Home
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Dla Świadków Jehowych - podważenie Ich Dogmatu
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dla Świadków Jehowych - podważenie Ich Dogmatu

Dla Świadków Jehowych - podważenie Ich Dogmatu 7 lata, 6 mies. temu #2845

• frater
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Oklaski: 8

Dla Świadków Jehowych (moich Braci w Wierze, których traktuję z szacunkiem podobnie jak PAN JEZUS Samarytanów) - twierdzenie podważające Ich Dogmat lub nawet Doktrynę.

Jeżeli PAN JEZUS nie byłby BOGIEM OSOBOWYM to nie miałby Mocy Odzyskać Nieśmiertelności Ciała ludzkiego. Gdyż BÓG podobny do człowieka we wszystkim oprócz grzechu pod względem Konstrukcji, Miał Moc Odkupić nasze Ciało ( splamione grzechem pierworodnym – sexem pod symbolem drzewa poznania Dobra i zła - gdyż jest ABSOLUTEM i wszystko może Uczynić), czyli Umrzeć na Drzewie Krzyża, a potem Odzyskać Życie Cielesne, czyli Zmartwychwstać, czyli Odzyskać Ciało, które to dostajemy po Zmartwychwstaniu Ciał, - gdyż jesteśmy Podobni do BOGA we wszystkim, czyli także w Zmartwychwstałym Ciele, które przenika przez ściany.

Tym samym człowiek wygoniony z Raju, by nie mógł Jeść Owoców z Drzewa Życia (czyli być Nieśmiertelnym w ciele splamionym grzechem sexu ) znowu odzyskał Nieśmiertelność Ciała po Zmartwychwstaniu (Dusza ludzka była Nieśmiertelna, ale trafiała przed Otworzeniem przez PANA JEZUSA Bram Nieba do Otchłani).

ps
Także musicie pamiętać, że język hebrajski nie posiada ani samogłosek w piśmie i pisze się od prawej do lewej, a jedynym czystym przekładem Biblii jest Biblia Katolicka. - Kościoła założonego przez SAMEGO BOGA PANA JEZUSA - a wszystkie inne przekłady są już inną interpretacją od pierwowzoru.

I jedynym dla nas wspólnym mianownikiem do dyskusji jest Biblia Tysiąclecia, którą wcześniej się posługiwaliście.

ps
Nie wiem, czy trafiłem we właściwy dział. Przekaz jest do Świadków Jehowych (głównie). Jak się tu boją odpowiadać to niech poruszają ten temat na łamach „Strażnicy”. Tylko bez przekręcania tekstu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.62 sekundy