Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia
(0 przeglądających) 

TEMAT: Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2603

  • luk1407
  • ( Gość )
Stanowisko kapłanów owszem, ale nie jednego księdza który jest zaangażowany w inne objawienia, Adama-Człowieka i głęboko w nie wierzy, a wszystko co jest nie zgodne z tymi objawieniami odrzuca

uważam iż ze względu na to może być nie wiarygodny

dlaczego uważasz że oddalają od Jezusa Chrystusa? Ja odnoszę zupełnie inne wrażenie czytając je, również spotkałem się ze świadectwami wielu ludzi którzy myślą podobnie

orędzia nie mają wzbudzać lęku, ostrzegają o tym co ma nadejść i pocieszają, że to nie będzie trwać długo a ludzie wierzący będą specjalnie chronieni w tych czasach,

o czasach ostatecznych już nas ostrzega Pismo Święte, że to będzie bardzo ciężki okres dla ludzi

te orędzia i tak to przedstawiają w łagodnej formie

wystarczy przeczytać Apokalipse św. Jana żeby mieć obraz tego co będzie się działo na świecie

dlaczego ludzie myślą że od Boga będą otrzymywać tylko same dobre wiadomości, i przyjazne słowa

prawda przede wszystkim , nie wszystkie wiadomości są dobre

ps.

jak byś przeczytała wszystkie orędzia to byś wiedziała że stawia się w nich Sakramenty i Eucharystie na pierwszym miejscu, a wierni są wezwani do bronienia jej

to tylko ostatnie orędzie z przed kilku dni

Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej Eucharystii muszą być zachowane.

Orędzie nr 480 z serii Ostrzeżenie

Niedziela, 01.07.2012, godz.15.45

Moja droga, umiłowana córko, jakże przytłacza Mnie w tej chwili grzech i jak cierpię mękę odrzucenia.

Moja Głowa jest miażdżona, jak przez ciernie w Mojej Koronie, właśnie wtedy, gdy głowa Mojego Kościoła, Mój Święty Wikariusz na Ziemi, cierpi ból prześladowań, które znosi z rąk swoich wrogów.

Mój Kościół na ziemi, Moje Ciało na ziemi, jest jednym. Ukrzyżowanie jest przygotowywane.

Doktryny Mojego Kościoła, tak jak Moje Nauki na ziemi, które zostały rozdarte przez tych faryzeuszy i tych, którzy sądzili, że znali Słowo Mojego Ojca lepiej niż Ja, wkrótce zostaną rozrzucone na kawałki.

Musicie wszyscy modlić się za Mój Kościół na ziemi. Musicie zawsze pamiętać, że nie istnieje żadna inna doktryna, niż ta głoszona przeze Mnie podczas Mojego pobytu na ziemi.

Wszystko, co jest Prawdą, nigdy nie zostanie zmienione, bo jeśli tak się stanie, będziecie zmuszani do przełknięcia kłamstwa.

Moja córko, nigdy nie pozwól tym, którzy nadal w tym czasie odrzucają Moje Słowo, zniechęcić ciebie, ani Moich wyznawców, od pomagania Mi w ocaleniu Mojego Kościoła na ziemi.

Gdy tylko wróg atakuje Mój Kościół, musicie połączyć razem siły i zapewnić, że Ewangelie szerzone będą aż po krańce ziemi.

Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej Eucharystii muszą być zachowane. Nawet, jeśli będą trudno dostępne.

Moi wyświęceni słudzy, którzy kochają Mnie, muszą rozpocząć przygotowania już teraz. Bardzo niedługo zostanie uniemożliwione oferowanie takich Darów dla Bożych dzieci.

Czas na przygotowania już się rozpoczął.

Pozwólcie Mi pouczyć was, pokierować wami i pomóc wam doprowadzić Moją Resztę Kościoła do bram Raju.

Wasz ukochany Jezus
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2604

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Na poczatku też mi pasowały ale potem jakby zapał opadał w emnie , z tego co wiemy Pan Jezus mówi delikatnie fakt czasami używa surowości.Zastraszanie to nie przed tym co ma nadejść Strach wywołuje postawa Pana Jezusa pełnego surowości(aż zanadto) i takiej narzucania swoich warunków w tym ostrzeżeniu i takiego nakazywania pozbawionych uczuć można tak to odczuć na początku o Miłości a za chwile o surowości i o karach . Tak Apokalipsa zawiera te przesłania o czasach ostatecznych jako cięzki okres dla ludzi ale zawiera bardzo dużo pouczeń i Klimat delikatności a te według mnie nie mają ducha słowo Miłosć nie ma mocy w tym objawieniu.Jeśli chodzi o Kapłanaów to podałam innych zaczynają to rozeznawać.Zobaczymy jak one wyjdą w praniu.Jak na razie pranie trwa
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2605

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Tak wystawia je ale w sposób taki dziwny niejasny wczesniej już podawałam bodajże dwa przykłady


Gdy tylko wróg atakuje Mój Kościół, musicie połączyć razem siły i zapewnić, że Ewangelie szerzone będą aż po krańce ziemi.

Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej Eucharystii muszą być zachowane. Nawet, jeśli będą trudno dostępne.

Moi wyświęceni słudzy, którzy kochają Mnie, muszą rozpocząć przygotowania już teraz. Bardzo niedługo zostanie uniemożliwione oferowanie takich Darów dla Bożych dzieci.

Ten przykład właśnie podałam o wiele wcześniej poszukaj.jak wcześniej wspomniałam najpierw dobra wypowiedż a za chwile coś zupelnie innego
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2606

  • luk1407
  • ( Gość )
odnoszę wrażenie że jesteś trochę uprzedzona do tych orędzi

ja je przeczytałem dwa razy i nie wywoływały u mnie strachu

może to są twoje prywatne odczucia

również uważam że orędzia właśnie są pełne miłości dla ludzi, a oprócz tego zawierają prawdę

nie można oczekiwać samych dobrych i przyjemnych rzeczy, również z tego względu ile zgorszenia i grzechu jest na świecie

trzeba pamiętać że stawką tutaj też jest zbawienie wielu ludzi, którzy straszliwie grzeszą i pchają się w prost do piekła

nie można im mówić że "wszystko jest dobrze"

nie można nazywać szczerości i prawdy staszeniem

zawszę jest podkreślane że Jezus Chrystus kocha wszystkich ludzi i jest w stanie wybaczyć każdy grzech, ale wielu ludzi odrzuca jego miłosierdzie

Nie można odczytywać ostrzeżenia przed tym co ma nastąpić w przyszłości jako straszenia

Jeżeli taka jest prawa, i takie rzeczy mają się wydarzyć w przyszłości to nie da się tego w lepszy i łagodniejszy sposób wyrazić jak w tych orędziach

Widzisz patrzysz z dużą nieufnością na te ostrzeżenia, próbujesz znaleźć najmniejszy szczegół i nieścisłość

Najlepiej jest przeczytać orędzie w taki sposób jak by się czytało prawdziwe orędzie Pana Jezusa, a dopiero później rozważać na jego temat

wielu ludzi z góry zakłada oszustwo i analizuje każde zdanie i szuka błędów,

tak się nie powinno czytać objawień,
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2608

  • cfc004
  • ( Gość )
sylka1989, powiedz czy gdy ukarze się na niebie znak krzyża i ukazane Ci zostaną Twoje grzechy uwierzysz w te orędzia?
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2610

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
cfc004 napisał:
sylka1989, powiedz czy gdy ukarze się na niebie znak krzyża i ukazane Ci zostaną Twoje grzechy uwierzysz w te orędzia?


Nie uwierze, i nie jestem przekonana z góry o tych orędziach tylko tez rozeznawałam.Kończymy tą ceregiele bo i tak cały czas będzie wałkowanie to samo. Proponuję zamknąć temat i Będziemy patrzyć dalej-kolejne nowości co Mają Kapłani do powiedzenia te Ostrzezenia zaczynają się rozrastać więc dobrze,że inni się za to biorą.

Pozdrawiam Serdecznie
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2611

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
luk1407 napisał:
odnoszę wrażenie że jesteś trochę uprzedzona do tych orędzi

ja je przeczytałem dwa razy i nie wywoływały u mnie strachu

może to są twoje prywatne odczucia

również uważam że orędzia właśnie są pełne miłości dla ludzi, a oprócz tego zawierają prawdę

nie można oczekiwać samych dobrych i przyjemnych rzeczy, również z tego względu ile zgorszenia i grzechu jest na świecie

trzeba pamiętać że stawką tutaj też jest zbawienie wielu ludzi, którzy straszliwie grzeszą i pchają się w prost do piekła

nie można im mówić że "wszystko jest dobrze"

nie można nazywać szczerości i prawdy staszeniem

zawszę jest podkreślane że Jezus Chrystus kocha wszystkich ludzi i jest w stanie wybaczyć każdy grzech, ale wielu ludzi odrzuca jego miłosierdzie

Nie można odczytywać ostrzeżenia przed tym co ma nastąpić w przyszłości jako straszenia

Jeżeli taka jest prawa, i takie rzeczy mają się wydarzyć w przyszłości to nie da się tego w lepszy i łagodniejszy sposób wyrazić jak w tych orędziach

Widzisz patrzysz z dużą nieufnością na te ostrzeżenia, próbujesz znaleźć najmniejszy szczegół i nieścisłość

Najlepiej jest przeczytać orędzie w taki sposób jak by się czytało prawdziwe orędzie Pana Jezusa, a dopiero później rozważać na jego temat

wielu ludzi z góry zakłada oszustwo i analizuje każde zdanie i szuka błędów,

tak się nie powinno czytać objawień,



a mi się zdaje,że nie czytasz ze zrozumieniem tego co podaję Już mówiłam,czytałam,rozeznawałam.Objawienie trzeba badać w jak najlepszych szczegółach i dokładnie
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.40 sekundy