Home
Błąd
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
 • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT: Zapisani Sobie

Zapisani Sobie 10 lata, 1 miesiąc temu #2568

 • sylka1989
 • ( Moderator )
 • Offline
 • Administrator
 • Posty: 894
 • Oklaski: 36
Zapisani Sobie

NASZE CELE

Naszym celem jest stworzenie serwisu przyjaznego dla użytkowników, ale jednocześnie takiego aby korzystanie z niego nie wiązało się ze zbyt dużym obciążeniem finansowym, jak ma to miejsce w innych tego rodzaju serwisach. Ponieważ cenimy wartości chrześcijańskie, postanowiliśmy aby serwis był miejscem dla ludzi, którzy chcą poznawać innych ludzi ceniących podobne wartości, gdzie nie będzie miejsca na propagowanie innych niż chrześcijańskie wartości, seksualne prowokacje, niecenzuralne wypowiedzi i inne rzeczy, które sprawiają, że ludzie których chcielibyśmy tu widzieć nie czują się z tym dobrze.

Ponieważ ZapisaniSobie.pl jest serwisem chrześcijańskim nie będzie możliwości pisania wiadomości do użytkowników tej samej płci - celem tego serwisu nie jest propagowanie związków innych niż akceptowalnych przez Kościół Katolicki.

Oczywiście bardzo dużo zależy od Was, użytkowników serwisu...

My będziemy dbać o to, aby profile osób, które pojawią się w naszym serwisie, spełniały warunki regulaminu, ale nie możemy odpowiadać za prawdziwość zamieszczonych tam informacji. Ponieważ Kościół Katolicki z założenia jest instytucją otwartą dla wszystkich ludzi, nie będziemy wzbraniać wstępu ludziom, którzy nie uważają się za katolików, ale takie osoby muszą przestrzegać reguł serwisu. Być może kontakty z ludźmi wierzącymi sprawią, że komuś pomoże to w odnalezieniu swojej drogi do Boga...

Mamy nadzieję, że ten serwis pomoże w odnalezieniu się jak największej ilości ludzi, którzy są zapisani sobie, a do tej pory jeszcze się nie odnaleźli.

Jeśli kiedykolwiek użyłaś/użyłeś w wyszukiwarce jedno z poniższych słów:

szukam miłości męża żony przyjaciela chłopaka dziewczyny wrażliwość serdeczność dobroć subtelność delikatność pomoc wsparcie dobroduszność ukochany ukochana zasady wartości przykazania dekalog ideały zaufanie szczerość prawda npr otwartość opiekuńczość bratnia dusza wyznanie wiara nadzieja miłość odkupienie zmartwychwstanie święta ksiega Bibila Dzieje Apostolskie ryba krzyż ufność dar czystość przedmałżeńska dojrzałość odpowiedzialność wrażliwość ciepło szczerość szacunek uśmiech radość odpowiedzialność szczęście uczciwość oddanie empatia uczucie czułość romantyzm małżeństwo bliskość lojalność szacunek randki spotkanie zakochanie teologia religia chrześciajnin ewangelia Kościół wspólnota ludzi wierzących dążących do zbawienia Trójca dogmat trynitarny Bóg Jednorodzony Syn Jezus Chrystus Duch Święty Stwórca samotność pogrążona w grzechu ludzkość Sąd Ostateczny zbawienie życie wieczne zmartwychwstanie ciał ekumenizm,

to koniecznie zarejestruj się w naszym serwisie.

Życzymy Wam wszystkim korzystającym z tego serwisu powodzenia w odnalezieniu kogoś, z kim droga ku zbawieniu będzie znacznie prostsza!

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy grupą osób mającą pewne doświadczenie w korzystaniu z serwisów, których celem jest nawiązywanie kontaktów międzyludzkich. Tak się składa, że mamy również doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych i postanowiliśmy wykorzystać te nasze doświadczenia, aby udostępnić Wam serwis ZapisaniSobie.pl.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen

Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
 • Strona:
 • 1
Wygenerowano w 0.24 sekundy