Home
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Dzieło Duchowej Adopcji Dusz Czyśćcowych
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dzieło Duchowej Adopcji Dusz Czyśćcowych

Dzieło Duchowej Adopcji Dusz Czyśćcowych 8 lata, 9 mies. temu #2204

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Adopcja duszy czyśćcowej polega na duchowym opiekowaniu się nimi, zapewnieniu im życia wiecznego. Jak? Modlitwą. Wybraliśmy kilka wartych polecenia, które dostępne są tutaj. Jeśli zdecydujesz się na serio adoptować dusze czyśćcowe, wypełnij formularz. Ale czy bez wypełnienia formularza adopcja będzie nieważna? Oczywiście, że nie. Pan Bóg nie potrzebuje jakiś formularzy. Wystarczy szczera chęć podjęcia się tego, płynęca z bezinteresownej miłości. Formularz to jedynie kwestia formalna. Prosimy o to tylko po to, by badać owoce naszej pracy.

Czy podejmując jedną adopcję, adoptuję jedną duszę?

Nie. Jedna adopcja obejmuje wszystkie dusze czyśćcowe. Nigdy nie będziemy wiedzieli, czy dusza, za którą się modlimy jest jeszcze w czyśćcu czy już nie. Dlatego podejmując się adopcji, modlimy się za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, bo tak naprawdę wszystkie potrzebują modlitwy.

Oczywiście nie broni to modlitwie za jedną, konkretną duszę np. kogoś krewnego czy przyjaciela itp. Jeśli istnieje taka potrzeba, można polecać Bożemu miłosierdziu w sposób szczególny duszę bliskiej osoby.


Jak przebiega adopcja?

Adoptując dusze czyśćcowe, zobowiązujesz się do codziennego odmawiania dowolnej modlitwy za nie przez wybrany wcześniej przez siebie okres.

Dostępne są one tutaj. To tylko przykładowe modlitwy. Zawsze można pomodlić się własnymi słowami, w jakikolwiek sposób powierzyć dusze czyśćcowe Bożemu miłosierdziu, kończąc intencję np. modlitwą Pańską.


jak zapisać się do Dzieła i wszelkie inne info tutaj
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen

Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.54 sekundy