Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia
(0 przeglądających) 

TEMAT: Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2588

  • cfc004
  • ( Gość )
Jeśli przyjmuję Eucharystię to robię to dla siebie nie dla innych. Ona nie pomaga innym. Czy jeśli przyjmuję Eucharystię to np. moja rodzina dostanie jakieś łaski?
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2589

  • cfc004
  • ( Gość )
Podaj mi kilka przykładów tego karzącego Boga bo nie wiem w jakim sensie jest on karzący. Czy zapowiadana przyszłość taka jak III wojna światowa, nadejście Fałszywego Proroka, Antychrysta i katastrofy naturalne są tym zastraszeniem. Piszesz, że Bóg nie jest karzący? Zapraszam więc do przeczytania ST. Bóg karał Izraelitów wiele razy, a największą było zburzenie Jerozolimy i II Świątyni przez Rzymian. Gdzieś czytałem, że zginęło wtedy ok. 1mln Żydów. Bóg jest miłosierny, ale i sprawiedliwy i ludzi będzie karał. Zsyła on swoich proroków aby ich przestrzedz, ale jak wiemy z Biblii większość ludzi proroków i tak nie słucha.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2591

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Bóg mówi do Ravassio,że zsyłał kary aby ludzie przestali grzeszyć,opamiętali się ze swoich obrzydliwości mi chodzi o to ,że jest Miłosierny a nie ma natury karzącej bo sprawia mu to przyjemnośc .Co do Eucharystii tak inni dostają łaski jeśli nie jesteś w łasce Uświęcającej to jaka moc ma modlitwa za grzeszników?? jeśli uświęcasz się ty uświęcają się inni.Jak przyjmujesz Pana Jezusa stajesz się lepszym człowiekiem i ztej dobroci korzystają inni .Mówił Pan Jezus też do faustyny(Jest bardzo dobrym przykładem) o Trybunale Miłosierdzia o Eucharysti,że Ona jest ratunkiem i w każdym innym orędziu i objawieniu Te dwa Sakramenty są wysuwane na pierwsze miejsce

co do przykładów w tym orędziu pokaże ci jutro bo goście są
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2592

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
cfc004 napisał:
Jeśli przyjmuję Eucharystię to robię to dla siebie nie dla innych. Ona nie pomaga innym. Czy jeśli przyjmuję Eucharystię to np. moja rodzina dostanie jakieś łaski?


Uwierz w Pana Jezusa a będziesz zbawiony ty i twój dom Dzieje Apostolskie 16;31

Widze to po mojej rodzinie,że każde przyjęcie Pana w Komunii Uświęca dobrocią nie tylko mnie ale i innych członków rodziny
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2593

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36

CZY PRAWDZIWE ORĘDZIA WYWOŁUJĄ STRACH?
Tak więc fałszywe orędzia rodzą strach, który sprawia, że wiele osób nie potrafi ich odrzucić z obawy przed groźnymi konsekwencjami, przed karą za nieposłuszeństwo, np. chorobą, śmiercią, wojną a nawet potępieniem.
Czy Bóg zastrasza? Pismo Święte mówi, że Bóg jest Bogiem pokoju (por. 1 Kor 14,33). Również prawdziwe orędzia rodzą Boży pokój.
Niewątpliwie, prawdziwe objawienia ostrzegają przed karą, przypominają Bożą sprawiedliwość, tak często dziś zapominaną. Problem ten wymagałby obszernego, odrębnego omówienia. Można jednak powiedzieć, że prawdziwe orędzia – chociaż mówią o trwającym i nadchodzącym jeszcze oczyszczeniu, o karze i o sprawiedliwości Bożej – rodzą przede wszystkim nadzieję na zwycięstwo Boga, na tryumf dobra, które od Niego pochodzi. Tylko Bóg – Autor prawdziwych orędzi – potrafi w całej prawdzie ukazać czekające oczyszczenie i uzależnioną od naszego nawrócenia karę, nie rodząc przy tym paraliżującego strachu, rozpaczy, zniechęcenia, pesymizmu. Żaden fałszerz – produkujący orędzia rzekomo pochodzące od Boga – nie potrafi rodzić nadziei i pokoju, gdy opisuje w swoich orędziach wymyślne kataklizmy, kary i nieszczęścia.



Jeśli odrzucacie Moje Słowo teraz, albo piętnujecie Moje Przekazy, jako mające błędy, to i wy będziecie odrzuceni. Nie jesteście zdolni do prowadzenia Mojego stada.


Nigdy nie potępiajcie żadnego z Moich przekazów bez modlitwy o rozeznanie. Nawet wówczas musicie być ostrożni, aby nie odmówić Bożym dzieciom daru łask, którymi teraz obdarzam te biedne dusze, które pozbawione są Prawdy Moich Nauk.

a zaraz dodaje
Ci z was, którzy otwarcie odrzucacie Moje Słowo dawane poprzez tego proroka, wiedzcie, że będziecie błagać Mnie o przebaczenie, gdy Prawda zostanie ujawniona.


Jesteście winni duchowej zazdrości i spotka was za to kara.

Była mowa jeszce o Kaplanach ale niemoge znaleźć wersetu ale poszukam

CECHY FAŁSZYWYCH OBJAWIEŃ
Fałszywe objawienia – chociażby nawet zawierały słuszne i prawdziwe pouczenia doktrynalne i moralne – mają na celu wprowadzanie w błąd. Często w subtelny sposób wsączają pychę, agresję, skłaniają do bezowocnego aktywizmu, do modlitwy formalistycznej, do moralności faryzejskiej dotyczącej np. określonego stroju (najczęściej chodzi o spodnie), zewnętrznego sposobu zachowania się, kolejności odmawianych modlitw itp. Fałszywe orędzia skłaniają nieraz do wręcz zabobonnych praktyk, takich jak zakopywanie medalików w określonych miejscach dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa itp.
Nieprawdziwe objawienia – ponieważ nie pochodzą od Boga – nigdy nie zrodzą takich owoców Ducha jak: «miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie.» (Ga 5,22n). Ponieważ fałszywe objawienia są tworem ducha ludzkiego lub szatańskiego, dlatego nie ma w nich «klimatu» Miłości, Miłosierdzia i Sprawiedliwości Bożej.


ja nie wyczuwam tutaj tych darów,zawierają treści byc może dobre ale nie czuć Ducha
a i zauważylam cos innego gloryfikowanie osoby Pan we wszystkich orędziach mówi moje dzieci a tutaj pojawiasię termin wyznawcy moi wyznawcy tylko do tej Marii mówi Ukochana córko.Te orędzia mało mówią o Miłości Bożej za to bardzo dużo o karach aż zanadto i co sie dzieje tylko na świecie

jeśli są te Sakramenty to wyjaśnione w bardzo niejasny sposób

Spowiedź Święta zostanie dana w czasach ostatecznych czy jakoś tak
i

Sakramenty Świętej Spowiedzi, Chrztu, Małżeństwa i Świętej Eucharystii muszą być zachowane. Nawet, jeśli będą trudno dostępne.Moi wyświęceni słudzy, którzy kochają Mnie, muszą rozpocząć przygotowania już teraz. Bardzo niedługo zostanie uniemożliwione oferowanie takich Darów dla Bożych dzieci.

n o jeśli zostanie uniemożliwione to jak mamy zachować te Sakramenty??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2594

  • cfc004
  • ( Gość )
Jedni będą uważać te orędzia za prawdziwe jak ja a drudzy za fałszywe. Czy jeśli najważniejsze przesłanie w tych orędziach czyli "Ostrzezenie" będzie miało miejsce wtedy uwierzysz w te orędzia?
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 11 lata, 9 mies. temu #2595

  • luk1407
  • ( Gość )
orędzia zawierają ostrzeżenie

nie można powiedzieć że straszą,

one ostrzegają przed tym co ma nastąpić

jak można nazwać ostrzeganie kogoś straszeniem


czy Bóg może ostrzegać ludzi poprzez swoich proroków,

wystarczy przeczytać Pismo Święte żeby to wiedzieć


jeżeli za kilka miesięcy ma wybuchnąć wojna, to jak ma to nam być przekazane w tych orędziach ?

do czasów ostatecznych ludzie poprzez różne objawienia są przygotowywani od wieków

kiedyś ten czas nastąpi

a jak będzie wyglądał świat w czasach ostatecznych? Wystarczy przeczytać Apokalipsę św. Jana

albo niektóre fragmenty Pisma Świętego


Łk 21,23 Biada brzemiennym i karmiacym w owe dni! Bedzie bowiem wielki ucisk na
ziemi i gniew na ten naród:
Łk 21,24 jedni polegna od miecza, a drugich zapedza w niewole miedzy wszystkie narody.
A Jerozolima bedzie deptana przez pogan, az czasy pogan przemina.
Łk 21,25 Beda znaki na słoncu, ksiezycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych
wobec szumu morza i jego nawałnicy.
Łk 21,26 Ludzie mdlec beda ze strachu, w oczekiwaniu wydarzen zagrazajacych ziemi.
Albowiem moce niebios zostana wstrzasniete.
Łk 21,27 Wtedy ujrza Syna Człowieczego, nadchodzacego w obłoku z wielka moca i
chwała.



Ap 6,01 I ujrzałem: gdy Baranek otworzył pierwsza z siedmiu pieczeci, usłyszałem
pierwsze z czterech Zwierzat mówiace jakby głosem gromu: ”Przyjdz!”
Ap 6,02 I ujrzałem: oto biały kon, a siedzacy na nim miał łuk. I dano mu wieniec, i
wyruszył jako zwyciezca, by [jeszcze] zwyciezac.

Ap 6,03 A gdy otworzył pieczec druga, usłyszałem drugie Zwierze mówiace: ”Przyjdz!”
Ap 6,04 I wyszedł inny kon barwy ognia, a siedzacemu na nim dano odebrac ziemi
pokój, by sie wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz.

Ap 6,05 A gdy otworzył pieczec trzecia, usłyszałem trzecie Zwierze, mówiace: ”Przyjdz!”
I ujrzałem: a oto czarny kon, a siedzacy na nim miał w rece wage.
Ap 6,06 I usłyszałem jakby głos w posrodku czterech Zwierzat, mówiacy: ”Kwarta
pszenicy za denara i trzy kwarty jeczmienia za denara, a nie krzywdz oliwy
i wina!”

Ap 6,07 A gdy otworzył pieczec czwarta, usłyszałem głos czwartego Zwierzecia mówiacego:
”Przyjdz!”
Ap 6,08 I ujrzałem: oto kon trupio blady, a imie siedzacego na nim Smierc, i Otchłan
mu towarzyszyła. I dano im władze nad czwarta czescia ziemi, by zabijali
mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzeta.

Ap 6,09 A gdy otworzył pieczec piata, ujrzałem pod ołtarzem dusze zabitych dla Słowa
Bozego i dla swiadectwa, jakie mieli.
Ap 6,10 I głosem donosnym tak zawołały: ”Dokadze, Władco swiety i prawdziwy, nie
bedziesz sadził i wymierzał za krew nasza kary tym, co mieszkaja na ziemi?”
Ap 6,11 I dano kazdemu z nich biała szate i powiedziano im, by jeszcze krótki czas
odpoczeli, az pełna liczbe osiagna takze ich współsłudzy oraz bracia, którzy,
jak i oni, maja byc zabici.

Ap 6,12 I ujrzałem: gdy otworzył pieczec szósta, stało sie wielkie trzesienie ziemi i
słonce stało sie czarne jak włosienny wór, a cały ksiezyc stał sie jak krew.
Ap 6,13 I gwiazdy spadły z nieba na ziemie, podobnie jak drzewo figowe wstrzasane
silnym wiatrem zrzuca na ziemie swe niedojrzałe owoce.
Ap 6,14 Niebo zostało usuniete jak ksiega, która sie zwija, a kazda góra i wyspa z
miejsc swych poruszone.
Ap 6,15 A królowie ziemscy, wielmoze i wodzowie, bogacze i mozni, i kazdy niewolnik,
i wolny ukryli sie do jaskin i górskich skał.
Ap 6,16 I mówia do gór i do skał: ”Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem
Zasiadajacego na tronie i przed gniewem Baranka,
Ap 6,17 bo nadszedł Wielki Dzien Jego gniewu, a któz zdoła się ostać?”
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 9 mies. temu przez .
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.37 sekundy