Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Szczytne książki
(0 przeglądających) 

TEMAT: Szczytne książki

Odp: Szczytne książki 7 lata, 11 mies. temu #4002

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36


"JAK ODNALAZŁEM BOGA, RZUCIŁEM KORN, ODSTAWIŁEM NARKOTYKI I PRZEŻYŁEM, BY NAPISAĆ TĘ KSIĄŻKĘ".
Brian "HEAD" Welch, były gitarzysta zespołu Korn
Świadectwo radykalnego nawrócenia lidera zespołu KORN wreszcie po polsku!
Autor opisuje swoje bujne życie muzyka rockowego i proces nawrócenia do Boga.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Szczytne książki 7 lata, 9 mies. temu #4009

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Wolni od niemocy O. Augustyn Pelanowski OSPPE





Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak - TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE!

Z pewnością znasz fragment Ewangelii wg św. Łukasza, w którym Jezus uzdrawia w świątyni pochyloną od 18 lat kobietę... Ale czy wiesz o tym, że owa kobieta tak naprawdę przedstawia człowieka, który przez cierpienie, prześladowanie, niezrozumienie - często ze strony najbliższych osób - staje się coraz bardziej "pochylony" życiowo...

Czytając tę książkę uświadomisz sobie, że Jezus chce Ci powiedzieć: "Nie załamuj się, Ja mogę uczynić Twoje życie szczęśliwym. Tylko pozwól mi działać, pozwól mi położyć dłonie na Twojej głowie, nie uciekaj..."

Jezus pragnie powiedzieć Ci, że dla Niego jesteś kimś ważnym. Dla Niego liczysz się nawet, jeśli nikt się z Tobą nie liczy... Dla Niego jesteś ukochaną córką, ukochanym synem!

Lektura tej niezwykłej książki autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego, znanego z cotygodniowych rozważań w "Gościu Niedzielnym" zmieniła życie wielu naszych Klubowiczów. Sięgnij po nią już teraz!
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 7 lata, 9 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Szczytne książki 7 lata, 8 mies. temu #4024

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36




Dzień, dobry Boże. Zamyślenia na dobry początek dnia

Zbiór porannych rozmyślań wzbogaconych inspirującymi cytatami z Biblii oraz przykładami z życia zachęcającymi do refleksji. One pomogą ci każdego dnia cieszyć się obietnicami, które dał nam miłujący Ojciec.
ROZPOCZNIJ DOBRZE SWÓJ DZIEŃ, ROZPOCZNIJ GO Z BOGIEM!



Dobranoc, Boże. Zamyślenia na koniec dnia

Zbiór wieczornych rozważań oferujący niezwykłe, inspirujące teksty, opowieści wzięte z życia, podnoszące na duchu rozmyślania i cytaty z Biblii, które zbliżą cię do serca Boga oraz pozwolą ci poczuć Jego łaskę.
ZAKOŃCZ SWÓJ DZIEŃ Z CICHĄ PEWNOŚCIĄ, OCZEKIWANIEM ORAZ SZCZERĄ UFNOŚCIĄ W TEGO, KTÓRY NAD TOBĄ CZUWA.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Szczytne książki 7 lata, 8 mies. temu #4025

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36


Przetwory z klasztornej spiżarni. 121 przepisów na zdrowie w słoikach (Nowak Zbigniew T.



Moda na robienie przetworów powraca. I słusznie. Książka ta przypomina starą mądrość, że domowa spiżarnia powinna być nie tylko miejscem gromadzenia przetworów i wszelkich zapasów na zimę, ale swego rodzaju apteką, z której można czerpać naturalne witaminy oraz zdrowie.



Przetwory z klasztornej spiżarni są wyjątkowe. Przepisy na nie udało się Autorowi zdobyć w różnych klasztorach. Wiele z nich użyczyły Mu do tej książki siostry prowadzące na co dzień klasztorną kuchnię. Siostrę Anielę Garecką znamy także z książek kulinarnych i lubianych programów telewizyjnych.



Jest to pierwsza tego typu książka, w której przepisy są dodatkowo opatrzone przez Autora komentarzem na temat ich walorów odżywczo-leczniczych.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
Ostatnio zmieniany: 7 lata, 8 mies. temu przez sylka1989.

Odp: Szczytne książki 7 lata, 7 mies. temu #4038

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36


To historia, który uczy jak być niepokonanym. Opowieść o obłędnie szczęśliwym człowieku, który życie wyciska jak cytrynę. Podziwiają i kochają go miliony ludzi na całym globie. Poznajcie Nicka Vujicica!

Nick urodził się bez rąk i nóg, ale swoje słabości przekuł w ogromną siłę, która stała się motorem do działania. Teraz to jeden z najsławniejszych mówców motywacyjnych, który wyjaśnia jak nieugięta wiara we własne możliwości może doprowadzić do celu. To "wiara w działanie", która zamienia pragnienia w czyny mimo osobistych kryzysów, problemów, trudności, wyzwań, kłopotów ze zdrowiem lub otoczeniem, a także autodestrukcyjnych myśli czy nałogów. Wszystko zależy od wiary w siebie!

"Niezwyciężony!" to bardzo budujący i motywujący poradnik, który jest jednocześnie piękną opowieścią o człowieku, dla którego chcieć oznacza móc.

Polecam szczególnie osobom zmagającym się z depresją,nerwicą lub myślami samobójczymi.Nick pokazuje jak pokonać przeciwności,daje cenne rady.Czytając o Nicku nie jeden z nas zobaczy swoją historie życia.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Szczytne książki 7 lata, 6 mies. temu #4039

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
M.Carothers Z piekła do Nieba



Jezus przynosi niebo, tam gdzie kiedyś było nasze piekło

Wzięty prawnik skazany na kilkadziesiąt lat więzienia za handel narkotykami.
Pisarz fałszywie oskarżony o sprzeniewierzenie kościelnych funduszy.
Człowiek niesłusznie skazany na więzienie dowiaduje się, że jego żona i córka zachorowały na raka.

Zdarza się, że życie przynosi nam cierpienie tak wielkie, że wydaje się, że nie zdołamy go znieść. Co można zrobić? Złorzeczyć Bogu, do czego kuszony jest Hiob?

Merlin Carothers, autor bestsellera Moc uwielbienia podpowiada drogę radykalnie inną, wręcz szokującą. Zachęca do absolutnego poddania się Bogu, dziękowania Mu w największych trudnościach, uwielbienia, mimo osobistego piekła. Wtedy Bóg będzie czynił w naszym życiu cuda.

Błogosławienie Boga w każdej sytuacji, do którego gorąco zachęca Carothers, to nie nowinka duszpasterska zza oceanu. To styl życia.
„Gość Niedzielny”
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Szczytne książki 4 lata, 7 mies. temu #4383

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1465
  • Oklaski: 8


„W krajach spoza kręgu cywilizacji zachodniej będzie to poniżej 1%, w Polsce zaś ok. 1,33% osób deklaruje wyłącznie homoseksualną orientację (co daje 505 400 osób przy 38-milionowej populacji kraju)”

Beata Wieczorek, autorka książki „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne”. Na kartach liczącej ponad 900 stron publikacji badaczka obala wiele mitów na temat homoseksualizmu i wskazuje, że jest on dezorientacją, a nie orientacją seksualną.

www.publio.pl/files/samples/e6/a7/62/230852/Homoseksualizm_Przeglad_swiatowych_analiz_i_badan_Wydanie_2018_demo.pdf

ks. dr hab. Dariusza Oko dla tej publikacji.


www.fronda.pl/a/ks-dr-hab-dariusz-oko-dla-frondy-gej-moze-wrocic-do-normalnosci-polecam-pewna-ksiazke,105411.html



"Zarówno Ksiądz jak i obecna w programie recenzentka, pani dr Próchniewska byliście zdania, że książka jest doskonale merytorycznie napisana.

„Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań" Beaty Wieczorek to jest najlepsza książka na temat homoseksualizmu, która przewyższa wszystko, co na ten temat napisano nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wiem co mówię, bo zajmuję się literaturą na ten temat od 12 lat. Powinna zostać jak najszybciej przetłumaczona. Na podstawie najnowszych badań autorka przeprowadza metabadania, metakrytykę i pokazuje jak bardzo homoideologia opierająca się na kłamstwie jest sprzeczna z rzeczywistością. Właśnie dlatego genderyści tak się jej boją i tak jej nienawidzą."



"Czy to normalne, że osoba, która pisze w sposób naukowy na bardzo ważny temat nie pokazuje twarzy i obawia się ujawnić?

Z powodu nienawiści i terroru genderystów autorka musi się przed nimi ukrywać pod pseudonimem, podobnie jak wcześniej dysydenci ukrywali się przed funkcjonariuszami partyjnymi. Jako żona i matka nie chce jeszcze rodziny wystawiać na niegodziwe ataki. Znam ją, jest wspaniałą kobietą, terapeutą i naukowcem, żyje niezawodną nadzieją, że z jej udziałem prawda w końcu zwycięży, jak zwyciężyła prawda o marksizmie. Autorka podaje tam mnóstwo przykładów homoterroru, którego ja od lat doświadczam, ale nie chce przeżywać tego, co ja, dlatego się ukrywa. To pokazuje, jak bardzo musimy być świadomi tego, co się dzieje, jak bardzo musimy się mobilizować i jednoczyć, żeby przed homoideologią i jej terrorem się obronić. "



"Szczególnie nerwowo reagował w studio p. Szwed, gdy Ksiądz wspomniał o leczeniu za własne pieniądze homoseksualistów, którzy chcą się z tego wyzwolić. Skąd ta furia?

To jest ich typowe zachowanie i było widać tu, powiedziałbym – ich nienawiść do ludzi uleczonych, bo oni wyjątkowo nienawidzą ludzi, którzy osiągają sukces w terapii. To zadaje kłam ich teoriom negującym możliwość korekty dezorientacji, jaką jest homoseksualizm. Usiłują zakazać tego, ale to tak, jakby narkomani usiłowali zakazać terapii narkomanom, którzy chcą się jej poddać. Straszne, to jest jakaś zbrodnia przeciw ludzkości – uniemożliwiać ludziom uzdrowienie, którego pragną. Twierdzą, że nigdy w dziejach ludzkości (a szacuje się, że do dziś żyło ponad 70 miliardów ludzi na ziemi) w ani jednym przypadku nie udała się zmiana skłonności z homoseksualnych na heteroseksualne. Ich typowe, straszne kłamstwa. "
Ostatnio zmieniany: 4 lata, 7 mies. temu przez frater.
Wygenerowano w 0.44 sekundy