Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

wielowymiarowość - EDIT
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wielowymiarowość - EDIT

wielowymiarowość - EDIT 13 lata, 2 mies. temu #929

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło
sposób spojrzenia racjonalisty jest ograniczony, gdyż widzi tylko to co może dotknąć
Jest taka gra komputerowa `forever free`, w której w wirtualnym świecie 3D steruje się przez siebie stworzoną postacią.
www.voyagecenturyonline.com/basic_operation.php
Świat tamten jest analogiczny do naszego. Rozwijamy nasze `zręczności` rybołówstwo, szycie, rolnictwo, handel, obróbke metali, drewna itp
przenieśmy się wzrokiem w ten wirtualny świat 3D;
jeżeli ja chcę wykonać ruch postacią "AL" to ja frater mam nad nią władzę i zrobię to co jej nakażę, ale z punktu widzenia programu nie widać, że to ja steruję postacią gdyż jestem w innym wymiarze w stosunku do tych w grze - czyli racjonalista będąc w grze widzi, że postać się sama porusza
i sądzi ułudnie, że to ona myśli zamiast mnie.
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 2 mies. temu przez fratris.

Odp: wielowymiarowość 13 lata, 2 mies. temu #930

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
2 teoria względności ( powszechna teoria względności ) Eisteina mówi o zagięciu czsoprzestrzeni
tworzy się tunel czasoprzestrzenny w którym jest inny wymiar

Czyli mówi, że między mną a kimś jest powiedzmy 2 m po lini światła, czyli po innej drodze może to być 2 mm lub np 2000 km
i to jest właśnie inny wymiar czyli odległaść w funkcji Bożej
stąd tamtem świat niejest związany przestrzenią

Układ słoneczny wyznacza nam czas, ale 2 teoria względności Eistaina mówi nam, że czas może być po innej drodze
i to jest właśnie czas w funkcji Bożej.
Stąd tamten świat niejest związany czsem ziemskim.

STĄD TEŻ WSZYSTKIE OSOBY NA MSZACH ŚWIĘTYCH, KTÓRE ODBYWAŁY SIĘ GDZIEKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK NA ŚWIECIE JEŚLI CHODZI O MIEJSCE I CZAS SĄ PRZENOSZONĘ W CHWILI OFIAROWANIA POD KRZYŻ PANA JEZUSA
(Siostry klauzulowe Benedyktynki Sakramentki podczas Ofiarowania cały czas klęczą)

TAMTEN ŚWIAT NIE JEST ZWIĄZANY NASZYM CZASEM ANI PRZESTRZENIĄ
Ostatnio zmieniany: 12 lata, 6 mies. temu przez fratris.

Odp: wielowymiarowość 13 lata, 2 mies. temu #931

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło


Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło

Sposób widzenia okultysty jest ograniczony, gdyż widzi tylko to co może dotknąć lub co demon chce mu pokazać.
Jest taka gra komputerowa `forever free`, w której w wirtualnym świecie 3D steruje się przez siebie stworzoną postacią

www.ezoforum.pl/chrzescijanst...y...ration.php

Świat tamten jest analogiczny do naszego. Rozwijamy nasze `zręczności` rybołustwo, szycie, rolnictwo, handel, obróbke metali, drewna itp
przenieśmy się wzrokiem w ten wirtualny świat 3D;
jeżeli demon chcę wykonać ruch postacią "AL" to demonr mam nad nią władzę i zrobi to co jej nakażę, ale z punktu widzenia programu niewidać, że gracz steruję postacią gdyż gracz jest w innym wymiarze w stosunku do tych w grze - czyli okultysta będąc w grze widzi, że postać się sama porusza
i sądzi ułudnie, że to ona myśli zamiast demona.

czyżbyście mieli stracha tutaj pisac . boicie się , że Was popieści ?

Odp: wielowymiarowość 13 lata, 2 mies. temu #932

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło
sposób spojrzenia racjonalisty jest ograniczony, gdyż widzi tylko to co może dotknąć
Jest taka gra komputerowa `forever free`, w której w wirtualnym świecie 3D steruje się przez siebie stworzoną postacią

www.voyagecentury...ration.php

Świat tamten jest analogiczny do naszego. Rozwijamy nasze `zręczności` rybołustwo, szycie, rolnictwo, handel, obróbke metali, drewna itp
przenieśmy się wzrokiem w ten wirtualny świat 3D;
jeżeli ja chcę wykonać ruch postacią "AL" to ja frater mam nad nią władzę i zrobię to co jej nakażę, ale z punktu widzenia programu niewidać, że to ja steruję postacią gdyż jestem w innym wymiarze w stosunku do tych w grze - czyli racjonalista będąc w grze widzi, że postać się sama porusza
i sądzi ułudnie, że to ona myśli zamiast mnie.

Odp: wielowymiarowość 13 lata, 2 mies. temu #933

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Ogólna teoria względności (OTW) jest popularną nazwą dla teorii grawitacji opublikowanej przez Alberta Einsteina w 1915 roku. Zgodnie z ogólną teorią względności, siła grawitacji wynika z lokalnej geometrii czasoprzestrzeni. Aparat matematyczny tej teorii został opracowany w pracach takich matematyków jak János Bolyai, a także Carl Gauss. Ogólnie geometria nieeuklidesowa została rozwinięta przez ucznia Gaussa, Georga Bernharda Riemanna, ale nieeuklidesowa geometria czasoprzestrzeni stała się znana szerzej dopiero po tym, jak Einstein opracował szczególną teorię względności.

Odp: wielowymiarowość 13 lata, 1 miesiąc temu #1264

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
z Ewangelizacji sodomitów

Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło
sposób spojrzenia ateisty czesto jest ograniczony, gdyż widzi tylko to co może dotknąć
Jest taka gra komputerowa `forever free`, w której w wirtualnym świecie 3D steruje się przez siebie stworzoną postacią

www.voyagecenturyonline.com/basic_operation.php

Ściągnijcie ją proszę

Świat tamten jest analogiczny do naszego. Rozwijamy nasze `zręczności` rybołustwo, szycie, rolnictwo, handel, obróbke metali, drewna itp

przenieśmy się wzrokiem w ten wirtualny świat 3D;
jeżeli ja chcę wykonać ruch postacią "X" to ja frater mam nad nią władzę i zrobię to co jej nakażę, ale z punktu widzenia programu niewidać, że to ja steruję postacią gdyż jestem w innym wymiarze w stosunku do tych w grze - czyli racjonalista będąc w grze widzi, że postać się sama porusza
i sądzi ułudnie, że to ona myśli zamiast mnie.

Odp: wielowymiarowość 12 lata, 5 mies. temu #2099

  • frater
  • ( Admin )
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8
frater napisał:
Badania DNA nie da się tak łatwo podważyć.

Jeżeli Adam, czyli Ojciec żyjących wszystkich ludzi na świecie żył 60-90 tys. lat temu to absurdem jest rozpatrywanie hipotecznych osad wcześniejszych, gdyż mogą to być osady zrobione np. przez krokodyle.


I naturalnie do badań nad DNA będę się odnosił. Daję Wam czas nad zapoznaniem się z materiałem, którego ja mam dużo, więc szukajcie.




Teoria OTW nie jest fikcją i pokazuje wyraźnie wielowymiarowość świata.

Przykład innego wymiaru na przykładzie gry komputerowej nie będzie obrazował wymiaru z M-teorii, ale da Wam poznać, jak banalnie (`jak na dłoni`) są ustawione inne wymiary i że rozumować można także w ten sposób.


@Dawidowski

Dawidowski napisał:
Napisz jasno co wg Ciebie oznacza "wymiar", nie chcę potem żadnych przeinaczeń i niedomówień



Weź kartkę papieru i na tej kartce narysuj labirynt, którym można przejść od `startu`, do `mety` po płaszczyźnie kartki, czyli w świecie dwuwymiarowym w funkcji czasu. I niech `start` i `meta` będą blisko siebie na jednej z krawędzi kartki. Czyli narysowana `mrówka`, by przejść drogę od `startu` do `mety`, będzie musiała pokonać `drogę po całym labiryncie`. I `mrówka` jest ograniczona światem dwuwymiarowym w funkcji czasu, czyli płaszczyzną kartki. I `mrówka` nie wie, że można pokonać tą drogę w świecie trójwymiarowym w funkcji czasu przenosząc palec Pana Dawidowskiego z `startu ` do `mety` najkrótszą drogą w przestrzeni nad kartką.

I to samo dotyczy odległości od `mojej osoby` do `Wiecznego_Studenta`, do którego drogą trójwymiarową w funkcji czasu, jadąc 100 km na rowerze musiałbym poświęci na to 10 godz i jestem ograniczony w tej wycieczce światem trójwymiarowym w funkcji czasu, a Anioł mogący korzystać z przestrzeni czterowymiarowej w funkcji czasu, mógłby pokonać tą trasę w 2 s, w wymiarze Wyższym, którego my nie dostrzegamy.

I analogicznie można to rozbudowywać o kolejne wymiary

Poza tym mogą być inne system wymiarowania, o których powiem później ale nadmienię, że dotyczą one także świata wirtualnego.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: franek
Wygenerowano w 0.35 sekundy