Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa
(0 przeglądających) 

TEMAT: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2917

  • Hejal
  • ( Gość )
To niedyskutuj.W Biblii jest jasno napisane,że tylko Jezus był bez grzechu i tylko on nikt inny.Z tego wniosek,że Maryja miała jakieś grzechy.Co nie umniejsza faktu,że powinniśmy ją szanować bo jest matką Jezusa i niepokalaną dziewicą.Dalej sobie przemyśl i poszukaj w Biblii a dojdziesz do prawdy.Pisałem o Maryi z objawień a nie o prawdziwej Maryi z Nazaretu.Nie wiemy czy Maryja z objawień to prawdziwa Maryja.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez .

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2918

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Jdt 13,18-20

8 A Ozjasz powiedział do niej:
«Błogosławiona jesteś, córko, przez Boga Najwyższego,
spomiędzy wszystkich niewiast na ziemi,
i niech będzie błogosławiony Pan Bóg,
Stwórca nieba i ziemi,
który cię prowadził, abyś odcięła głowę
wodza naszych nieprzyjaciół.
19 Twoja ufność nie zatrze się aż na wieki
w sercach ludzkich wspominających moc Boga.
20 Niech to sprawi tobie Bóg, abyś była wywyższona na wieki
i ubogacona w dobra,
bo nie szczędziłaś swego życia,
gdy naród nasz był upokorzony,
ale przeciwstawiłaś się naszej zagładzie,
postępując prawą drogą przed Bogiem naszym»3.
A cały naród odpowiedział: «Niech tak będzie, niech tak będzie!»


Ap 12,1

1 Potem wielki znak się ukazał na niebie:
Niewiasta2 obleczona w słońce
i księżyc pod jej stopami,
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.


Łk 1,26-38

26 W szóstym miesiącu9 posłał Bóg anioła Gabriela do miasta w Galilei, zwanego Nazaret, 27 do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida10; a Dziewicy było na imię Maryja. 28 Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona11, pełna łaski, Pan z Tobą, ».
29 Ona zmieszała się na te słowa i rozważała, co miałoby znaczyć to pozdrowienie. 30 Lecz anioł rzekł do Niej: «Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. 31 Oto poczniesz i porodzisz Syna, któremu nadasz imię Jezus. 32 Będzie On wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego, a Pan Bóg da Mu tron Jego praojca, Dawida. 33 Będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a Jego panowaniu nie będzie końca». 34 Na to Maryja rzekła do anioła: «Jakże się to stanie, skoro nie znam męża?»12 35 Anioł Jej odpowiedział: «Duch Święty zstąpi na Ciebie i moc Najwyższego osłoni Cię. Dlatego też Święte, które się narodzi, będzie nazwane Synem Bożym13. 36 A oto również krewna Twoja, Elżbieta, poczęła w swej starości syna i jest już w szóstym miesiącu ta, która uchodzi za niepłodną. 37 Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego». 38 Na to rzekła Maryja: «Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!» Wtedy odszedł od Niej anioł.
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2919

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Hejal napisał:
To niedyskutuj.W Biblii jest jasno napisane,że tylko Jezus był bez grzechu i tylko on nikt inny.Z tego wniosek,że Maryja miała jakieś grzechy.Co nie umniejsza faktu,że powinniśmy ją szanować bo jest matką Jezusa i niepokalaną dziewicą.Dalej sobie przemyśl i poszukaj w Biblii a dojdziesz do prawdy.


Skoro nie umiesz mi pokazać że tak naprawde jest to znaczy że podajesz bzdury.Skoro jasno napisane to pokaż gdzie bo ja naprawde niewiem skąd masz takie informacje i na jakiej podstawie to przytaczasz.Uważasz się za Katolika a wystapiasz przeciwko Kościołowi to ja niewiem jak z tobą jest raz mówisz tak raz nie to w Końcu jak.Uznajesz Dzienniczek Faustyny?? to poczytaj sobie o Niej zobaczysz wiele spraw
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2920

  • Hejal
  • ( Gość )
Pisałem o Maryi z objawień a nie o prawdziwej Maryi z Nazaretu.Nie wiemy czy Maryja z objawień to prawdziwa Maryja czy nie jakaś zjawa.Skoro nie rozumiesz słów Biblii to nie będę Cię przekonywał.Sama odkryj prawdę.(W Ew.Łukasza 1:47)Maryja wypowiada słowa:'(...)Mój duch rozradował się z powodu mojego zbawiciela'.Więc Jezus był też Jej zbawicielem.O tym,że Maryja grzeszyła,czy nie pewnie nie pisze w Biblii.Mi wystarczą tylko te słowa,że tylko Jezus był bez grzechu nikt inny.Nie muszę więcej wiedzieć aby uwierzyć słowom Bożym.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez .

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2921

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
nie Sam bo jestem Dziewczynką.To przepraszam mogłam źle coś zrozumieć ale i tak wiele nieścisłości w Twoich wypowiedziach
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2922

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Wierność kościołowi ma zapewnić wiernym bilet do nieba.Jeśli nie uda się dojść do nieba to uruchomiona będzie(za odpowiednią opłatą)modlitwa za duszę czyśćcową.Kłamstwo."Jesteśmy zbawieni za darmo przez wiarę(...)"(Efez. 2:8)Wiara to też przestrzeganie dekalogu,naśladowanie Chrystusa,czasami możemy też oddać życie za wiarę jeśli będzie wymagał od nas tego Bóg.Dekalog zakazuje kultu rzeźb i obrazów:"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu...oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył"(Wyj.20:4-5).Mimo to kościół usunął to przykazanie ze swojej nauki.

Kościół jest omylny??Wiesz czym jest Czyśćciec?? rozumiem,ze to twoja wypowiedź tak?? czy znowu coś źle zrozumiałam


Pisałem o Maryi z objawień a nie o prawdziwej Maryi z Nazaretu.Nie wiemy czy Maryja z objawień to prawdziwa Maryja czy nie jakaś zjawa.Skoro nie rozumiesz słów Biblii to nie będę Cię przekonywał.Sama odkryj prawdę.(W Ew.Łukasza 1:47)Maryja wypowiada słowa:'(...)Mój duch rozradował się z powodu mojego zbawiciela'.Więc Jezus był też Jej zbawicielem.O tym,że Maryja grzeszyła,czy nie pewnie nie pisze w Biblii.Mi wystarczą tylko te słowa,że tylko Jezus był bez grzechu nikt inny.Nie muszę więcej wiedzieć aby uwierzyć słowom Bożym.

Znam PŚ ale nie lubie gdy człowiek mówi A a za chwile zmienia zdanie i mówi B
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Koniec szatana bliski.Dowód na przyjście Chrystusa 11 lata, 4 mies. temu #2923

  • Hejal
  • ( Gość )
Pokaż mi przynajmniej jedno słowo w Biblii gdzie jest mowa o czyśccu.W Biblii nie ma wogóle takiego słowa.Nie rozumie Ciebie poprawiłem tylko post abyś nie myślała,że piszę o prawdziwej Maryi.Piszę o tych z objawień.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 4 mies. temu przez .
Wygenerowano w 0.35 sekundy