Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa
(0 przeglądających) 

TEMAT: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2974

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Nic się nie stało, też mi troche głupio że tak naskoczyłam sorki.jeśli chodzi o Czyśćiec zapraszam cię na Czyściec dziełem Bożego miłosierdzia bardzo dużo konferencji i innych informacji a do Sulejówka będą terminy w 2013 roku więc niemartw się ,że niedasz rady teraz pojechać.Pozdrawiam

P.S Polecam przeczytać Tajemnica mszy Świętej i Spowiedzi Cataliny Rivas super opracowanie
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 3 mies. temu #2985

  • Hejal
  • ( Gość )
Wyszedłem z diabelskiego forum z ludźmi różnych wyznań i teraz zacząłem czytać forum katolickie,które głosi podobne poglądy co tu i jest wartościowe.Czy będzie coś złego jak je zareklamuję tutaj?Jeśli ktoś chce może odwiedzić.
www.jhs.fora.pl/index.php

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 3 mies. temu #2986

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
pewnie,że tak Heja zajrzyj do poczty swojej napisałam ci coś
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Wygenerowano w 0.25 sekundy