Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)
(0 przeglądających) 

TEMAT: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2649

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Następnie dokonam podziału, na sprawiedliwych po jednej stronie i niesprawiedliwych po drugiej. Jeszcze jedna szansa, aby wówczas ubiegać się o odkupienie win i ci, którzy odrzucą Moją Rękę Miłości i Miłosierdzia zostaną wrzuceni do Piekła.

po co dołożyłaś to tego tematu słowo "fałszywe" Kościół się jeszcze o nich się nie wypowiedział

bardzo dużo osób już sie opowiedziało

bierzesz na siebie odpowiedzialność wydawania takiego sądu ? Może zostaw ich ocenę teologom, a nie wprowadzasz ludzi w błąd,

zdanie jednego księdza to nie jest zdanie Kościoła, jeżeli nie masz pewności to zachowaj ostrożność w ocenianiu słowa które może pochodzić od Boga

skoro Kościół oficjalnie się nie wypowiedział, nie nazwał tych objawień fałszywymi i nie potępił, nie masz prawa wydawać takich Sądów,

robiąc tak bierzesz odpowiedzialność za ludzi którzy to później czytają

ostrzegałam albo obalamy poglądy albo kończymy to przedstawienie również nie wypowiedział się,że są prawdziwe

nie wiem dlaczego w ogóle łączysz tą obietnice z Eucharystią to są dwie różne rzeczy

Jeśli Eucharystia nie pomoze to modlitwa pomoże??

Tak, ale mylisz pojęcia, inną ochronę zapewnia Eucharystia, a inną ta modlitwa

Zgadza się ale modlitwa bez Eucharystii nie ma wielkiej mocy

Poczekamy na Stanowisko Kościoła sama jestem ciekawa jak si ewypowie
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2651

  • luk1407
  • ( Gość )
tutaj masz odpowiedź

Moja najukochańsza córko, teraz czas płynie szybko. Przygotowuję was wszystkich już od pewnego czasu.
Wy, Moi wyznawcy wiecie co macie robić. Wasza spowiedź jest ważna i od teraz musicie postarać się o nią raz w tygodniu. Orędzie nr 498 z serii Ostrzeżenie, Wtorek, 17.07.2012, 23:18


nie rozumiem dlaczego do ataku na te orędzia używasz Eucharystii, jak to jak waży jest ten sakrament było wiele razy podkreślane w tych orędziach

Apropo Pieczęci Boga Żywego

Jeżeli Bóg chce żeby ludzie odmawiali tą modlitwę, oraz obiecuje to że będzie chronił tych ludzi

to o co ci chodzi? Widzisz coś złego w tym ? Co to ma wspólnego z sakramentami ?
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2652

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
nie do ataku tylko już mówiłam dlaczego Eucharystia jest tak ważna i nie będe powtarzać ale ciągle nie widze pokrycia z biblią o tym przyjściu Pana że wtedy jak oddzieli ludzi dobrych od złych da szanse


to o co ci chodzi? Widzisz coś złego w tym ? Co to ma wspólnego z sakramentami ?

bo ma dużo nie ścisłości mówiłam wczesniej jeżeliby całe objawienie nie było dobre to nawet jeden procent nie uratuje go

co myślicie na temat objawień? Jestem właśnie w trakcie czytania orędzi na czasy ostateczne, na stronie ostrzezenie.wordpress.com/

Pan Jezus informuje w nich ludzkość o wydarzeniu w którym wszystkim nam będą ukazane nasze grzechy, tak jak one są widziane w oczach Boga, ma to być ostatnie ostrzeżenie i wezwanie ludzi do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

To ma być dar dla ludzi, danie im możliwości zrozumienia swoich grzechów, nawrucenia i pokuty, tak żeby jak najwięcej osób zostało zbawionych w czasie Sądu ostatecznego.

"Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie."
Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie

W tym czasie również ukaże się na niebie znak Krzyża, widziany dla wszystkich ludzi na ziemi, tak jak jest to przepowiedziane przez św. Faustyne

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny



tutaj o którym objawieniu mowiłeś o tych Mari Bozego Miłosierdzia??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2653

  • luk1407
  • ( Gość )
nie do ataku tylko już mówiłam dlaczego Eucharystia jest tak ważna i nie będe powtarzać ale ciągle nie widze pokrycia z biblią o tym przyjściu Pana że wtedy jak oddzieli ludzi dobrych od złych da szanse


to o co ci chodzi? Widzisz coś złego w tym ? Co to ma wspólnego z sakramentami ?

bo ma dużo nie ścisłości mówiłam wczesniej jeżeliby całe objawienie nie było dobre to nawet jeden procent nie uratuje go


Wiem że Eucharystia jest ważna, o tym samym mówią orędzia Ostrzeżenie Marii Bożego Miłosierdzia więc nie wiem gdzie ty widzisz problem


znowu nie wiem o co Ci chodzi, o jaką szanse ?

Jak już będzie Sąd Ostateczny, nie będzie już szansy, będzie co najwyżej można liczyć na miłosierdzie Boże

o jakiej szansie ty mówisz ? I gdzie masz to w orędziach, że będzie jakaś szansa ? Wytłumacz mi dokładnie

bo ma dużo nie ścisłości mówiłam wczesniej jeżeliby całe objawienie nie było dobre to nawet jeden procent nie uratuje go


ale jakie ma nieścisłości?

tutaj o którym objawieniu mowiłeś o tych Mari Bozego Miłosierdzia??


tak
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2654

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Następnie dokonam podziału, na sprawiedliwych po jednej stronie i niesprawiedliwych po drugiej. Jeszcze jedna szansa, aby wówczas ubiegać się o odkupienie win i ci, którzy odrzucą Moją Rękę Miłości i Miłosierdzia zostaną wrzuceni do Piekła.


o takiej szansie

ale jakie ma nieścisłości?


no właśnie i w tym jest problem mówie o tym cały czas ale jak grochem o ściane
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2655

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Życie wieczne stało się możliwe dopiero dzięki Mojej Śmierci na Krzyżu.


a co z tymi przed Narodzeniem Chrystusa??

Większość z nich wiedziało, że nie są godni, aby przekazywać święte Słowo Boże, ale przyjęli boskie wezwanie z Niebios, ponieważ zostali posłani.


a co z tą mniejszością czula się bardzo godna?? Każdy człowiek który głosi Chwałe Bożą czuje niegodność do służenia Panu wiąże się z tym dar Pokory

Każde słowo, które oni wypowiedzieli, zostało odrzucone im z powrotem w twarz.

Każde słowo rozszarpywano w synagogach i świątyniach powstałych na chwałę Bożą. Wielu z nich zostało wyrzuconych przez rodaków i nie mogli już powrócić do miejsc swojego urodzenia.


Nieprawda,Fakt było wielu ludzi którzy zaprzeczali Bogu ale też było dużo nawróconych weźmy na dowód np; Niniwe która została nawrócona i wielbiła Pana.Weźmy Apostołów po śmierci Jezusa gdzie w wielu kręgach nauczali to prawda ganili ich ale też była masa nawróconych
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2656

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Do tych z was, którzy nazywają siebie chrześcijanami, a którzy traktują z pogardą Moje orędzia, mówię to:

Rozdzierając Moje Słowo na części, atakując Moje przekazy i ośmieszając Moje Słowo, przecięliście przewód łączący was z Moim Sercem.

acha czyli wszyscy którzy tego nie uznają to już nie mają łączności z Panem??

cechy fałszywych objawień

STRACH PRZED POTĘPIENIEM
Oprócz zastraszania kataklizmami, nieszczęściami, śmiercią, wojną można się spotkać ponadto ze straszeniem piekłem za niewypełnienie życzeń wizjonera lub "zdradzenie" jakichś fałszywych objawień przez odejście od nich. Przykładem takiego zastraszania, "duchowego szantażowania", może być rzekome ostrzeżenie Matki Bożej, która miała powiedzieć w Chotyńcu: «Przekazuję ci, że kto wstąpił do Domu Modlitwy (św. Szarbela) i uczestniczył a odejdzie, Ja wasza Matka przyrzekam, że odejdę od niego w ostatnią godzinę życia...» (18.10.89) to jest tylko przykład
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): frater
Wygenerowano w 0.39 sekundy