Home
Błąd
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

przykład objawień pochodzących od złego ducha
(0 przeglądających) 
 • Strona:
 • 1

TEMAT: przykład objawień pochodzących od złego ducha

przykład objawień pochodzących od złego ducha 9 lata, 9 mies. temu #2310

 • frater
 • ( Admin )
 • Offline
 • Administrator
 • Posty: 1395
 • Oklaski: 8
ostrzezenie.wordpress.com/

Moim zdaniem objawienia te sądząc po tekście są wymysłem jakiejś osoby nastoletniej. Także nie wykluczam tu działania sa_tanistów.

Niestety ten tekst jest wybitnie niebezpieczny, gdyż osobom uwikłanym w okultyzm, spirytyzm, satani_zm, magię, reiki itp (których w Polsce jest minimum sto tysięcy) sugeruje nietrafienie do ks. Egzorcysty. Ogromna ilość z tych osób jest opętana demonicznie. I to, że demon się w ich przypadku nie ujawnia jest tylko konsekwencją tego, że demony nie czują zagrożenia w danym ciele.

Dopiero jak taka osoba trafia w pobliże ks. Egzorcysty lub osoby Posługującej Charyzmatem Uwalniania demonicznego - demon się ujawnia i opisane w poniższych plikach audio przypadki shizofremi, czyli słyszenia głosów demonów w sobie, są przypadkami dość łagodnymi. Na ogół to ujawnienie demona związane jest z przyjmowaniem ciała, wyrzucaniem pentagramów na ciało, przejmowaniem głosu, lewitacją. Nawet po Uwolnieniu jeszcze przez pewien czas dana osoba ma pozostałości okultyzmu np. `zły` nie ma możliwości już wejść w tą osobę, ale łapie fizycznie ją za koszulę.Czyli konkludując dany okultysta po przeczytaniu tych wypocin - nie zostaje - przez BOGA Uwolniony i nadal jest osobą zniewoloną lub opętaną . Nie ma też płaszcza ochronnego w postaci Łaski Uświęcającej

www.żywawiara.pl/pobierzswiadectwo.php?pobierz=28&j=swiadectwa

www.żywawiara.pl/pobierzswiadectwo.php?plik=93&j=swiadectwa

www.żywawiara.pl/pobierzswiadectwo.php?plik=94&j=swiadectwa


www.żywawiara.pl/swiadectwa/art-28.htmlŚwiadectwo życia
autor: O. Joseph Marie Verlinde


Świadectwo życia Josepha Marie Verlinde daję świadectwo swojego życia. Przez wiele lat zagłębiał się w nauki religii wschodu. W Hiszpanii poznał Mahariszi Mahesz Jogi i został jego uczniem. Został członkiem Biura Generalnego Międzynarodowej Organizacji Medytacji Transcendentalnej. W latach 1971-1974 przebywał w Himalajach, gdzie odwiedzał aśramy, do których normalnie Europejczycy nie maja wstępu. W 1974 opuścił swego mistrza i udał się do Europy gdzie wgłębiał się w teozofię, antropozofię, oraz praktykował radiestezję spirytyzm i magnetyzm, poznawał różokrzyżowców. Przez ten okres swojego życia poznał prawie wszystkie filozofie i religie wschodu. Jest specjalistą od nowych prądów religijnych. W pierwszej części Ojciec Verlinde daje świadectwo swojego życia, a w drugiej części odpowiada na zadawane pytania na temat religii i filozofii wschodu oraz mówi o zagrożeniach z tym związanych.Do tego świadectwa o. Josepha chciałbym dodać, że znaczna część osób czytająca gorliwie przygody Harrego Pottera, i utożsamiająca się z bohaterem ma niestety inicjację demonistyczną i powinna o tym powiadomić Kapłana Katolickiego.


W nagraniach macie wytłumaczone w skrócie, czym jest hinduizm, buddyzm, a czym okultyzm , sataniz_m, joga, tai-chi, reiki , spirytyzm, szamanizm, magia, mediumizm, akupunktura itp.
Macie też dotknięcie genezy satanist_ów i podział, którzy składają ofiary z ludzi.


Wszystkim tym, którzy nie potrafią odseparować BOżych Objawień od złych proponuję czytać tylko Te, które posiadają Imprimatur.
Ostatnio zmieniany: 9 lata, 9 mies. temu przez frater.
Za tę wiadomość podziękował(a): sylka1989
 • Strona:
 • 1
Wygenerowano w 0.21 sekundy