Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Modlitwy o pokonanie szatana do prywatnego odmawia
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Modlitwy o pokonanie szatana do prywatnego odmawia

Modlitwy o pokonanie szatana do prywatnego odmawia 13 lata, 3 mies. temu #164

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Modlitwa do Matki Bożej o pokonanie szatana.


Dostojna Królowo Niebios i Pani Aniołów!
Ty otrzymałaś od Boga moc i posłannictwo starcia głowy szatana, pokornie Cię prosimy, ześlij zastępy Aniołów, aby pod Twoimi rozkazami ścigały szatanów, zwalczały ich wszędzie, ukróciły ich zuchwalstwo i strąciły w przepaść piekielną. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas.
Matko Boża ześlij Świętych Aniołów, aby mnie bronili i oddalili ode mnie złe duchy. Amen

( w sytuacji zagrożenia, co 1 godz.)
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw złości i zasadzkom szatana bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromi, pokornie prosimy, a TY, Książe wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen


Intencja modlitwy osobistej albo Mszy Św.


O łaskę nawrócenia i uświęcenia
O łaskę nawrócenia i uświęcenia dla ( imię ) oraz o jego (jej) uwolnienie od ducha alkoholizmu... (narkomani), od wszelkiego wpływu złego i o jego (jej) uzdrowienie wewnętrzne.Amen

Na każdą niespokojną myśl o danej osobie:
Panie Jezu pobłogosław go (ją) proszę! albo Niech cię Pan Jezus błogosławi.
Zawierzam Ci go (ją) Matko Najświętsza. Amen

Przynajmniej raz dziennie:
Przekazuję ci specjalne macierzyńskie błogosławieństwo Maryi.

Gdy ktoś mi przeszkadza, budzi niechęć, wstręt, grzech:
Jezu zanurzam w Twoim miłosierdziu tego człowieka i siebie razem z nim,
Chwała Ojcu...

Kiedy spotykam człowieka, który jest mi obojętny. Nie budzi wrogości, ani sympatii:
Jezu wiem, że kochasz tego człowieka. Naucz mnie patrzeć na niego wzrokiem Twojej miłości.
Chwała Ojcu...

Wszelkie braki materialne i duchowe, choroba, cierpienie:
Jezu powierzam Ci tę troskę z dziedziny życia materialnego, abym mógł skoncentrować swoją uwagę, myśli i działania na dobrach duchowych i Twojej służbie.
Chwała Ojcu...
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 3 mies. temu przez Faustyna.

Odp: Modlitwy o pokonanie szatana do prywatnego od 13 lata, 1 miesiąc temu #1065

  • stmeusz
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Oklaski: 10
Modlitwa o zwycięstwo nad szatanem


Boże Ojcze Wszechmogący, Wszechmądry i Wszechpotężny, Stwórco Nieba i Ziemi, Ty, Który w cudowny i nieomylny sposób władasz całym Wszechświatem spraw, aby każdy człowiek wypełniał Twoją Najświętszą Wolę i według niej żył.
Przywróć odwiecznie ustalony porządek, który dałeś stworzeniu. Połóż kres wszelkim poczynaniom szatana, który doprowadzić chce do zniszczenia całej ludzkości i świata; który usilnie stara się zniszczyć każdego człowieka stworzonego przez Ciebie na Twój obraz i podobieństwo.
Obroń nas, Ojcze Niebieski przed wszelkimi jego nienawistnymi poczynaniami, uchroń świat przed zagładą, wszelkimi rodzajami klęsk i wojnami. Wejrzyj na Jezusa Chrystusa, Syna Twego, który niewinnie życie za nas oddał na Krzyżu, aby nas odkupić Krwią swoją.
Prosimy Cię o to za przyczyną Niepokalanej Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, Aniołów i Świętych.
Błagamy Cię przeto Ojcze Niebieski o ratunek i uwolnienie nas z sideł szatana, które ten bezustannie na nas zastawia. Wejrzyj, Ojcze Niebieski, na naszą słabość i nieudolność. Dlatego pokornie błagamy: Przyjdź z pomocą udręczonemu ludowi swemu, połóż kres panowaniu szatana. Święty Michale Archaniele, stań jeszcze raz na czele swego Niebieskiego Wojska i z Twym okrzykiem "Któż jak Bóg" - przyjdź nam z pomocą w tej nierównej walce dobra ze złem, aby pokój znów zapanował nad światem. Amen.
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 1 miesiąc temu przez stmeusz.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.25 sekundy