Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: O Charyzmatach

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3097

  • Neo
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
No nic, dzięki Sylko za zapewnienie, że skoro nie chcę już tego daru, to Bóg wcale mi nie narzuca, bym go chciał.
Pozdrawiam

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3100

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3136

  • Neo
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
Obawiam się, że to nie takie proste. "Nie chcę tego <daru> i tego daru nie ma". Wciąż cisnął mi się na usta jakieś słowa.
Wszystko zaczęło się na tym jednym spotkaniu w Odnowie i od natchnionej mowy pewnej dziewczyny.
Ale podejrzewam, że to nie sprawka Boga, ale jakiś magiczny trik. Nie wiem, ale chyba po twarzy księdza prowadzącego było to widać.
Ja w przypływie głębszej refleksji nad swoimi czynami i słowami, doszedłem do spostrzeżenie, że sam w dzieciństwie zaintrygowało mnie, jak to jest z tą ksenolalią, jak to jest ją mieć, i poddałem się pewnie jakiejś autosugestii.
Zupełnie nie wiem, jak się tego pozbyć.

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3137

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Dar Jezyków i inne sa z Pana jak wczesniej wspomniałam nic na siłe skoro dalej cię męczy to co jest nie tak napewno Odnowa nie ponosi winy że jestes w takim stanie zapraszam do Sakramentu Pojednania Pan Jezus w Konfesjonale lamie wszystko wytłumacz spowiednikowi co i jak powie ci co masz czynic dalej
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3138

  • Neo
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
Obawiam się, że to jednak w Odnowie się stało i wszystko wyłuszczyłem, a Ty zwyczajnie jesteś zbyt pewna swoich pewności. No przepraszam, że piszę przykre rzeczy, ale dla mnie są bardziej przykre.

A ksiądz na ostatniej spowiedzi takie mi dał kazanie; poza tym, że mało miłosierne; że ominął ten temat. Inny stwierdził, że to, co się stało ze mną w Odnowie -- nie miało miejsca.

Postaram się po prostu ignorować ten dar, skoro nawet księża go nie widzą. Może kiedyś o tych wydarzeniach w Odnowie zapomnę.

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3139

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
to nie tak,Wychodzi teraz tak że Pan dręczy i Odnowa w Duchu Świetym to szatańska pomyłka a to nieprawda.Sama uczestniczylam w Odnowie i widziałam namacalność Jezusa i wiem że do niczego nie zmusza i te dary sa wolne.Kaplan mowił w tedy w Konferencji że jeżeli nieużywa sie tego daru to on znika.Po drugie fakt z tego co mowisz otrzymałeś dar ale dalej co sie zaczeło dziac to już nie z Pana.Jezeli chodzi o Spowiednika warto pomodlić się o światło dla Niego.Niestety są dwie drogi już wczesniej wspomnialam coś na tle psychicznym lub na tle duchowym.

Chce cie zaprosić na tą stronę,tutaj jest kilku ludzi którzy doradzą ci coś więcej i opowiesz im co sie dzieje to forum dyskusyjne i dzialają rownież we Wspólnotach mają głębszą wiedze.Też jestem tam więc polecam

JHS fora
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: O Charyzmatach 11 lata, 2 mies. temu #3143

  • Neo
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
Czy ja mówiłem o szatanie? Po prostu mówię, że tylko ksiądz prowadzący wyglądał na... przytomnego.

Ale, skoro mówisz, że wystarczy nie mówić, to po prostu postaram się nie mówić. Bo... dość mam tego wszystkiego.
Wygenerowano w 0.32 sekundy