Home
Błąd
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nowenna do Chrystusa Króla
(0 przeglądających) 
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Nowenna do Chrystusa Króla

Nowenna do Chrystusa Króla 12 lata, 9 mies. temu #1838

 • sylka1989
 • ( Moderator )
 • Offline
 • Administrator
 • Posty: 894
 • Oklaski: 36
NOWENNA KU CZCI JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLATa prosta nowenna jest szczególnym hojnym darem naszego Pana. W związku z tym Jezus da wyjątkowe tajemnice„ Obiecuję wam, każdego razu , kiedy odmawiacie tę nowennę, nawrócenie 10 dusz.

Wybawienie 10 dusz z czyśćca, pośród których jest wiele dusz kapłańskich i obiecuję, że Mój sąd nad waszym narodem wypadnie dużo lżej”.Podczas tej nowenny należy odmawiać przez 9 kolejnych dni jedno Ojcze nasz, Zdrowaś Mario i Chwała Ojcu i na końcu następującą modlitwę:

O Panie, Boże Nasz, Tyś Najświętszym Królem i Władcą wszystkich narodów.

Z wielką ufnością, że nasza modlitwa zostanie wysłuchana, prosimy Cię, Panie nasz niebiański Królu, o miłosierdzie, Pokój , sprawiedliwość i wszelkie dobra.

Ochraniaj Panie, Nasz Królu nasze rodziny i naszą ojczyznę. Prosimy uchroń nas przed naszymi wrogami i przed Twoją sprawiedliwą karą.

Przebacz nam panie, Najwyższy Królu nasze grzechy przeciw Tobie. Jezu Ty jesteś Królem miłosierdzia. Zasłużyliśmy na Twoją sprawiedliwą karę. Zmiłuj się nad nami, Panie i przebacz nam nasze winy. Ufamy Twemu wielkiemu miłosierdziu.

Królu nasz zasługujący na oddanie najgłębszej czci składamy pokłon przed Tobą i prosimy aby Twoje Królestwo zostało uznane na całej kuli ziemskiej ! AmenJezus powiedział : „ Pragnę aby ta nowenna była odmawiana prze świętem Chrystusa króla, lecz zachęcam dusze do odmawiania tej nowenny również w innym czasie. Moje obietnice również wtedy obowiązują!”OFIAROWANIE SIĘ MARYI POŚREDNICZCE WSZELKICH ŁASK.

Jezus pragnie aby dusze, które odprawiają to nabożeństwo ofiarowały się Matce Bożej. Jego „Służebnica” usłyszała od Jezusa następujące słowa„Moja kochana córeczko, przychodzę, aby powierzyć Ci sprawę wielkiej wagi. Pragnę, aby dusze, które wypełniają te nabożne ćwiczenia dla uczczenia Mnie jako „Króla wszystkich Narodów „ ofiarowały Mojej Najświętszej Matce jako Maryi, Pośredniczce wszelkich Łask; to określenie dałem Ja Sam z wielkiej miłości do Niej. Mój naród musi uzna JEJ nieodzowną rolę jako Pośredniczki, Zdroju wszystkich Moich Łask, które zsyłam na ludzkość.

Dopiero, kiedy ten DOGMAT będzie oficjalnie obwieszczony przez Mój kościół, wtedy zaprowadzę na ziemi prawdziwie Moje panowanie”Wtedy ukazała się matka Boa obok Pana Jezusa i powiedziała„Córko wiedz, że wyprosiłam tę modlitwę u Serca Mego Bożego Syna dla moich dzieci”Po czym Jezus objawił następującą modlitwęMODLITWA

Ofiarowania się Maryi Pośredniczce wszelkich ŁaskO Maryjo, Najświętsza i Niepokalana Matko Boża, Matko Jezusa naszego Ofiarnego Najwyższego Kapłana, prawdziwego Proroka i jedynego prawdziwego Króla, do Ciebie przychodzę, jako do Pośredniczki wszelkich łaski, którą prawdziwie jesteś.

Zdroju wszelkich łask! O najmiłościwsza Różo! Najczystsze Źródło ! Niepokalane Źródło wszelkich Bożych łask! Przyjmij mnie, Najświętsza Matko!

Przedstaw mnie i wszystkie moje intencje Trójcy Najświętszej, aby powróciły do mnie oczyszczone i uświęcone przez Ciebie, przez twoje Ręce, jako łaski i błogosławieństwa. Oddaję i poświęcam się Tobie Maryjo Pośredniczko wszelkich łask, aby Jezus nasz jedyny prawdziwy Król Wszystkich Narodów zapanował we wszystkich sercach Amen.NOWENNA KOMUNII ŚWIĘTYCHTa nowenna składa się z 10 kolejnych komunii św. ofiarowanych ku czci Jezusa, Króla wszystkich narodów.Jezus powiedział :” Pragnę ,aby dusza wierna, która ku Mojej czci przyjmie to nabożeństwo odprawiła tą nowennę komunii świętych. Ta dusza powinna ofiarować ku Mojej czci, jako Króla wszystkich narodów 9 kolejnych komunii św. i podczas tej nowenny powinna /jeśli to możliwe/ wyspowiadać się.”Jezus dał do zrozumienia, że jako kolejnych 9 komunii należy rozumieć 9 kolejnych komunii, które dusza przyjmie, lecz nie musi ona komunikować przez kolejnych 9 dni kalendarzowych.

Wielka i nieporównywalna Moc i działanie tej nowenny została objawiona służebnicy Jezusa w jednej z wizji. Widziała Jezusa spoglądającego w niebo. 9 razy wydał rozkaz i za każdym razem zszedł Anioł na ziemię, poczym Jezus powiedział:„Moja córko duszy, która ofiaruje Mi tę nowennę ześlę po każdej przyjętej Komunii św., jednego Anioła z Chórów Niebian postawię Go przy jej boku, by chronić tę duszę do końca jej życia.”Jezus pragnie, abyśmy Odprawiali tę nowennę również za innych i podkreśla taką konieczność:

„ Ta nowenna może być również ofiarowana za inną duszę, która również otrzyma w rezultacie tę niezwykłą ochronę Moich Aniołów. Proszę Moich wiernych, by wciąż ofiarowali Mi tę nowennę za te dusze, które nie mogą uczynić tego same za siebie, abym mógł zsyłać Anioły dla nich jako ochronę i pomoc. W tych czasach ostatecznych wzrosła moc wroga wielokrotnie . Widzę jak bardzo Moje dzieci potrzebują Mojej Ochrony”.Jezus w swej niewypowiedzianej, szczodrobliwej dobroci, dał jeszcze jedną obietnicę, poza ochroną Aniołów, można ofiarować tę nowennę również w innej intencji. Jezus obiecał:„ Jeżeli zgodne to będzie z Moją Świętą Wolą wysłucham i wypełnię prośby skierowane do Mnie w tej nowennie. Niech dusze przychodzą do mnie bez zastrzeżeń z wszystkimi swymi sprawami.”

...Plik załącznika:

Nazwa pliku: nowenna_do_chrystusa.pdf
Wielkość pliku: 338 KB
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen

Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 12 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.
 • Strona:
 • 1
Wygenerowano w 0.28 sekundy