Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa
(0 przeglądających) 

TEMAT: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2945

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
:)Mam Znajomego Pastora-Protestanta bardzo miły facet,szanuje każdego dobrze mi się z nim rozmawiało zawsze kiedy go spotkałam.Poprzez moje wypowiedzi nie chciałam urazić ciebie ani innych wyznawców.I tak wszyscy Spotkamy się w Niebie bo nasz Pan nas łączy. Pozdrawiam
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2946

  • Hejal
  • ( Gość )
"Nie będziesz czynił sobie wyobrażeń bożków.
Nie uczynisz sobie posągu ni żadnego obrazu tego,
co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko,
lub w wodzie poniżej ziemi."Co oznacza żadnych obrazów i posągów na zasadzie wyobrażeń bożków.
Chyba zrozumiałem co Bóg miał na myśli.Nie będziesz czynił sobie wyobrażeń bożków a nie bogów.Krzyż to nie wyobrażenie bożka tylko Boga.Krzyż jak już jest to ok bo to nie figurka bożka tylko Boga.Posągom świętych nie powinno się oddawać pokłonu i cielcom pogańskim tak to zrozumiałem.Druga sprawa to nie wiem czy to przykazanie obowiązywało do przyjścia Jezusa.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 5 mies. temu przez .

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2948

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8
@Hejal
Czy wiesz co symbolizują w Ogrodzie Eden `drzewo poznania dobra i zła` i `drzewo życia`?

Wiedza ta ma kluczowe znaczenie by zrozumieć jak Potężni są PAN JEZUS i Maryja MAMA JEGO.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2949

  • Hejal
  • ( Gość )
@frater mogę się tylko domyślać co znaczy,ale nie wiem.Możesz mi rozjaśnić umysł na ten temat i wyjaśnić?

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2951

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8
Tu masz to dokładnie wyjaśnione.

katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=198&id=2795&Itemid=121

Warto to zrozumieć by wiedzieć dlaczego ta materia i ten świat jest upadły.
Są i Objawienia Prywatne, które mocno poszerzają Tą wiedzę.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2958

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Heja i inni Użytkownicy odnośnie jeszcze raz Czyśćca Wspomożycielki Organizują co jakiś czas Rekolekcje dla członków APDC ale także wszyscy mogą w nich uczestniczyć kto chce.Te Rekolekcje sa na temat wiary Katolickiej,spraw Ostatecznych i min Czyśćca chętnych zapraszam do Sulejówka i śledzenia terminów Rekolekcji na stronie www.wspomozycielki.pl lub Terminy

Naprawde Warto
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 5 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 5 mies. temu #2973

  • Hejal
  • ( Gość )
Chciałem Was wszystkich przeprosić z tego forum.Liznąłem trochę Biblii i myślałem,że wszystko wiem.Przeanalizowałem kilka cytatów bo nawet zrozumieć jeden cytat jest trudno albo wcale.Zmieniłem całkowicie pogląd i zrozumiałem trochę to co pisze w PS.Uważam,że Święta Maryja jest niepokalana i bez grzechu i nie ma żadnego bałwochwalstwa w kościele.Przepraszam,że tak uważałem,że nie można czcić Maryi.Źle to pojmowałem i byłem w błędzie szatan mnie zaślepił.Macie 100% racje i popieram to co piszecie.Jestem katolikiem i cieszę się,że mogę chodzić do kościoła.Do Sulejówka pewnie nie będę miał okazji przyjechać,ale dzięki za zaproszenie może da się to jakoś obejrzeć przez internet czy sie nie da?Nie chciałem nikogo obrażać.
Pozdrawiam
Wygenerowano w 0.31 sekundy