Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Nauki Przedmałżeńskie czyli ,,szkoła Miłoości''
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nauki Przedmałżeńskie czyli ,,szkoła Miłoości''

Nauki Przedmałżeńskie czyli ,,szkoła Miłoości'' 12 lata, 2 mies. temu #2172

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
Nauki przedmałżeńskie wzbudzają wiele emocji. Dla jednych są uciążliwym obowiązkiem, inne pary poszukują profesjonalnie prowadzonych kursów. Dojrzała decyzja wstąpienia w związek małżeński jest podstawą trwałości związku. Na forach internetowych czytamy: "Dziewczyny nie zapomnijcie wpisać w swój terminarz odpowiednio szybko nauk przedmałżeńskich. Bo u nas trwały one ponad trzy miesiące i już miałam wątpliwości, czy na pewno zdążymy. Uf... udało się. U mnie trwały dwa miesiące. Jak to mój mąż określił - o dwa za długo. U nas, niestety, nauki te nie należały do najciekawszych. Raz ksiądz się tak zagolopował, że zrobił ponad dwugodzinne kazanie. Myślałam, że skonamy. A przecież można to w jakiś ciekawszy sposób przedstawić".

W odcinku przyglądamy się małżeństwu, które prowadzi od kilkunastu lat nauki przedmałżeńskie, uczy naturalnych metod planowania rodziny oraz stara się pokazywać swoim życiem, że to, czego uczą, sprawdza się w rodzinie.

Państwo Zarębowie mają troje dzieci, są profesjonalnie przygotowani do prowadzenia kursów przedmałżeńskich metodami, które sami opracowali i wydali również w formie książki. Ks. Przemek przygląda się ich życiu, duchowości i pracy, szuka również opinii na temat nauk przedmałżeńskich u młodych ludzi, którzy zamierzają się pobrać.





Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.22 sekundy