Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)
(0 przeglądających) 

TEMAT: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 8 mies. temu #2677

  • luk1407
  • ( Gość )
dla mnie nie są i ja wygłaszam swoje zdanie oczywiście nie potępiam ich


czym innym jest wygłaszanie swojego zdania, a czym innym jest pisanie że są fałszywe, tak jak to zrobiłaś w poprzednim poście, dopisując do tematu słowo "fałszywe" i ucinając dyskusje zamieszczając tylko krytyczne oceny

kogoś kto się nie zna, a trafi na ten temat odwiedziesz od tych orędzi

wtedy może dojść do sytuacji w której nie dość że sama źle rozeznałaś prawdziwe objawienie to jeszcze odwodzisz od niego innych ludzi

dlatego tutaj jest potrzebna pokora i ostrożność

żeby przede wszystkim nie szkodzić

ks. Skwarczyński będzie sobie pluł w brodę za to co zrobił, jak zda sobie sprawę z tego że nie dość że sam nie rozpoznał słowa od Boga, nazwał go szatańskim, to jeszcze dał się wciągnąć w kampanie przeciw tym objawieniom i odwiódł innych ludzi od nich

no cóż


samo to że nie czujesz "ducha" jest jest podstawą do odrzucenia objawień, ani nie jest argumentem przeciw nim, równie możesz nie czuć tego ducha ponieważ jesteś uprzedzona do tych objawień, słyszałaś wcześniej negatywne opinie, patrzysz na nie z podejrzliwością, wyszukujesz błędów

w taki sposób czytając objawienia nigy nie będziesz czuła tego "ducha"

do tego przede wszystkim trzeba podejść z pokorą


to działa równiez i w drugą stronę jeśli uważam,że coś jest nie własciwe mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie


tak ale jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę, znasz tekst, i jesteś przede wszystkim w 100 % pewna że masz racje, oprócz tego dobrze jest zasięgnąć opinii teologicznej zanim zdecydujesz się publicznie krytykować orędzia

a nie bezmyślnie powtarzać co się przeczyta w internecie,

pamiętaj że jak coś zamieszczasz publicznie, ludzie to czytają, twój błąd w ocenie objawień może spowodować że wiele osób zrezygnuje z zapoznania się z nimi

jeżeli wasz wątpliwości zachowaj je dla siebie, bo możesz szkodzić

pamiętaj że objawienie może pochodzić od Boga, a ty walczysz ze z jego Słowem

każde objawienia na początku spotykały się z odrzuceniem, potępieniem, również wśród kapłanów, a po wielu latach jednak okazywały się prawdziwe i zostawały uznawane przez Kościół

dlatego opinia jednego księdza Skwarczyńskiego nie jest stanowiskiem kościoła

zamieściłem wcześniej opinie innego księdza który miał inne zdanie

ks. Skwarczyński nie jest nie omylny, popełnił straszny błąd i będzie jego żałował, bo walczy z prawdziwymi objawieniami



nie będe przyjmować wszystkich orędzi mam prawo je badać, lecz widze,ze za wszelką cene za to ty chcesz do nich przekonać czy to nie dziwne?? Dużo czytam i rozeznaje nie oceniam od tak siup.Jeśli objawienia są podejrzliwe trzeba je sprawdzić Pan Jezus mówił badajcie duchy więc nie widze w tym nic złego.

Mam pytanie działasz moze na innych stronach oprócz ostrzeżenia??


tak, ale swoje sądy zachowaj dla siebie

zamieszczając je publicznie, ponosisz odpowiedzialność za ludzi którzy je czytają

na pewno posiadasz kompetencje żeby je publicznie oceniać?

czy nie lepiej zaczekać na stanowisko kościoła w tej kwestii ?

o jakie Ci strony chodzi ?

będę bronił tych orędzi ponieważ wierzę że są prawdziwe,

jeżeli widzę kłamstwa i manipulacje rozpowszechniane na stronie wobronietradycji, jeżeli widzę szyderstwa i kpiny z tego słowa, będę tego bronił
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 8 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 8 mies. temu #2678

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Dobra Kończymy i zamykam temat, widze,że dalsza rozmowa nie ma sensu i Oficjalnie zabraniam dodawanie Treści z tych Orędzi na to forum według mnie są fałszywe a jakie zdanie mają inni to toleruje i nie naskakuje na nich.Sam zacząłeś temat i poznałeś moje zdanie a zażartej dyskusji(typu czyja jest racja lepsza) też nie będę tolerować tak więc Pozdrawiam.Zmienię temat poprzedni
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 8 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.25 sekundy