Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)
(0 przeglądających) 

TEMAT: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie)

Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2632

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
wznawiam temat ale tutaj będą wyjaśniane wątpliwości co nas nurtuje w tych objawieniach

Tak więc proszę o wyjasnienie-co to oznacza;
Wtorek, 12.06.2012, godz.17.58
Wiele z tych dusz jest pełnych miłości do Mnie i czują potrzebę, aby być bliżej. Mogą one, nie z własnej winy, wyobrażać sobie, że otrzymują boskie przekazy....

Z kolei są tacy, którzy mówią, że przychodzą w Moje Imię, ale którzy noszą znamię bestii. Wilki w owczej skórze, które wyruszyły, aby usidlić niewinne dusze i splamić je grzechem oszustwa.
To są niebezpieczni, fałszywi prorocy, których celem jest wykrzywienie Prawdy Mojej Nauki w taki sposób, żeby nie było to zauważalne.

To znaczy,że tylko prorocy mogą splamiać grzechem?? to tak jakby objawienia wpływały na to czy grzeszymy bądź nie

Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla ludzkości

są autentyczniejsze niż Eucharystia bowiem czym jest modlitwa bez Eucharystii tego napędu

Moja droga, umiłowana córko, tak jak Mój Przedwieczny Ojciec pozostawił dla ludzkości wielki dar Swojej Pieczęci, tak też Jego dzieci muszą ślubować swoją wierność Jego Boskiej Woli.

proszę mi to wyjasnić jak to muszą i co to za dar pieczęci

Moja droga, umiłowana córko, Ja, wasz ukochany Jezus pragnę, abyś poprosiła wszystkich Moich wyznawców o wysłuchanie Moich zaleceń.

dlaczego do niej mówi Umiłowana córko a do nas wyznawcy??

Okażę Miłosierdzie wszystkim, którzy zaakceptują czarny stan swojej duszy, kiedy pokazane im zostaną ich grzechy podczas Ostrzeżenia.

rozumiem,że tu nawiązuje do spowiedzi trafiłam jeszce na fragment że Spowiedź będzie dana i będa pokazane grzechy jak Bóg je widzi

czy to oznacza,że teraz źle kontemplujemy rachunek sumienia??źle nam Pan pokazuje ?? proszę o wyjasnienie

Ważne jest, aby zrozumieć, że Ostrzeżenie jest właśnie tym. Przybywam, aby ostrzec Boże dzieci, że ich grzechy mogą być i będą odpuszczone.

to znaczy ,że nie są teraz odpuszczane w Spowiedzi??

Następnie dokonam podziału, na sprawiedliwych po jednej stronie i niesprawiedliwych po drugiej. Jeszcze jedna szansa, aby wówczas ubiegać się o odkupienie win i ci, którzy odrzucą Moją Rękę Miłości i Miłosierdzia zostaną wrzuceni do Piekła.

proszę mi w Bibli znaleźc miejsce o tym i Pan mówi ,że jak da oddzielenie ludzi sprawiedliwych od niesprawiedliwych to bedzie sąd jedny będzie kazał iść na Zmartwychwstanie życia drugim na Zmarwtychwstanie śmierci

Wielu drżeć będzie ze strachu, ponieważ właśnie wtedy wielu po raz pierwszy stanie się świadomymi swoich dusz.

co to oznacza??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2633

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Szacunek, wymagany od was przy administrowaniu Moją Najświętszą Eucharystią został utracony, kiedy znieważyliście Moją Obecność.

coto znaczy

Wspięliście się na takie wyżyny, że Ja nie mogłem dotrzeć do was i ofiarować wam Mojej Ręki dla ratowania was od rozkładu wewnątrz waszego rdzenia.

to znaczy,że Pan nie dociera nawet tam gdzie człowiek odchodzi od Boga nie szuka go ??

On jest obrońcą Kościoła przeciwko szatanowi. Te siły pomiędzy wami wiedziały o tym. To dlatego wstrzymaliście wszystkie modlitwy przed Mszą proszące o Jego pomoc.

nadal odprawiają się do Niego nabożeństwa i w koronkach sa do niego modlitwy polecane
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2644

  • luk1407
  • ( Gość )
wznawiam temat ale tutaj będą wyjaśniane wątpliwości co nas nurtuje w tych objawieniach

Tak więc proszę o wyjasnienie-co to oznacza;
Wtorek, 12.06.2012, godz.17.58
Wiele z tych dusz jest pełnych miłości do Mnie i czują potrzebę, aby być bliżej. Mogą one, nie z własnej winy, wyobrażać sobie, że otrzymują boskie przekazy....


Z kolei są tacy, którzy mówią, że przychodzą w Moje Imię, ale którzy noszą znamię bestii. Wilki w owczej skórze, które wyruszyły, aby usidlić niewinne dusze i splamić je grzechem oszustwa.
To są niebezpieczni, fałszywi prorocy, których celem jest wykrzywienie Prawdy Mojej Nauki w taki sposób, żeby nie było to zauważalne.


To znaczy, że tylko prorocy mogą splamiać grzechem?? to tak jakby objawienia wpływały na to czy grzeszymy bądź nie

Sprawdzianem autentyczności proroka są modlitwy dawane mu dla ludzkości

są autentyczniejsze niż Eucharystia bowiem czym jest modlitwa bez Eucharystii tego napędu


Napiszę jak ja rozumiem tekst tego orędzia:

Zacznijmy od tego

Orędzie jest o ludziach którzy twierdzą że otrzymują objawienia, również o tych którym wydaje że są wizjonerami, oraz tych którzy po prostu kłamią

W pierwszej części zdania, jest zwracana uwaga na to że nie każda osoba która twierdzi że otrzymuje objawiania (a co nie jest prawdą) jest zła. Są też ludzie chorzy psychicznie którym wydaje się że są wizjonerami.

Również są ludzie źli którzy świadomie oszukują ludzi i podszywają się pod Boga, żeby zwodzić ludzi, a faktycznie reprezentują zło, szatana. To oni są nazwani wilkami w owczej skórze. Oni właśnie są nie bezpieczni i przed nimi jesteśmy ostrzegani. Ludzie którzy przekręcają nauki Pisma Świętego żeby osiągnąć w tym jakieś cele, podszywają się pod wizjonerów żeby szkodzić ludziom.

Ten tekst nie jest o prawdziwych prorokach tylko o ludziach albo którym się wydaje że są wizjonerami albo o świadomych zwodzicielach którzy podszywają się pod Boga.




Moja droga, umiłowana córko, tak jak Mój Przedwieczny Ojciec pozostawił dla ludzkości wielki dar Swojej Pieczęci, tak też Jego dzieci muszą ślubować swoją wierność Jego Boskiej Woli.

proszę mi to wyjasnić jak to muszą i co to za dar pieczęci


Dar pieczęci to dar ochrony dla ludzi w czasach ostatecznych, każdy kto będzie ją odmawiał będzie specjalnie chroniony, każdy kto chce być chroniony musi również ślubować wierność Bogu.

Czy to coś złego ślubować wierność Bogu ?

Moja droga, umiłowana córko, Ja, wasz ukochany Jezus pragnę, abyś poprosiła wszystkich Moich wyznawców o wysłuchanie Moich zaleceń.

dlaczego do niej mówi Umiłowana córko a do nas wyznawcy??


Nie wiem, ale również nie widzę w tym nic złego, może to jest taka forma wypowiedzi

czy nazwanie nas wyznawcami ujmuje nam ? czego brakuje w tej wypowiedzi? Co widzisz w niej złego

Okażę Miłosierdzie wszystkim, którzy zaakceptują czarny stan swojej duszy, kiedy pokazane im zostaną ich grzechy podczas Ostrzeżenia.


rozumiem, że tu nawiązuje do spowiedzi trafiłam jeszce na fragment że Spowiedź będzie dana i będa pokazane grzechy jak Bóg je widzi

czy to oznacza,że teraz źle kontemplujemy rachunek sumienia??źle nam Pan pokazuje ?? proszę o wyjasnienie


W czasie ostrzeżenie każdy zobaczy stan swojej duszy, jedni to zaakceptują, okażą skruchę, pójdą do spowiedzi, będą szukać wybaczenia i Pan Jezus mówi że takim ludziom okaże miłosierdzie

Natomiast będą również grzesznicy którzy odrzucą ten dar, nie przyjmą do wiadomości że grzeszą, dalej będą postępować niegodziwie, będą mieli pretensje oraz będą próbowali usprawiedliwiać swój grzech

To właśnie będą Ci którzy nie zaakceptują stanu swojej duszy, ludzie którzy dalej będą tkwić w grzechu

Nie, to nie oznacza tego co myślisz, w orędziach jest wiele razy podkreślana ważność sakramentów, komunii święte , spowiedzi

Ludzie po Ostrzeżeniu oczywiście żeby się pojednać z Bogiem będą musieli skorzystać z tych sakramentów

Ważne jest, aby zrozumieć, że Ostrzeżenie jest właśnie tym. Przybywam, aby ostrzec Boże dzieci, że ich grzechy mogą być i będą odpuszczone.

to znaczy ,że nie są teraz odpuszczane w Spowiedzi??


wiele osób które się dopiero nawróci po ostrzeżeniu, te słowa są właśnie do nich skierowane, spowiedź jest ważna, w czasie Ostrzeżenia będziesz miała pokazane swoje grzechy a nie odpuszczone, odpuszczenie uzyskasz dopiero w czasie spowiedzi

Następnie dokonam podziału, na sprawiedliwych po jednej stronie i niesprawiedliwych po drugiej. Jeszcze jedna szansa, aby wówczas ubiegać się o odkupienie win i ci, którzy odrzucą Moją Rękę Miłości i Miłosierdzia zostaną wrzuceni do Piekła.

proszę mi w Bibli znaleźc miejsce o tym i Pan mówi ,że jak da oddzielenie ludzi sprawiedliwych od niesprawiedliwych to bedzie sąd jedny będzie kazał iść na Zmartwychwstanie życia drugim na Zmarwtychwstanie śmierci


Mt 25,31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim,
wtedy zasiadzie na swoim tronie pełnym chwały.
Mt 25,32 I zgromadza sie przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi]
od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów.
Mt 25,33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie.
Mt 25,34 Wtedy odezwie sie Król do tych po prawej stronie: Pójdzcie, błogosławieni
Ojca mojego, wezcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od załozenia
swiata!
Mt 25,35 Bo byłem głodny, a daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a daliscie Mi pic;
byłem przybyszem, a przyjeliscie Mnie;
Mt 25,36 byłem nagi, a przyodzialiscie Mnie; byłem chory, a odwiedziliscie Mnie; byłem
w wiezieniu, a przyszliscie do Mnie”.
Mt 25,37 Wówczas zapytaja sprawiedliwi: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym i
nakarmilismy Ciebie? spragnionym i dalismy Ci pic?
Mt 25,38 Kiedy widzielismy Cie przybyszem i przyjelismy Cie? lub nagim i przyodzialismy
Cie?
Mt 25,39 Kiedy widzielismy Cie chorym lub w wiezieniu i przyszlismy do Ciebie?”
Mt 25,40 A Król im odpowie: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliscie
jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mniescie uczynili”.
Mt 25,41 Wtedy odezwie sie i do tych po lewej stronie: ”Idzcie precz ode Mnie, przekleci,
w ogien wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
Mt 25,42 Bo byłem głodny, a nie daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a nie daliscie Mi
pic;
Mt 25,43 byłem przybyszem, a nie przyjeliscie Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiscie
Mnie; byłem chory i w wiezieniu, a nie odwiedziliscie Mnie.”
Mt 25,44 Wówczas zapytaja i ci: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym albo spragnionym,
albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w wiezieniu, a
nie usłuzylismy Tobie?”
Mt 25,45 Wtedy odpowie im: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliscie
jednemu z tych najmniejszych, tegoscie i Mnie nie uczynili”.
Mt 25,46 I pójda ci na meke wieczna, sprawiedliwi zas do zycia wiecznego”.

Wielu drżeć będzie ze strachu, ponieważ właśnie wtedy wielu po raz pierwszy stanie się świadomymi swoich dusz.

co to oznacza??


Wielu ludzi żyje w grzechu i nawet sobie z niego nie zdaje sprawy, dlatego to będzie szok
Matki które dokonywały aborcji, teraz żyją w przeświadczeniu że nic złego nie zrobiły, zdadzą sobie sprawę że są morderczyniami, to tylko jeden z przykładów, nie każdy człowiek również zdaje sobie sprawę z powagi swoich grzechów, z tego jak krzywdził innego człowieka
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2645

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Dar pieczęci to dar ochrony dla ludzi w czasach ostatecznych, każdy kto będzie ją odmawiał będzie specjalnie chroniony, każdy kto chce być chroniony musi również ślubować wierność Bogu.

to znaczy że modlitwa ma bardziej ochraniac niż Eucharysia??

Mt 25,31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim,
wtedy zasiadzie na swoim tronie pełnym chwały.
Mt 25,32 I zgromadza sie przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi]
od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów.
Mt 25,33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie.
Mt 25,34 Wtedy odezwie sie Król do tych po prawej stronie: Pójdzcie, błogosławieni
Ojca mojego, wezcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od załozenia
swiata!
Mt 25,35 Bo byłem głodny, a daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a daliscie Mi pic;
byłem przybyszem, a przyjeliscie Mnie;
Mt 25,36 byłem nagi, a przyodzialiscie Mnie; byłem chory, a odwiedziliscie Mnie; byłem
w wiezieniu, a przyszliscie do Mnie”.
Mt 25,37 Wówczas zapytaja sprawiedliwi: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym i
nakarmilismy Ciebie? spragnionym i dalismy Ci pic?
Mt 25,38 Kiedy widzielismy Cie przybyszem i przyjelismy Cie? lub nagim i przyodzialismy
Cie?
Mt 25,39 Kiedy widzielismy Cie chorym lub w wiezieniu i przyszlismy do Ciebie?”
Mt 25,40 A Król im odpowie: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliscie
jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mniescie uczynili”.
Mt 25,41 Wtedy odezwie sie i do tych po lewej stronie: ”Idzcie precz ode Mnie, przekleci,
w ogien wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
Mt 25,42 Bo byłem głodny, a nie daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a nie daliscie Mi
pic;
Mt 25,43 byłem przybyszem, a nie przyjeliscie Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiscie
Mnie; byłem chory i w wiezieniu, a nie odwiedziliscie Mnie.”
Mt 25,44 Wówczas zapytaja i ci: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym albo spragnionym,
albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w wiezieniu, a
nie usłuzylismy Tobie?”
Mt 25,45 Wtedy odpowie im: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliscie
jednemu z tych najmniejszych, tegoscie i Mnie nie uczynili”.
Mt 25,46 I pójda ci na meke wieczna, sprawiedliwi zas do zycia wiecznego”.

to to ja wiem ale niema nic o tym że będzie jakaś szansa

Mogą one, nie z własnej winy, wyobrażać sobie, że otrzymują boskie przekazy....


mi chodziło właśnie o szczególnie to zdanie
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2646

  • luk1407
  • ( Gość )
Dar pieczęci to dar ochrony dla ludzi w czasach ostatecznych, każdy kto będzie ją odmawiał będzie specjalnie chroniony, każdy kto chce być chroniony musi również ślubować wierność Bogu.

to znaczy że modlitwa ma bardziej ochraniac niż Eucharysia??


Nie, nie rozumiem skąd masz wogóle takie podejrzenia. W orędziach jest wielokrotnie podkreślana jak ważnym sakramentem jest Eucharystia.

Ale tutaj nie chodzi o Eucharystie tylko o modlitwie, to dwie różne rzeczy.

spowiedź i komunia św. Jest potrzebna do zbawienia, ale z tego co wiem nie gwarantuje ochrony przez złem na ziemi.

Ta modlitwa ma nas chronić przed złem na ziemi, na które będziemy narażeni w czasach ostatecznych.

Oczywiście żeby zostać zbawionym trzeba korzystać z sakramentów spowiedzi i komunii św.

Jezus Chrystus w jednym z orędzi namawia do korzystania z komunii raz w tygodniu

Cyt. „Moja najukochańsza córko, teraz czas płynie szybko. Przygotowuję was wszystkich już od pewnego czasu. Wy, Moi wyznawcy wiecie co macie robić. Wasza spowiedź jest ważna i od teraz musicie postarać się o nią raz w tygodniu. Bądźcie spokojni. Jestem zadowolony z tego w jaki sposób wykonujecie Moje polecenia. Proszę, powracajcie do Moich Krucjat Modlitwy i skupcie się na modlitwie, aby uratować dusze innych.” Orędzie nr 498 z serii Ostrzeżenie Wtorek, 17.07.2012, 23:18


Mt 25,31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim,
wtedy zasiadzie na swoim tronie pełnym chwały.
Mt 25,32 I zgromadza sie przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi]
od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów.
Mt 25,33 Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie.
Mt 25,34 Wtedy odezwie sie Król do tych po prawej stronie: Pójdzcie, błogosławieni
Ojca mojego, wezcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od załozenia
swiata!
Mt 25,35 Bo byłem głodny, a daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a daliscie Mi pic;
byłem przybyszem, a przyjeliscie Mnie;
Mt 25,36 byłem nagi, a przyodzialiscie Mnie; byłem chory, a odwiedziliscie Mnie; byłem
w wiezieniu, a przyszliscie do Mnie”.
Mt 25,37 Wówczas zapytaja sprawiedliwi: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym i
nakarmilismy Ciebie? spragnionym i dalismy Ci pic?
Mt 25,38 Kiedy widzielismy Cie przybyszem i przyjelismy Cie? lub nagim i przyodzialismy
Cie?
Mt 25,39 Kiedy widzielismy Cie chorym lub w wiezieniu i przyszlismy do Ciebie?”
Mt 25,40 A Król im odpowie: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliscie
jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mniescie uczynili”.
Mt 25,41 Wtedy odezwie sie i do tych po lewej stronie: ”Idzcie precz ode Mnie, przekleci,
w ogien wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!
Mt 25,42 Bo byłem głodny, a nie daliscie Mi jesc; byłem spragniony, a nie daliscie Mi
pic;
Mt 25,43 byłem przybyszem, a nie przyjeliscie Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiscie
Mnie; byłem chory i w wiezieniu, a nie odwiedziliscie Mnie.”
Mt 25,44 Wówczas zapytaja i ci: ”Panie, kiedy widzielismy Cie głodnym albo spragnionym,
albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w wiezieniu, a
nie usłuzylismy Tobie?”
Mt 25,45 Wtedy odpowie im: ”Zaprawde, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliscie
jednemu z tych najmniejszych, tegoscie i Mnie nie uczynili”.
Mt 25,46 I pójda ci na meke wieczna, sprawiedliwi zas do zycia wiecznego”.

to to ja wiem ale niema nic o tym że będzie jakaś szansa


to że coś nie zostało powiedziane, to nie znaczy że tego nie ma, liczy się główne przesłanie orędzia

jeżeli chodzi o zbawienie

człowiek ma szanse za życia, żeby się poprawić, nawrócić, wyspowiadać, żałować za grzechy

po śmierci już jest tylko Sąd Boży, i można tylko już liczyć na miłosierdzie

w czasach Ostatecznych ludzie otrzymają jeszcze jedną szanse do nawrócenia w czasie - Ostrzeżenie

wtedy ukaże im się stan ich duszy, będą mieli szanse się poprawić

później w czasie Sądu Ostatecznego już nie będzie takiej szansy, tak samo jak jest to w przypadku śmierci

Mt 25,31 Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim,
wtedy zasiadzie na swoim tronie pełnym chwały.
Mt 25,32 I zgromadza sie przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi]
od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów.

w tym fragmencie Pisma Świętego też nie ma nic napisane o tym czy jest jakaś szansa, ale to nie znaczy że jej niema

zawszę puki człowiek żyje ma szansę
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2647

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
spowiedź i komunia św. Jest potrzebna do zbawienia, ale z tego co wiem nie gwarantuje ochrony przez złem na ziemi.

to nie prawda coś ci powiem jestem po nawróceniu badając poprzedny stan był straszny przed nawróceniem.Tylko Eucharysia daje mi siłę i ochrone .Do Faustyny mówi Pan przychodźcie do Trybunału Miłosierdzia tam jest wszystko.Faustyna podkreśla wielokrotnie w niej siła i moc ,ochrona


óźniej w czasie Sądu Ostatecznego już nie będzie takiej szansy, tak samo jak jest to w przypadku śmierci

no własnie o tym mówie a Ona twierdzi,że tak będzie taka możliwość.Są i takie przypadki,że po śmierci Pan daje szanse z jednym z nich jest Gloria Polo
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: Maria od Bozego Miłosierdzia(ostrzeżenie) 11 lata, 9 mies. temu #2648

  • luk1407
  • ( Gość )
to nie prawda coś ci powiem jestem po nawróceniu badając poprzedny stan był straszny przed nawróceniem.Tylko Eucharysia daje mi siłę i ochrone .Do Faustyny mówi Pan przychodźcie do Trybunału Miłosierdzia tam jest wszystko.Faustyna podkreśla wielokrotnie w niej siła i moc ,ochrona


Tak, ale mylisz pojęcia, inną ochronę zapewnia Eucharystia, a inną ta modlitwa

przeczytaj jeszcze raz to orędzi ono wszystko wyjaśnia



Obiecuję wam, że prześladowanie będzie krótkie, i że będziecie chronieni.
Ponieważ pozostawię teraz Pieczęć Mojej Miłości i Ochrony.
Z nią ujdziecie uwadze tych, którzy spowodują trudności w waszych krajach.
Moja Pieczęć jest Moją obietnicą Ocalenia. Z tą Pieczęcią Moja moc przepłynie przez was i żadna krzywda was nie dosięgnie.


Bóg obiecuje ludziom odmawiającym tą modlitwę że będą chronieni,
możesz albo przyjąć tą Pieczęć albo ją odrzucić, wybór należy do Ciebie

nie wiem dlaczego w ogóle łączysz tą obietnice z Eucharystią to są dwie różne rzeczy

trzeba przyjmować sakramenty, i to jest podkreślane w tych orędziach wielokrotnie


później w czasie Sądu Ostatecznego już nie będzie takiej szansy, tak samo jak jest to w przypadku śmierci


no własnie o tym mówie a Ona twierdzi,że tak będzie taka możliwość.Są i takie przypadki,że po śmierci Pan daje szanse z jednym z nich jest Gloria Polo


Nie ona twierdzi, tylko Jezus Chrystus, ona spisuje tylko jego słowa, nie możesz czytać orędzi tak jak by pochodziły one od człowieka, żeby je zrozumieć musisz je czytać tak jak by pochodziły od Boga

W którym fragmencie ona twierdzi że będzie taka możliwość ?

ps.

możesz zmienić nazwę poprzedniego tematu na taką jaka była wcześniej "orędzia Marii Bożego Miłosirdzia"

po co dołożyłaś to tego tematu słowo "fałszywe" Kościół się jeszcze o nich się nie wypowiedział

bierzesz na siebie odpowiedzialność wydawania takiego sądu ? Może zostaw ich ocenę teologom, a nie wprowadzasz ludzi w błąd,

zdanie jednego księdza to nie jest zdanie Kościoła, jeżeli nie masz pewności to zachowaj ostrożność w ocenianiu słowa które może pochodzić od Boga

skoro Kościół oficjalnie się nie wypowiedział, nie nazwał tych objawień fałszywymi i nie potępił, nie masz prawa wydawać takich Sądów,

robiąc tak bierzesz odpowiedzialność za ludzi którzy to później czytają
Ostatnio zmieniany: 3 tyg., 1 dzień temu przez frater.
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.45 sekundy