Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: A.K.Emmerich

A.K.Emmerich 9 lata, 8 mies. temu #3577

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Ach dusze Czyśćcowe muszą tak wiele cierpieć z powodu swego niedbalstwa ,marnej
Pobożnosci,braku gorliwości o sprawy boze i zbawienie bliźnich.Jak inaczej można im pomóc,jeśli nie przez zadośczyniacą miłość z jaką ofiaruję sie za nie akty cnót przez nie same w szczególny sposób zaniedbywane za życia

A.K Emmerich


Najbardziej żal jej było tych zmarłych,których za życia nad miarę wychwalano i ze względu ich naturalne przymioty i zalety wynoszono pod niebiosa.albo tych ,odnosnie których zyjący- z przyziemnej, nadmiernej do nich miłości- nie mogliby znieść myśli ,że mogli jeszce być w stanie oczyszczenia i cierpieć.Te dusze Anna uważala za najbiedniejsze i najbardziej opuszczone


A.K Emmerich


Mówila też,ze wyrazem naszej szzczególnej troski o dusze czyśćcowe jest ofiarowanie za nie walki z naszymi namiętnościami,pokonywanie zmyslowości,pohamowanie gniewu i niecierpliwości a także ćwiczenie się we wszystkich cnotach , w przebaczaniu i serdecznej i serdecznej życzliwości wobec bliźnich.Wszystko to stanowi ekspiację(pokutowanie) za grzechy z powodu których one cierpią


A.K.Emmerich


Dusze Czyśćcowe nazwane są ,,biednymi'' ,o mogą tylko cierpieć, niemogą natomiast niczego wysługiwać dla zlagodzenia swych cierpień i z tego powodu pragną naszej pomocy.My natomiast za nasze czyny zdobywamy podwojna nagrodę; jedną za dobre czyny przed Bogiem i drugą za towarzyszącą im miłość bliźniego.Po za tym dusze te stają się naszymi orędownikami.

A.K.Emmerich


Jezeli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach pomagania im i czemu tam Te duszyczki trafiają i co to właściwie jest Czyściec to polecam ci książkę ,,Sekrety Dusz Czyśćcowych A.K.Emmerich''.Książka kosztuje niewiele a za to jest wielkim orężem pomocy jaką możemy świadczyć Panu Jezusowi i Duszom Czyśćcowym
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 11 mies. temu przez frater.

Odp: A.K.Emmerich 1 rok, 11 mies. temu #4522

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1465
  • Oklaski: 8
„W czyśćcu nie ma przyrody, nie rosną tam żadne drzewa, brak owoców. Wszystko jest bezbarwne, jaśniejsze lub ciemniejsze, odpowiednio do stopnia oczyszczeń, jakim dusze są poddawane. Istnieje także pewnego rodzaju stopniowanie, jeśli chodzi o miejsce ich przebywania. Widzę też niekiedy sąd nad duszą, odbywający się nad miejscem, gdzie ów człowiek żył. Widzę wtedy Jezusa, Maryję, patrona duszy i jej anioła. Sąd trwa bardzo krótko. (…) Któregoś wieczoru pomyślałam, że dusze czyśćcowe mają niezawodną nadzieję na zbawienie, natomiast źli ludzie znajdują się w niebezpieczeństwie potępienia, dlatego chciałam się szczególnie modlić za tych ostatnich. (…) Wszystko otrzymują z ziemi, od żyjących ludzi, którzy za ich przewinienia ofiarują Sędziemu modlitwy i dobre czyny, umartwienia i wyrzeczenia, a zwłaszcza Msze Święte”.

Błogosławiona widziała czyściec jako „wielkie królestwo smutku i udręki”. Stan dusz w czyśćcu nie jest jednakowy. Każda z nich jest jakby w osobnym więzieniu i każda jest w różnym stopniu zanurzona w ciemności – niektóre w połowie, niektóre po samą szyję. W najgłębszych ciemnościach są obecne nawet złe duchy, które mogą zadręczać duszę i przypominać jej grzechy. Anna relacjonowała: „Razem ze swym przewodnikiem udałam się na pustkowie. Chodziłam w różne miejsca i wszędzie niosłam pociechę. (…) Jedne dusze cierpiały pragnienie, innym było zimno lub gorąco. Nie mogły sobie pomóc, cierpiały niekończące się męczarnie i usychały z tęsknoty”.

W jednej z wizji stygmatyczka widziała pewnego angielskiego wojskowego: „Widziałam, że nieustannie szczekają na niego psy i szarpią za to, że tak gnębił ludzi. Leżał często związany w różnych pozycjach – także rozciągnięty jak bela. Polewano go wrzącą krwią, która płynęła potem wszystkimi jego żyłami (…) miejsce, na którym stał, było jakby pokryte płonącą trawą”.

Wizjonerka przyznawała też, że widzi „wiele rzeczy, szczególnie takich, które dotyczyły stanu dzieci zabijanych przed i po narodzeniu. Nie potrafię tego jasno wyrazić, dlatego pominę to wszystko. W każdym razie jednego byłam zawsze pewna: wszelkie dobro, zarówno w duszy jak i w ciele, przebija się do światła, tak jak zło zmierza w kierunku ciemności, jeśli nie zostanie zgładzone przez ekspiacyjną pokutę”. Błogosławiona widziała także dusze uwalniane w czyśćca i ich niewypowiedzianą radość. Warto, abyśmy także my pomogli im tą radość osiągnąć.

misyjne.pl/wizja-czyscca-niemieckiej-mistyczki-bl-katarzyny-emmerich/
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.35 sekundy