawdziwe objawienia Maryi nie twierdzę,że takich nie ma.Prawdziwa Maria z Nazaretu,gdyby się objawiła nawoływała by do oddania się Chrystusowi.Do modlitwy do Boga.Nie przypisywała by sobie cech Boga.Albowiem jeden jest Bóg.Bóg w trzech osobach.Biblia mówi o Bogu Ojcu, Jezusie i Duchu św. jako jednym Bogu.Jeśli Biblia pisze,że Maria siedzi po prawicy Boga to tak jest

Prosze mi przytoczyć konkretne cytaty,gdzie to jest napisane gdzie Ona unika Woli Syna i skupia się na sobie,Podałeś,że Pan Maryje ustanowił po swojej prawicy.I Ona gdy została tak wywyższona przez samego Stwórce może odbiegać od jego praw??Okazać pyche??.Przedstawiasz również,że Kościół jest omylny co nie jest prawdą może to jakaś prowokacja z Twojej strony


Wierność kościołowi ma zapewnić wiernym bilet do nieba.Jeśli nie uda się dojść do nieba to uruchomiona będzie(za odpowiednią opłatą)


Bzdury jaka opłata??

na 99% strzelam że jesteś Świadkiem Jehowy
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2915

  • Hejal
  • ( Gość )
W Biblii pisze,że tylko Jezus był bez grzechu.Słów tych nie zmienisz.Jestem katolikiem choć ta religia mnie nie przekonuje do prawdziwej wiary w Jezusa.Odkrywam sobie różne rzeczy z Biblii i widzę jak religia jest coraz bardziej fałszowana.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2916

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Chwila Chwila jesteś KATOLIKIEM???? to niemożliwe.Prosze o przytoczenie odpowiedzi na moje pytania i pokazanie gdzie w bibli jest napisane jak mówisz inaczej nie będe dalej dyskutować
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Wygenerowano w 0.67 sekundy