Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Spirala, tabletki "po" powodują mikro - ABORCJĘ
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Spirala, tabletki "po" powodują mikro - ABORCJĘ

Spirala, tabletki "po" powodują mikro - ABORCJĘ 13 lata, 2 mies. temu #997

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Nie musimy daleko szukać aby uzyskać informacji o tym że SPIRALA powoduję mikro - ABORCJE.
Wystarczy poczytać dokładnie ulotkę lub zajrzeć do encyklopedii.


WIKIPEDIA WOLNA ENCYKLOPEDIA (FRAGMENT):

Współczesne wkładki wewnątrzmaciczne (inaczej spirale) produkowane są z elastycznego plastiku w wielu konfiguracjach przestrzennych, dopasowanych do światła macicy. Wszystkie też są aktywne, to znaczy zawierają jakiś czynnik zwiększający ich skuteczność. Najczęściej tym czynnikiem jest miedź, która gromadzi się w śluzie szyjki macicy (prawdopodobnie upośledza przemiany energetyczne glikogenu w komórce plemnika) oraz w śluzówce macicy (endometrium) i zmienia jej właściwości, zapobiegając po zapłodnieniu jaja zagnieżdżeniu zygoty, powodując jej śmierć.

Zygota komórka powstała w wyniku zapłodnienia, czyli połączenia haploidalnej gamety męskiej z haploidalną gametą żeńską w procesie rozmnażania płciowego.

wkladka-hormonalna.jpg


Świadectwo Glorii Polo również o mikro - aborcji poprzez spiralę:
katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=128&id=1001&Itemid=121#1001


Wypowiedź lekarza:
Spirala - wkładka wewnątrzmaciczna jest ona środkiem aborcyjnym, a zatem nie działa przeciw poczęciu człowieka, lecz żyjącego już zabija.
Jak działa? Jest ciałem obcym wprowadzonym do jamy macicy przez lekarza. Spirala cały czas się porusza i drażni błonę macicy. Możemy ją porównać do drzazgi wbitej pod paznokieć, wytwarzającej bolesny stan zapalny. Istota jej działania polega na zabiciu kilkutygodniowego dziecka. Znam przypadek, kiedy to poruszająca się spirala przebijała macicę i wędrowała dalej do wątroby i jelit. Dwa razy byłam świadkiem narodzin dziecka donoszonego pomimo "zainstalowanej" w macicy spirali. W pierwszym przypadku zagnieżdżona była ona w łożysku, w drugim zaś wbita w rączkę dziecka. Rzadkie to przypadki, lecz jednak się zdarzają. W kilku stanach USA używanie spirali jest zabronione ze względu na jej ogromną inwazyjność, a co za tym idzie częste powikłania."
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 2 mies. temu przez Faustyna.

Odp: Spirala, tabletki "po" powodują mikro - ABORCJĘ 13 lata, 2 mies. temu #998

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Tabletki "po" stosunku też powodują mikro - ABORCJĘ
W opisie jednych z tych tabletek znalazłam - o dziwo- taki ich opis działania :


Działa następująco:

* opóźniania proces owulacji (jeśli jeszcze do niego nie doszło)
* zagęszcza śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom
* utrudniani zagnieżdżenie zapłodnionej komórce jajowej (jeśli do zapłodnienia już doszło):
Jeśli uważasz, że ciąża zaczyna się chwili zapłodnienia to jest to działanie wczesnoporonne.
Jeśli uważasz, że ciąża zaczyna się w chwili zagnieżdżenia się zarodka - to jest to działanie antykoncepcyjne.


Wychodzi na to że pozostaje nasze sumienie i nasza decyzja czy przyczynimy się do śmierci naszego dziecka, jeżeli dojdzie do zapłodnienia
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 2 mies. temu przez Faustyna.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.30 sekundy