Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Pierwsze Piątki miesiąca
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pierwsze Piątki miesiąca

Pierwsze Piątki miesiąca 12 lata, 1 miesiąc temu #2321

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
12 obietnic Pana Jezusa

W trakcie objawień Pan Jezus przekazał siostrze Małgorzacie Marii przyrzeczenia skierowane do czcicieli Jego Serca. Zakonnica opisała je w listach. Już po jej śmierci rozproszone informacje zebrano w słynne 12 obietnic.

1. Dam im wszystkie łaski potrzebne w ich stanie.

2. Zgoda i pokój będą panowały w ich rodzinach.

3. Będę ich pocieszał we wszystkich ich strapieniach.

4. Będę ich bezpieczną ucieczką za życia, a szczególnie przy śmierci.

5. Wyleję obfite błogosławieństwa na wszystkie ich przedsięwzięcia.

6. Grzesznicy znajdą w mym Sercu źródło nieskończonego miłosierdzia.

7. Dusze oziębłe staną się gorliwymi.

8. Dusze gorliwe dojdą szybko do wysokiej doskonałości.

9. Błogosławić będę domy, w których obraz mego Serca będzie umieszczony i czczony.

10. Kapłanom dam moc kruszenia serc najzatwardzialszych.

11. Imiona tych, co rozszerzać będą to nabożeństwo, będą zapisane w mym Sercu i na zawsze w Nim pozostaną.

12. Przyrzekam w nadmiarze miłosierdzia Serca mojego, że wszechmocna miłość moja udzieli tym wszystkim, którzy komunikować będą w pierwsze piątki przez dziewięć miesięcy z rzędu, łaskę pokuty ostatecznej, że nie umrą w stanie niełaski mojej ani bez sakramentów i że Serce moje stanie się dla nich bezpieczną ucieczką w godzinę śmierci.


Nabożeństwo;

Plik załącznika:

Nazwa pliku: NowyOpenDocumentDokumenttekstowy.pdf
Wielkość pliku: 62 KB


Świadectwa

Nie mam pytania. Chce napisac, ze jestem prawdziwym swiadkiem, ze Pan Jezus działa przez 9 pierwszych piątkow. Mam 23 lata. Naprawde dzieki nim sie nawracam. Zaczelam je odprawiac w zeszłym roku, mowiac szczerze ze strachu przed potepieniem. Dzisiaj wiare odczuwam inaczej. Kiedys mało modiłam sie i
grzeszyłam ciezko, dzisiaj bez modlitwy zyc nie moge. Obietnice Pana Jezusa sie sprawdzają. Jezus obiecał w rodzinach spokój zgode. Udało sie u mnie. Mój ojciec pijak przestał pic po 3 piątku już. Dzieki nim chce byc blizej Boga. Polecam je wszystkim ludziom na poczatek nawracania. Teraz odmawiac zaczne tajemnice szczescia. Bo zaczynam ufac ze wszystko co Pan Jezus mówi przez swietych jest prawdą.

Ania

Przez 8 lat w każdy pierwszy piątek jestem w kościele oraz przyjmuję Komunię Świętą przez 2 lata chodzę w każdy zwykły piątek (co tydzień )do kościoła i do Komunii Świętej. Uważam że to coś wspaniałego i zachęcam do tego, bo dzięki temu w naszym życiu dzieje się o wiele więcej dobrego. Mam dopiero 16 lat i myśle ze jeszcze przez wiele lat będe tak chodzic do kościoła;) zachęcam i pozdrawiam.

Aneta
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy