Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)
(0 przeglądających) 

TEMAT: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2662

  • luk1407
  • ( Gość )
sylka1989 napisał:
Do tych z was, którzy nazywają siebie chrześcijanami, a którzy traktują z pogardą Moje orędzia, mówię to:

Rozdzierając Moje Słowo na części, atakując Moje przekazy i ośmieszając Moje Słowo, przecięliście przewód łączący was z Moim Sercem.

acha czyli wszyscy którzy tego nie uznają to już nie mają łączności z Panem??


nie czytasz ze zrozumieniem

wszyscy którzy rozdzierają Słowo na części, atakują je i ośmieszają przecięli łączność z Panem

nie Ci którzy nie uznają

ci którzy szydzą, drwią, próbują ośmieszyć i podważyć orędzia, rozrywając je na części

nie musisz wierzyć

ale nie masz prawa wyśmiewać wyszydzać tego Słowa, bo wtedy ciężko grzeszysz
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2663

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Żadnemu prorokowi nie były dawane Orędzia Mojej Ukochanej Matki i Trójcy Świętej w takiej obfitości.


Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla ludzkości.


nie nie modlitwy ale pokora i posłuszeństwo

Moment ten nadszedł dla ciebie, aby otworzyć Księgę Prawdy i ujawnić jej treści dla wszystkich Bożych dzieci, dla przygotowania ich dusz na wieczne życie.

Księga Prawdy wyjawiana jest tobie, siódmemu posłańcowi na czasy ostateczne.

To jest Gloryfikowanie osoby co to znaczy.Oznacza to,że tą osobe ubóstwia się,wychwala jakby Ona była Najgodniejszą posłanniczką ze wszystkich dzieci a przecież nikt nie jest godny.Pan mowi do faustyny jakbym odsłonił ci nędzę całą umarłabyś z przerażenia.Widziałam kiedyś porównanie Św Tereski od Dzieciątka Jezus jak porównywała się z innymi Świętymi czując się naprawde niegodnym.Inna osoba zapytana do Marii od Jezusa Ukrzyżowanego jak można zdobyć Królestwo Boze czy jakoś tak ale wiem ,że pytanie dążyło jak można zostać Świętym Ona odpowiedziała jestem małą nic.Pokora i Posłuszeństwo świadczą ,ze orędzia wtedy sa prawdziwe

nie ośmieszam ich ale podaje co jest według mnie( i nie tylko ja uważam,że coś z tymi objawieniami jest nie tak ) jest niejasne
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2664

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
STRACH PRZED «BŁĄDZĄCYM KOŚCIOŁEM»
Inny sposób zdobywania zwolenników przez fałszywych wizjonerów polega na rodzeniu strachu przed Kościołem „zniszczonym" przez Sobór Watykański II i reformy zaaprobowane przez Papieża.
I tak np. przyjmowanie Komunii św. więcej niż jeden raz dziennie jest potępiane m. in. w Oławie oraz w Chotyńcu, gdzie np. 15.02.90 wizjoner zapisał słowa: «Ciało Mojego Syna przyjmujcie wszyscy, ale tylko raz a nie dwa razy dziennie, jak mówią wam niektórzy kapłani, że można przyjmować rano i wieczorem. Pamiętajcie, że tylko raz! Kapłan może i trzy razy gdy odprawia Mszę Świętą, a wy jedynie możecie przyjmować dwa razy tylko w Boże Narodzenie. Ale w inne dni nie wolno. Nie wolno także przyjmować wcześniej, niż co najmniej po trzech godzinach po posiłku. A po Komunii należy najpierw spożyć czystą wodę.»
Wcześniej podobną akcję przeciwstawiania się prawu kościelnemu rozpoczęła «Katarzynka», podając 19.03.85 rzekome słowa Chrystusa: «Jedzcie Ciało Moje w 3 godziny po jedzeniu. Moi Kapłani nie chcą Mnie słuchać. Nie wyznam ich przed Ojcem Moim. (...) Przyjmujcie raz dziennie Komunię św. i w 3 godziny po jedzeniu...»
W ten sposób "objawienia" te kwestionują zatwierdzony przez papieża przepisy kościelne – zawarte między innymi w Kodeksie Prawa Kanonicznego oraz w Katechizmie Kościoła Katolickiego – dopuszczające możliwość przyjmowania Komunii św. dwa razy w ciągu tego samego dnia. Jest to szczególną łaską i dobrodziejstwem – za które powinniśmy być wdzięczni – nie tylko dla samych wiernych przyjmujących Komunię św., ale i dla całego Kościoła, Mistycznego Ciała Chrystusa, które wzrasta i umacnia się dzięki każdej komunii eucharystycznej.
Całą gamę przykładów podważania autorytetu Kościoła i papieży przez fałszywe objawienia można znaleźć w pismach Weroniki Leuken. Np. 21.05.83 przekazuje wiadomość o otruciu Jana Pawła I: «On otrzymał przerażenie i męczeństwo przez picie z kielicha. To był kielich na szampan, dany jemu przez zmarłego członka z duchowieństwa i administracji spraw zagranicznych.» Dalej twierdzi ona, że Papież Jan Paweł II «jest pod dominacją swoich biskupów i kardynałów» (2.10.89), zaś pod tytułem «Sobowtór Papieża» zapisuje w odniesieniu do Pawła VI słowa: «odsunęli go i ustawili innego w jego miejsce.»
W Polsce szerzy niepokój i brak zaufania do Kościoła m. in. Władysław Biernacki. W otrzymywanych rzekomo z Nieba przekazach broni on ekskomunikowanego za nieposłuszeństwo Papieżowi abp Lefčbvre’a: «Władysławie, kiedy ty wreszcie w imieniu Moim napiszesz list do Mego umiłowanego syna arcybiskupa Francji Marcell Lefčbvre... Jego kościoły diabeł nie zmodernizował, w jego kościołach żyje Bóg...» (16.02.88).
Rozpowszechnianie tych wiadomości wywołuje w ludziach lęk o prawdziwość i słuszność decyzji podejmowanych przez Papieża, budzi brak zaufania i niepokój, rodzi wewnętrzne rozterki wierzących. Wiąże się z tym również nierzadko ośmieszanie Papieża i podważanie jego autorytetu. Pomimo deklarowanej przez wizjonerów miłości i szacunku, przedstawia się go jako człowieka godnego litości i za nic już nie odpowiadającego.
Przykładem mogą być słowa p. Wandy Kołodziejskiej, której przekazy roją się od stwierdzeń sprzecznych z nauczaniem Kościoła: «Sobór Watykański II został sfałszowany... Mój umiłowany syn, Mój zastępca Jan Paweł II nie przeczytał dokładnie II Soboru Watykańskiego, bo był bardzo zajęty. Nie miał czasu i podpisał. Potem bardzo tego żałował, ale niestety już było za późno. Dlatego tak teraz się dzieje w Kościele...» (orędzie nr 8 – brak daty).
Wandzie Kołodziejskiej wtóruje Władysław Biernacki pisząc: «Papież dużo by uczynił dla świata, dla Chrystusa, ale nie może, bo musi być posłuszny Soborowi, któremu złożył przyrzeczenie na wierność nieświadomie. Za to został przez Chrystusa ukarany, ale dzięki ludzkim modlitwom w Polsce został uratowany, ale Chrystus cierpi.» (16.02.88).
Podważanie przez różnych wizjonerów autorytetu Papieża Jana Pawła II może mieć konkretny cel. Na przykład: zwrócić uwagę na postać Małego Kamyka i zachęcić do słuchania raczej jego niż Jana Pawła II. Pani Kołodziejska jednoznacznie popiera Małego Kamyka. W następnych orędziach czytamy bowiem m. in. «A Mój umiłowany syn Kamyk jest Moim bardzo, bardzo umiłowanym synem» (11.06.89). Następnie 7.07.90: «Ja sam będę mianował Kamyka, Mojego umiłowanego syna, na Piotra II (...) Kamyk – Papież Piotr II – będzie żył aż do końca tego świata, do samego końca tego świata będzie żył...»
Skutkiem nieprawdziwych objawień jest więc rodzenie nieufności wobec Kościoła, Papieża, odrzucanie praw i przepisów kościelnych oraz postanowień z obawy, że są sfałszowane, niezgodne z wolą Chrystusa. Zapomina się przy tym o udzielonej przez Chrystusa władzy: «I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie» (Mt 16,19).
Podważa się też najwyższy autorytet Papieża, osłabia pośrednio dogmat o jego nieomylności w sprawach wiary i moralności. Wyraża się wątpliwość w Bożą opiekę nad Kościołem, Mistycznym Ciałem Chrystusa, oraz w obietnicę trwałości Kościoła, daną Piotrowi: Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr czyli Skała, i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą (Mt 16,18).
Rozpowszechnianie «objawień» dowodzących, że Papież nie podejmuje już decyzji, robi coś w pośpiechu i potem żałuje, oraz że jest zdominowany przez wrogów Kościoła itp., oprócz ośmieszania Głowy Kościoła wyraża także brak wiary w słowa Chrystusa.
Skłaniając do nieufności wobec Kościoła, fałszywe objawienia rodzą przy tym specyficzne poczucie bezpieczeństwa. Polega ono na przekonaniu, że trwając przy danych orędziach, objawieniach, wizjonerze, miejscu objawień – a z daleka od rzekomo całkowicie "zabłąkanego" Kościoła, postanowień Soboru Watykańskiego II itp. – jest się na dobrej, a więc na bezpiecznej drodze. Rodząc to kruche poczucie bezpieczeństwa, fałszywe objawienia odciągają od Papieża i kwestionują autentyczne Sobory oraz odnowę wzbudzaną w Kościele przez Ducha Świętego, który towarzyszy Papieżowi w jego trudnej misji kierowania Kościołem.



Moje dziecko, ból znoszony przez Mojego Syna i Jego uczniów w czasie Jego misji na ziemi jest identyczny z tym, który ma być odczuwany przez Jego wyznawców, gdy On przygotowuje się do przyjścia w chwale.

Podczas pobytu Mojego Syna na ziemi, doświadczył On ogromnych trudności. Bardzo niewielu w Jego własnej wspólnocie było przygotowanych, aby Go słuchać.

Był traktowany z pogardą, a ci, którzy byli odpowiedzialni za świątynie i synagogi spoglądali na Niego z góry.

Mimo to został przywitany z radością przez prostych ludzi i Jego Słowo zostało przyjęte, ponieważ mogli oni ujrzeć Prawdę, o której mówił.

Jego Słowo wywoływało strach i niepewność w wielu kręgach, lecz niewielu mogło zlekceważyć mądrość Jego nauk.

Mój Syn doprowadził do podziału, choć to nie było Jego zamiarem.

Jego zwyczajne zachowanie przyczyniło się do tego, że niewielu mogło pogodzić się z faktem, iż był Synem Bożym.

Wielu z nich pytało, jak Syn Człowieczy może być takim zwykłym, prostym człowiekiem?

Wyparli się Go, gdyż myśleli, że Mesjasz będzie majestatyczny, dumny i będzie miał posłuch wśród przedstawicieli najwyższych szczebli Kościoła.

Mój Syn nie mógł sprawić, aby przywódcy Kościoła w tamtych czasach Go słuchali. Ich duma nie pozwalała im na słuchanie Prawdy.

Tak samo będzie teraz, gdy Mój Syn przygotowuje świat na Swoje Powtórne Przyjście.

Kościół Mojego Syna na ziemi nie będzie słuchał tym razem, choć wiedzą oni, jak Mój Syn został potraktowany za pierwszym razem.

Tym razem Jego Święte Słowo dane tobie, prorokowi końca czasów, nie zostanie przyjęte w Kościele Mojego Syna na ziemi.

Kościół Mojego Syna będzie głuchy na dar proroctwa. Zaprzeczą proroctwu, ponieważ nie będą chcieli go słuchać.

Uczniowie Mojego Syna będą atakowani przez przywódców Kościoła katolickiego na ziemi i oskarżani o fałsz.

Chociaż Nauczanie Mojego Syna nigdy się nie zmieniło, to będą krytykować Jego Święte Słowo, które jest im teraz przekazywane.

Oświadczą, że te orędzia są w sprzeczności ze Słowem Bożym.

Dzieci, musicie zawsze pamiętać, że Mój Syn nigdy nie mógłby pozostawać w sprzeczności ze Swoim Kościołem na ziemi, gdyż On jest Kościołem.

Prawda jest nadal taka, jaka była zawsze.

Musicie postępować zgodnie ze Słowem Bożym, gdyż głos Mojego Syna jest odrzucany i ignorowany, podobnie jak było za pierwszym razem.

Nie pozwólcie, aby was pozbawiono Daru Jego Zbawienia, ostatniego aktu Jego Miłosierdzia na ziemi.

Jak wiele cierpliwości Mój Syn okazywał przez tak długi czas. Prawdę dano ludzkości wtedy, gdy Mój Syn cierpiał Mękę na Krzyżu.

Została ona wzmocniona przez te wszystkie wybrane dusze, które na przestrzeni wieków zostały oświecone przez moc Ducha Świętego.

Teraz nadszedł czas na ponowne przyjście Mojego Syna i tylko ci, którzy rozpoznają Jego głos pod wpływem daru Ducha Świętego, wypełnią Jego polecenia.

Kościół, podobnie jak to miało miejsce podczas pobytu Mojego Syna na ziemi za pierwszym razem, odrzuci Jego Słowo, gdy przygotowuje się On do Swojego Powtórnego Przyjścia.

Ani Go nie rozpoznają, ani nie przyjmą.

Niczego się nie nauczyli.

Módlcie się, aby te odważne dusze w Kościele, którzy rozpoznają Jego głos, miały odwagę prowadzić wszystkie dzieci Boże do życia wiecznego w tym decydującym momencie w historii.

Wasz ukochana Matka

Matka Zbawienia

dalej

Będziesz lekceważona w wielu kręgach Mojego Kościoła na ziemi



„Ponieważ odrzucacie teraz Moje Słowo lub potępiacie Moje orędzia, gdyż zawierają one pomyłki — dlatego to wy zostaniecie odrzuceni. Nie nadajecie się do prowadzenia Mojego stada.”
- „GDYŻ ZAWIERAJĄ ONE POMYŁKI” !!!! POMYŁKI ? BÓG JEST NIEOMYLNY !!!, a tu szatan próbuje wmówić ludziom, że Bóg się myli !!!!!!!!

“Dla tych pośród was, którzy należą do innych kościołów chrześcijańskich lub do innych wyznań, ale którzy wierzą w te orędzia — musicie odmawiać modlitwę daną wam jako Modlitwę Krucjaty (24) Odpust Zupełny dla Rozgrzeszenia. Musicie odmawiać tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, a Ja, wasz Jezus, udzielę wam rozgrzeszenia:”
ale czyż odpusty nie są dla ludzi w Łasce uświęcającej??



Są to ludzie, którzy mówią, że błędem jest wierzyć w Bożą Opatrzność.

Są to ludzie, którzy kwestionują wizjonerów wysyłanych przez Niebo poprzez wieki, a następnie próbują obalić ich przy użyciu Mojego Świętego Słowa zawartego w Piśmie Świętym

Pismo Święte jest prawdą i jeżeli jest coś niezgodnego w każdym orędziu mam prawo sprawdzić


Wiadomość dla Duchowieństwa:

Ci spośród was, którzy złożyliście śluby, jako wyświęceni słudzy Mojego Kościoła na Ziemi, wysłuchajcie Mnie teraz.

Kiedy publicznie piętnujecie Moje Przekazy i przeciwdziałacie Mi, waszemu Jezusowi, w tej misji dla Zbawienia dusz, popełniacie największy grzech ze wszystkich.

Za to będziecie cierpieć i wasz Czyściec doświadczony będzie na ziemi. Każdy mężczyzna, kobieta i dziecko będzie świadkiem waszego przewinienia przeciwko Niebu.

Wasza błędna ocena Moich proroków uczyni was duchowo pustymi i wasze dusze będą cierpieć męki, jak żadne inne.

Jeśli jesteście Moimi wyświęconymi sługami i nie jesteście pewni Mojego Głosu, kiedy teraz mówię do was, to musicie zachować milczenie. Musicie modlić się o rozeznanie, zanim weźmiecie pod uwagę odrzucenie Mojego Świętego Słowa.

Tysiącom Moich wyświęconych sług nie uda się rozpoznać Mojego Słowa, posyłanego na czasy ostateczne poprzez tego proroka. Jak Mi to łamie Serce.

Wiele upadnie pod panowaniem antychrysta i opuści Mój Kościół na Ziemi.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2665

  • luk1407
  • ( Gość )
ale to co piszesz podważa pod względem teologicznym te orędzia?

możesz wykazać w nich to co jest niezgodne z nauczaniem Kościoła ?

może na tym się skoncentrujemy?

czy to o czym mówią te orędzia nie może się wydarzyć w przyszłości ? Skąd wierz że to nie jest prawda


Nie dopuszczasz w ogóle do wiadomości że te orędzia mogą być prawdziwe, a wtedy nie "straszą" tylko ostrzegają przed tym co ma nadejść

czy jeżeli przed II wojną światową ktoś miały objawienia które by ostrzegały przed ludobójstwem w Oświęcimiu, o człowieku takim jak Hitler który podbije Europę i wymorduje dziesiątki milionów ludzi też byś nazwała staszeniem ?

Czasy ostateczne mają być o wiele gorszę od II Wojny Światowej

ton orędzi i tak jest bardzo łagodny

wystarczy przeczytać Apokalipsę św. Jana żeby mieć pogląd na to co nas czeka w tych czasach

Mt 24,21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż
dotąd i nigdy nie będzie.


Łk 21,23 Biada brzemiennym i karmiacym w owe dni! Bedzie bowiem wielki ucisk na
ziemi i gniew na ten naród:
Łk 21,24 jedni polegna od miecza, a drugich zapedza w niewole miedzy wszystkie narody.
A Jerozolima bedzie deptana przez pogan, az czasy pogan przemina.
Łk 21,25 Beda znaki na słoncu, ksiezycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych
wobec szumu morza i jego nawałnicy.
Łk 21,26 Ludzie mdlec beda ze strachu, w oczekiwaniu wydarzen zagrazajacych ziemi.
Albowiem moce niebios zostana wstrzasniete.
Łk 21,27 Wtedy ujrza Syna Człowieczego, nadchodzacego w obłoku z wielka moca i
chwała.



orędzia bardzo dobrze opisują to jak Kościół znajdzie się pod wpływem fałszywego proroka w czasach ostatecznych

1. sakramenty święte przestaną być uznawane
2. msza św. będzie zastąpiona czymś innym
3. Wszystkie religie będą połączone w jeden światowy kościół
4. będzie tolerancja dla każdego grzechu w imie "fałszywej miłości"

nawet dojdzie do tego że będzie podważane istnienie Jezusa Chrystusa, albo to że był Synem Bożym

prawdziwy Kościół który przetrwa będzie musiał istnieć w ukryciu

to będą czasy ostateczne, najmroczniejsze czasy w historii ludzkości

ktoś kto czyta orędzia będzie wiedział kiedy nasz Kościół przez działanie antychrysta i fałszywego proroka będzie zmieniony w coś na wzór pogański

My jesteśmy wezwani w tych orędziach do bronienia wszystkiego co jest teraz a w szczególności sakramentów które fałszywy prorok będzie chciał znieść

Nikt tutaj nie podważa znaczenia Kościoła, ale jak sama na własne oczy zobaczysz co się dzieje w kościele będziesz wiedzieć o czym mówiłem

antychryst w ten sposób chce go zniszczyć

pamiętaj ludzie nie są nie omylni
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2668

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
czy to o czym mówią te orędzia nie może się wydarzyć w przyszłości ? Skąd wierz że to nie jest prawda


Skąd wiem?? bo rozeznaje??


możesz wykazać w nich to co jest niezgodne z nauczaniem Kościoła ?


nie będe kolejny raz powtarzać co jest z nimi nie tak


Nie dopuszczasz w ogóle do wiadomości że te orędzia mogą być prawdziwe, a wtedy nie "straszą" tylko ostrzegają przed tym co ma nadejść

Dopuszczałam kiedyś nie potępiam ich ale według mnie są fałszywe.Podawałam deinicje zastraszania a ostrzegania

czy jeżeli przed II wojną światową ktoś miały objawienia które by ostrzegały przed ludobójstwem w Oświęcimiu, o człowieku takim jak Hitler który podbije Europę i wymorduje dziesiątki milionów ludzi też byś nazwała staszeniem ?


Właśnie zależy w jaki sposób ta osoba to mówi.JeśLi nie mają Ducha to są fałszywe,wezmy Faustyne Pan Jezus też upominał, o swojej surowości ale nie wzbudzał lęku przed nim samym to jest własnie zastraszanie człowiek potem boi się odrzucić bo jak odrzuci zostanie potępiony.Wiele jest tu wzmianek dla ludzi którzy odrzucą to słowo ale jeszce wiele innych rzeczy mówiłam poprzednio


ton orędzi i tak jest bardzo łagodny


Apokalipsa w przeciwieństwie do tych orędzi ma Ducha mimo zawartych Surowych sytuacji które mają nadejść

Nikt tutaj nie podważa znaczenia Kościoła, ale jak sama na własne oczy zobaczysz co się dzieje w kościele będziesz wiedzieć o czym mówiłem


nieczytasz ze zrozumieniem co chciałam podkreślić
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2669

  • luk1407
  • ( Gość )
Skąd wiem?? bo rozeznaje??


pamiętnej że to ty możesz być w błędzie,

ja uważam zupełnie inaczej

również wielu księży przekonało się do tych orędzi,

zanim się wyciągnie wnioski trzeba wysłuchać wszystkich stron za i przeciw

Właśnie zależy w jaki sposób ta osoba to mówi.JeśLi nie mają Ducha to są fałszywe,wezmy Faustyne Pan Jezus też upominał, o swojej surowości ale nie wzbudzał lęku przed nim samym to jest własnie zastraszanie człowiek potem boi się odrzucić bo jak odrzuci zostanie potępiony.Wiele jest tu wzmianek dla ludzi którzy odrzucą to słowo ale jeszce wiele innych rzeczy mówiłam poprzednio


widzisz to są twoje prywatne odczucia, w mojej ocenie wynikające z uprzedzenia do tych objawień

ja czuje coś zupełnie innego jak je czytam,

czuje że są prawdziwe

nie wzbudzają u mnie lęku, bardziej nadzieje na lepszy świat, na pokonanie zła na świecie

one zapowiadają dobrą nowinę, każdy człowiek uzmysłowi sobie w czasie Ostrzeżenia że Bóg naprawdę istnieje, pozna stan swojej duszy, będzie wiele nawróceń

oczywiście również muszą się wypełnić proroctwa zawarte w Apokalipsie św. Jana, musi się stoczyć ostateczna walka dobra ze złem

ale jesteśmy pocieszani, że to nie będzie trwało długo,

ja czuje bardzo pozytywne emocje czytając te orędzia, nie wzbudzają u mnie strachu

widzisz możliwe że to co odczuwasz, wynika po prostu z uprzedzenia

Apokalipsa w przeciwieństwie do tych orędzi ma Ducha mimo zawartych Surowych sytuacji które mają nadejść


widzisz, ja czuje tego ducha również w tych orędziach



ps.

to że ty nie czujesz "ducha" to nie znaczy że objawienia są nie prawdziwe

równie dobrze to odczucie może wynikać ze zrażenia, uprzedzenia do tych orędzi

przeczytaj sobie kryteria oceniania objawień

i pamiętaj że możesz się mylić,

dlatego jest ważna duża ostrożność w tym co się mówi publicznie na temat objawień

bo może się okazać że nie dość że sama nie rozpoznałaś prawdziwych objawień, to jeszcze odwiodłaś inne osoby od nich

dlatego jeżeli nie masz pewności, lepiej swoje prywatne odczucia zachować dla siebie

jak możesz prawidłowo przeżywać czytanie objawień jeżeli patrzysz na to słowo z podejrzliwością, analizujesz każde zdanie i szukasz błędów

tak jak to powiedział ks. Skwarczyński " Z której strony ugryźć ten tekst? "

jak tak będziesz podchodzić do objawień jak ten ksiądz, to nigdy nie poczujesz "ducha"

do tego trzeba pokory, szacunku,
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2670

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
to że ty nie czujesz "ducha" to nie znaczy że objawienia są nie prawdziwe


dla mnie nie są i ja wygłaszam swoje zdanie oczywiście nie potępiam ich

przeczytaj sobie kryteria oceniania objawień


no cóż

i pamiętaj że możesz się mylić,

dlatego jest ważna duża ostrożność w tym co się mówi publicznie na temat objawień


wiem ,ze moge sie mylić ale ta ostrożnosć też dziala w drugą stronę

bo może się okazać że nie dość że sama nie rozpoznałaś prawdziwych objawień, to jeszcze odwiodłaś inne osoby od nich

dlatego jeżeli nie masz pewności, lepiej swoje prywatne odczucia zachować dla siebie


to działa równiez i w drugą stronę jeśli uważam,że coś jest nie własciwe mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie

jak tak będziesz podchodzić do objawień jak ten ksiądz, to nigdy nie poczujesz "ducha"

do tego trzeba pokory, szacunku,


nie będe przyjmować wszystkich orędzi mam prawo je badać, lecz widze,ze za wszelką cene za to ty chcesz do nich przekonać czy to nie dziwne?? Dużo czytam i rozeznaje nie oceniam od tak siup.Jeśli objawienia są podejrzliwe trzeba je sprawdzić Pan Jezus mówił badajcie duchy więc nie widze w tym nic złego.

Mam pytanie działasz moze na innych stronach oprócz ostrzeżenia??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.49 sekundy