Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia
(0 przeglądających) 

TEMAT: Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2612

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
luk1407 napisał:
zarzut o głoszeniu millenaryzmu w tych przekazach

zacznijmy od tego co to jest Milenaryzm?

Jest to pogląd, że zanim nastąpi Sąd Ostateczny, wystąpi okres tgz. Millenium czyli Tysiąclecie, które ma być okresem zbawienia i szczęśliwości na Ziemi.
Dopiero po upływie 1000 lat nastąpi Sąd Ostateczny

W eschatologii wyznań chrześcijańskich można wyróżnić następujące koncepcje Milenium:

premilenaryzm - powrót Chrystusa zapoczątkuje Milenium, które zakończy się Sądem,
postmilenaryzm - Tysiąclecie zakończy się powrotem Chrystusa i Sądem Ostatecznym,
amilenaryzm - Milenium pojmowane symbolicznie


Przypominam że wszystkie wzmianki o tym jak będzie wyglądał przyszły raj, które występują w orędziach przekazywanych Marii Bożego Miłosierdzia, dotyczą okresu już po Sądzie Ostatecznym,

czyli nie mają nic wspólnego z wiarą w Milenaryzm.

opis tego jak będzie wyglądał świat po Sądzie Ostatecznym to nie jest Milenaryzm, a o tym jesteśmy informowani w tych orędziach


gdzie jest zaprzeczenie grzechu pierworodnego?

Wszystkie te zarzuty na stronie wobronietradycji są do obalenia, powyżej zamieściłem tylko przykład

ze względu na to że na tej stronie promuje się inne objawienia Adama-Człowieka to uważam że nie jest całkowicie wiarygodna, a jej autorzy próbują za wszelką cenę walczyć z konkurencją, szkoda że w ten sposób mogą walczyć z prawdziwymi objawieniami pochodzącymi od Boga

a rozsiewając nie prawdziwe i zmanipulowane informacje, nie dość że sami odrzucają to jeszcze odwodzą od niego innych

na ich stronie używa się szyderstwa, kpiny, wyśmiewania i manipulacji

to mają być argumenty rzetelnej osoby?


Jak uważasz,Te Ostrzeżenia nie mają Ducha,i wiele innych nieścisłości które wczesniej mówiłam żeby niewiem jak dobre treści zawierały to musi być całe dobre a nie uchwycić się ,,o to jest dobre to może sa prawdziwe'' a całą reszta no nie bardzo na bieżąco będe podawać Informację Kapłanów o nich coraz więcej się im sprzeciwia
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2613

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Tautaj Będe załaczać Stanowisko Kościoła,Kapłanów na temat tych orędzi

Wiem,ze wyrażają surowość ale ksiądz próbuje przedstawić co jest błedne

ks. Adam Skwarczyński Próba przyjrzenia się z bliska błędom „Marii od niemiłosierdzia” w oparciu o jej tekst z Wielkiego Piątku 2012 r.
Opublikowano 9 Kwiecień 2012


Ostrzegam ponownie wszystkich, którzy czytają te teksty „Marii”, przed bardzo poważnymi błędami, które głosi. Czyni to w atmosferze pozornej miłości i ciepła, zachęt do modlitwy. Podobnie w telewizji stosuje się niebieskie tło, by uspokoić widzów i wyłączyć ich krytyczne myślenie. Zatrzymajmy się przy tekście z Wielkiego Piątku, by zobaczyć, jak wiele pojęć jest tu rozchwianych i nieprawdziwych. Aż dziwne, że księżą tego nie widzą!


„Moje Zmartwychwstanie jest w pełni przyjmowane jako akt wolności, którą przynosi ludzkości”. Niech mi ktoś wyjaśni, o co tu chodzi, bo zbaraniałem… Z której strony ugryźć ten tekst? Ani od strony Pana Jezusa, ani naszej!
„Akt wolności”? Absolutniewszyscy zmartwychwstaną, niezależnie od tego, czy chcą czy nie!

„Moje zmartwychwstanie oznacza, że wszyscy, którzy Mnie miłują i głoszą Moje Święte Słowo, także mogą powstać z martwych”.
Przecież wszyscyzmartwychwstaną, nienawidzący Boga także!

„Wszyscy ci, którzy umarli w stanie łaski i służyli Mojemu Ojcu, zostaną również podniesieni z martwych do chwały w dniu, w którym przyjdę sądzić”. Co to znaczy? Czy jak u świadków Jehowy wszyscy są unicestwieni? Jan Paweł II nie jest w chwale, tylko czeka na sąd? Na jaki sąd? Czy on cały zostanie wtedy „podniesiony z martwych”, czy jego ciało?

„Dołączą oni do tych, którzy żyją nie tylko w ciele, ale w duchu Pana i zostaną nagrodzeni życiem wiecznym”. Oni – to znaczy kto? Dawniej umarli? Dopiero wtedy zmarli zaczną wiecznie żyć? Dołączą do kogo? Może do żyjących na ziemi w „raju”? Ale on wieczny nie będzie!

„Wszyscy ci, których imiona znajdują się w Księdze Życia, zmartwychwstaną w ciele, umyśle i duchu…
” Czyli umysł i duch obumrą, a potem zmartwychwstaną razem z ciałem?!

„Będziecie żyć w miłości, spokoju i harmonii podczas Mojego chwalebnego panowania na ziemi przez 1000 lat”. Tę herezję już dawniej wyjaśniłem i do niej nie wracam. Nie będzie ani 1000 lat, ani żadnego „chwalebnego panowania” Pana Jezusa chodzącego po ziemi! Millenaryzm został przez Kościół potępiony, nie można go nauczać!

„Będziecie brać udział w chwale zmartwychwstania tych dusz — w tym waszej ukochanej rodziny i przyjaciół — które są uznane za godne wejścia do Mojego nowego raju na ziemi”. Dusze umarły i zmartwychwstaną na 1000 lat?

„Jest wielu pośród was, którzy niewystarczająco Mnie kochają lub żyją w błędnym przekonaniu, że Moje Miłosierdzie nawet wtedy unieważnia grzechy, gdy nie okazujecie żalu”. […] „Rozgrzeszenie może być udzielone tylko wtedy, jeśli żałujecie”.
Samo pojęcie „unieważnienia grzechu” jest obce naszej teologii, ale zostawmy to – może to słabe tłumaczenie. Ale sam żal nie wystarczy bez prawdziwej poprawy! Już dawniej ten błąd naświetliłem.

„[…] Życie Wieczne, które zostało wam obiecane, oznacza doprawdy życie wieczne w ciele, umyśle i duszy”. Wyżej było „zmartwychwstanie w umyśle”, a tu mamy „życie wieczne w umyśle”. Kto mi wyjaśni, co to znaczy?

„Szatan i jego demony będą robić wszystko, aby przekonać was, że życie wieczne w Moim nowym raju nie istnieje”.
To w końcu co to ma być? Życie wieczne czy życie przez 1000 lat w tym „raju”? A może ta „wieczność” to 1000 lat?
Jak z powyższego widać, mamy tu tak wielkie pomieszanie pojęć i tyle znaków zapytania, że prawdziwi uczniowie Chrystusa powinni otworzyć oczy na fałsz tych „orędzi”, absolutnie NIE POCHODZĄCYCH Z NIEBA, przestać je czytać i rozpowszechniać. Inaczej będą jak muchy złowieni w piekielną pajęczynę kłamstw (może już są), a nawet staną się współpracownikami szatana (może już nimi są?) w oplataniu jego pajęczyną ziemi!
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2614

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Jeśli zatem ktoś twierdzi, że te „orędzia” uspokajają go i wyczuwa pokój, to powinniśmy się modlić za te dusze, aby odświeżyły swoje wiadomości z religii na poziomie szkoły podstawowej.
Refleksja końcowa: Być może zwolennicy orędzi ostrzeżenia nie zauważają, że w gruncie rzeczy są one duchową pułapką. Pomimo wielu prawd zawierają półprawdy jak również stwierdzenia wręcz sprzeczne z Nauczaniem Kościoła Katolickiego. A to już samo w sobie jest duchowym niebezpieczeństwem, gdyż jak mówi Pan Jezus; „Odrobina kwasu może zakwasić całe ciasto”. Czytając „orędzia” ostrzeżenie pojawia się także niebezpieczeństwo ulegania duchowej manipulacji. Mianowicie w pojedynczych „orędziach” czytelnik nie wychwyci od razu przebiegłości, lecz czytając całość odkrywa się manipulację typową dla zachowań sekty. Otóż:
1. stawiany jest warunek, że tylko ci, którzy przyjmą te orędzia (słowo) zostaną uratowani i wprowadzeni w 1000 letni raj na ziemi. Stanowisko takie potwierdzają Świadkowie Jehowy oraz Adwentyści. Z tego powodu pojawiają się w „orędziach” stwierdzenia, że odrzucenie wizjonerki, jest odrzuceniem „słów proroctwa”
Sama pisząca zupełnie inaczej interpretuje Miłosierdzie Boże niż św. s. Faustyna. W swojej duchowości wielka mistyczka, jaką jest s. Faustyna, skupia wszystko na osobie Pana Jezusa. Podstawą czci Miłosierdzia Bożego i apostolstwa jest świadectwo życia w duchu tego nabożeństwa, czyli w duchu dziecięcego zawierzenia dobroci i wszechmocy Boga oraz czynnej i uczynkowej miłości bliźniego. Święta pisze: „Jest moim największym pragnieniem, by dusze Ciebie poznały – żeś Ty jest ich szczęściem wiekuistym, aby uwierzyły dobroci Twojej i wysławiały nieskończone miłosierdzie Twoje” (Dz. 305)
2. Pisząca tworzy niejako wokół siebie i wokół jej pism „elitę” osób (stąd być może zachwyt wielu), które przyjmując jej ‘orędzia”, zostaną uratowane: tylko ci, którzy przyjmują jej słowo. Jest to niestety pomieszanie pojęć jeśli chodzi o wybraną „resztę” (reszta Izraela, reszta potomstwa Maryi). Stąd pewnie jej niezrozumienie pieczętowania itd. itp.
Potrzeba jest czujności i roztropności. Kiedy pisała niedorzeczności związane z ukrzyżowaniem Pana Jezusa zupełnie oderwanych od Ewangelii, otrzymała „polecenie” nie komentowania ich. Typowe zachowanie występujące w wielu sektach. Najlepiej w takich przypadkach powołać się na autorytet Pana Jezusa: „On tak powiedział i basta” – któż ośmieli się sprzeciwiać Jezusowi!!! A zatem autorytet piszącej nie został podważony, wręcz przeciwnie – wydaje się bardziej wiarygodna, bo jest posłuszna poleceniom Nieba.
Tak niestety wykorzystuje naiwność diabeł, by pod pozorami dobra przedostać się do dusz bogobojnych.
Bądźmy czujni i nie dajmy się zwieść. Mamy Dzienniczek s. Faustyny – dlaczego nie wrócić do czytania tej pięknej lektury. Po co szukać nowości, sensacji?
Na jednym z blogów czytałem wypowiedź „Wiosny Kościoła”, który pisał, że należy wracać do źródeł. Jeśli mówimy o Koronce do Miłosierdzia Bożego należy wrócić do Dzienniczka, a zapiski s. Faustyny odwołują się w całej swojej pełni do całej treści Pisma świętego zawierających wzmianki o Miłosierdziu Bożym. Dlatego powinniśmy sprawdzać zgodność orędzi z Tradycją i przede wszystkim Objawieniem Bożym w Biblii.

tutaj
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2615

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Co do Prawdziwości Księdza Adama,niektóre może dla was są informacje nie jasne lecz będe sie jego pytać o pełniejsze wyjasnienie i kopiować to co do tych informacji

http://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2012/02/blogosks-adam1.jpg?w=1024&h=801

Ks Adam Skwarczyński
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2618

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
*Będziecie brać udział w chwale zmartwychwstania tych dusz — w tym waszej ukochanej rodziny i przyjaciół — które są uznane za godne wejścia do Mojego nowego raju na ziemi” Jeśli chodzi to o te 1000 lat to jest napisane w apokalipsie


Ap 20-5
A nie ożyli inni ze zmarłych aż 1000 lat się skończyło

*Jest to pogląd, że zanim nastąpi Sąd Ostateczny, wystąpi okres tgz. Millenium czyli Tysiąclecie, które ma być okresem zbawienia i szczęśliwości na Ziemi.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2619

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Czy moze tak Pan mówić??;

„Ponieważ odrzucacie teraz Moje Słowo lub potępiacie Moje orędzia, gdyż zawierają one pomyłki — dlatego to wy zostaniecie odrzuceni. Nie nadajecie się do prowadzenia Mojego stada.”
- „GDYŻ ZAWIERAJĄ ONE POMYŁKI” !!!! POMYŁKI ? BÓG JEST NIEOMYLNY !!!, a tu szatan próbuje wmówić ludziom, że Bóg się myli !!!!!!!!

“Dla tych pośród was, którzy należą do innych kościołów chrześcijańskich lub do innych wyznań, ale którzy wierzą w te orędzia — musicie odmawiać modlitwę daną wam jako Modlitwę Krucjaty (24) Odpust Zupełny dla Rozgrzeszenia. Musicie odmawiać tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, a Ja, wasz Jezus, udzielę wam rozgrzeszenia:”
ale czyż odpusty nie są dla ludzi w Łasce uświęcającej??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2650

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Wypowiedź Ks Skwarczyńskiego na temat tysiąca lat w którym glosi Maria Bozego Miłosierdzia

tutaj
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.44 sekundy