Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia
(0 przeglądających) 

TEMAT: Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia

Orędzia Marii Bozego Miłosierdzia 12 lata, 1 miesiąc temu #2298

  • luk1407
  • ( Gość )
co myślicie na temat objawień? Jestem właśnie w trakcie czytania orędzi na czasy ostateczne, na stronie ostrzezenie.wordpress.com/

Pan Jezus informuje w nich ludzkość o wydarzeniu w którym wszystkim nam będą ukazane nasze grzechy, tak jak one są widziane w oczach Boga, ma to być ostatnie ostrzeżenie i wezwanie ludzi do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

To ma być dar dla ludzi, danie im możliwości zrozumienia swoich grzechów, nawrucenia i pokuty, tak żeby jak najwięcej osób zostało zbawionych w czasie Sądu ostatecznego.

"Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim Ostrzeżenie będzie miało miejsce. Gwiazdy kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie."
Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie


W tym czasie również ukaże się na niebie znak Krzyża, widziany dla wszystkich ludzi na ziemi, tak jak jest to przepowiedziane przez św. Faustyne

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny




pozdrawiam, Lukasz
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2300

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Po pierwsze czy te objawienia posiadają imprimatur??
Po drugie ciągle mowa o Modlitwie jak by była w centrum a co z Eucharystią,Spowiedzią??
po trzecie mowa o spowiedzi;
Ale nie na długo. Pomimo odstępstwa od wiary, które dotknie nie tylko wierzących, ale też wyświęcone sługi wewnątrz Kościoła, czas Wielkiej Spowiedzi jest blisko.

Kiedy tylko ona się odbędzie, na całym świecie nastąpi wielkie nawrócenie.


a co teraz jej nie ma??

po czwarte cechą prawdziwych objawień mają być owoce DUcha Świętego,Miłość umocnienie w Nadzieji,Cierpliwość a tu mowa ciągle o ostrzeżeniach,wszystko na mus, i co mnie zastanawia tutaj rzekomo Jezus mówi musicie być mocni, uważać, a zdaje mi sie że w wielu innych objawieniach tych prawdziwych słyszymy jak Pan zachęca by przychodzono najpierw do Niego po siłe i wszystko inne (Komunia,Spowiedź)

po piąte;

Nigdy nie badajcie Słowa Mojego Syna.

a co Jezus mowi w Bibli??
Badajcie skąd Duchy Przychodzą
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2301

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
po szóste te objawienia zaiwerają szantaż i zastraszanie
po siódme w prawdziwych objawieniach jest klimat Boży tutaj wygląda to tak jakby ktoś to napisał
po ósme Wiele z tych dusz nie przetrwa aktu Mojego Boskiego Miłosierdzia i umrze w stanie grzechu śmiertelnego. no to brzmi jakby nasz Tata był tyranem

po dziewiąte Błogosławię was Moi drodzy wyznawcy- ciagle to czytam brzmi to tak jakby Bóg miał tylko cześć swoich dzieci którym należy sie Miłosć

i wiele innych aspektów które zdradzają faktyczność tych objawień
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): frater

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2313

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
według tych objawień Tata nie każe badać słowa co sprzeczne jest z nauką Kościoła i Pismem Święty niema ani jednego słowa o Eucharystii no cóż szatan musi czymś zainteresować swych wyznawców jeżeli chodzi o prz epowiadanie tych katastrof

powiedz mi czy posiadają imprimatur?? i kto jest autorem
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2317

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
ciągle czytam o modlitwie wiele jest nie dościsłości fakt kościół uchylił te kaniony ale równiez nie kaze we wszystko ślepo wierzyć i w tym celu badamy duchy. To prawda te objawienia mówią o Bogu ale niesądze by były nadane przez Jezusa

np na poczatku tych orędzi napisane jest;

Moja najdroższa, umiłowana córko, powiedz Moim dzieciom, że żaden człowiek nie posiada wiedzy ani upoważnienia, aby odkryć Prawdę zawartą w Księdze Objawienia.


a potem

Moment ten nadszedł dla ciebie, aby otworzyć Księgę Prawdy i ujawnić jej treści dla wszystkich Bożych dzieci, dla przygotowania ich dusz na wieczne życie.

Księga Prawdy wyjawiana jest tobie, siódmemu posłańcowi na czasy ostateczne.


to jest gloryfikowanie osoby jakby była najważnjesza i oprawiona w ramki co sprawia że ta osoba jest jedynym świadkiem prawdy . Po drugie zastanawiają mnie treści tych orędzie dlaczego Jezus ciagle dyktuje,mówi wyczuwam tutaj w powietrzu zastraszanie, wzbudzanie lęków.niedoszłam jeszcze do wspomnieniu o Eucharysti no wiesz Ona jest centralnym punktem

Ostrzegam was dzieci, że kiedy ujrzycie pojawiające się nowe fałszywe wierzenia i religijne doktryny, będziecie wiedzieć, że teraz jest moment ujawnienia pierwszej pieczęci.
- zawsze były inne wierzenia już o wiele wczesniej powstawały
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2318

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Proroctwa Ostrzeżenia odebrane zostały przez wizjonerkę z Irlandii, mężatkę, matkę młodej rodziny która chce być zwana Marią Bożego Miłosierdzia i twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010, do chwili obecnej. Globalne zmiany klimatu, przewroty polityczne, Nowy Porządek Świata i ujawnienie się antychrysta, to tylko niektóre z tematów stanowiących treść tych orędzi.- rozumiem ale kto to w ogóle jest mozna wyczytać cos więcej o niej??
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.

Odp: co myślicie na temat objawień? 12 lata, 1 miesiąc temu #2319

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
luk1407 napisał:
tutaj masz informacje komu są one przekazywane ostrzezenie.wordpress.com/2010/11/08/wprowadzenie/

O Eucharystii jest wiele razy napisane, te objawienia w żadnym stopniu nie odchodzą od naszej wiary Katolickiej ani od tego co głosi kościół.



no wiesz gdy ktoś mówi ze by nie badać słów Jezusa, nie zachęcać do Eucharysti lub w ogóle o niej nie wspomnieć to jak najbardziej odstępuje od Kościoła
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Temat został zablokowany.
Wygenerowano w 0.38 sekundy