Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Modlitwa o Cud
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Modlitwa o Cud

Modlitwa o Cud 13 lata, 3 mies. temu #284

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Modlitwa o Cud:
Dla chorych na nieuleczalne choroby



PANIE JEZU, stoję przed TOBĄ taki jaki jestem.
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi.
W TWOJE IMIĘ przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie.
Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.
Oddaję się Tobie PANIE JEZU całkowicie teraz i na wieki.
Zapraszam CIĘ do mojego życia, przyjmuję CIĘ jako mojego PANA i Odkupiciela.
Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, Duszy i umyśle. Przybądź PANIE JEZU, osłoń mnie Najdroższą Krwią TWOJĄ i napełnij Swoim DUCHEM ŚWIĘTYM, Kocham Ciebie PANIE JEZU.
Dzięki CI składam. Pragnę podążać za TOBĄ każdego dnia w moim życiu. Amen.
MARYJO MATKO moja, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi ku pomocy.


Odmawiaj tę modlitwę z Wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz Duchowej Łaski. Doświadczysz obecności JEZUSA i ON odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się. (o. Peter Mary Rookey ,OSM)
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 3 mies. temu przez Faustyna.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.21 sekundy