Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Niebo w wizji Vicki - wizjonerki z Medjugorie
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Niebo w wizji Vicki - wizjonerki z Medjugorie

Niebo w wizji Vicki - wizjonerki z Medjugorie 8 lata, 8 mies. temu #3817

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1470
  • Oklaski: 8
Niebo w wizji Vicki - wizjonerki z Medjugorie

"Raj jest bezkresną przestrzenią. Jaśnieje tam światłość nie znana na ziemi. Widziałam tam wielu ludzi i wszyscy są bardzo, bardzo szczęśliwi. Śpiewają i tańczą… Porozumiewają się między sobą w sposób nie znany na ziemi. Znają się od wewnątrz. Ubrani są w długie tuniki, zaobserwowałam tuniki w trzech różnych kolorach. Ale te kolory nie przypominają barw ziemskich, podobne są do żółci, szarości i czerwieni. Z ludźmi przebywają także anioły. Gospa wszystko nam tłumaczyła. „Zobaczcie, jacy ci ludzie szczęśliwi, mówiła. Nic im nie brakuje!”


Źródło: Siostra Emmanuel, "Medjugorie lata 90", Promic 2009, s.56
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.20 sekundy