Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

PAN JEZUS o Mszy Świętej Celebrowanej za pieniądze
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: PAN JEZUS o Mszy Świętej Celebrowanej za pieniądze

PAN JEZUS o Mszy Świętej Celebrowanej za pieniądze 10 lata, 6 mies. temu #3485

  • frater
  • ( Admin )
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8

PAN JEZUS
Orędzia PANA JEZUSA CHRYSTUSA do Kapłanów - ks Prałat Ottavio Michellini

str 191



19. MSZA ŚWIĘTA - ODPRAWIANA BEZINTERESOWNIE



19.11.1976 r.

A teraz Jezus pyta ciebie: "Czy sądzisz, że gdyby ktoś w wigilię Mojej Męki i Śmierci, zwrócił się do Mnie ze słowami: Daję ci pieniądze, abyś się ofiarował na Krzyżu dla odpuszczenia moich grzechów", czy sądzisz, że Ja bym je przyjął?

Byłoby głupotą i szaleństwem tak myśleć! To, co Mnie zaprowadziło na Krzyż i kieruje do odnowienia Mej Męki we Mszy Św., to było, jest i będzie zawsze tylko Miłość!

Synu mój, zauważ różnicę, jaka jest dzisiaj, ludzie przynoszą pieniądze za odprawianie Mszy Świętej!

Synu, czy więc twoja intencja, jako Mego kapłana, mającego udział w Moim wieczystym Kapłaństwie, może się różnić od Mojej najczystszej intencji? I powiedz Mi jeszcze, czy Msza święta jest taką samą ofiarą, jaka została dokonana na Krzyżu?

W czasie, gdy odprawiasz Mszę świętą powinieneś łączyć swą wolę z Moją w ofierze Ojcu.

Będzie to ofiara skuteczna, wyniszczająca twoje "ja", z tą samą czystą intencją, z jaką Ja, Jezus, i Moja Matka Maryja, ofiarowaliśmy się Ojcu.

Uczynisz dobrze synu, nie pozwalając poniżać najświętszego aktu na ziemi. Czy odprawianie Mszy Świętej przez ciebie jak też przez kapłanów - w ogóle - można uzależnić od wysokości ofiary pieniężnej?

Niestety, wielu kapłanów, jeżeli nie otrzymają odpowiedniej opłaty, nie chcą odprawiać Mszy świętej. Oto, do czego może doprowadzić brak miłości i wiary!

Kapłani, którzy celebrują Msze Świętą w stanie grzechu, cóż dla nich znaczy czystość intencji lub czyn zbawczy? Tacy kapłani, odłączeni są przez grzech ode Mnie. Niczego nie mogą dodać do Mszy Świętą Jest w niej tylko czynnik materialny, ale brak zjednoczenia ze Mną. Łączą się z szatanem, podobnie jak Judasz.

Wytrwaj w swym postanowieniu i nie ulegaj atakom złego ducha. Ja Jezus powtarzam i nalegam jeszcze raz - wytrwaj! Będzie to jak drogocenna perła.

W czasach kryzysu wiary: namawianie do czynu świadczącego o ubóstwie duchowym - to znaczy do odprawiania Mszy św. za pieniądze jest niedorzeczne! Nie pomogą żadne wymówki czy tłumaczenia. Ja, Jezus, Słowo, które stało się Ciałem, a więc prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek, ustanowiłem tę Przenajświętszą Ofiarę.

Jakże, więc Ja, Bóg, Pan wszystkich rzeczy, mógłbym nie znać słusznych potrzeb tych, którzy wraz ze Mną ofiarują się Ojcu bezinteresownie z całą miłością tak za żywych jak i za zmarłych braci.

Czy nie jestem Jednorodzonym Ojca i czy wszystkie rzeczy nie były stworzone dla Mnie? Czy nie złożyłem dostatecznych dowodów ofiarności? Czy chociaż raz przewyższyliście Mnie w niej?

Synu i w tej sprawie jesteś Moim narzędziem w Moich planach miłości.

Błogosławię cię, a wraz z tobą wszystkich kapłanów, którzy pokornie idą tą samą drogą. Otrzymacie łaski i dary szczególne.
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 6 mies. temu przez frater.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy