Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Antykoncepcja a Kościół Katolicki

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3409

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Moze lepiej zacząć widzieć człowieka a nie tylko formułki z KKK.
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3410

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1465
  • Oklaski: 8
Jeżeli ktoś z Was chce mieć dzieci - a ma problemy z poczęciem lub doniesieniem ciąży, czy inne - to zapraszam na Msze Święte połączone z Modlitwą o Uzdrowienie i Uwolnienie, gdzie BÓG może przygotować Wasze łona na przyjście dzidziusia. Dla BOGA niema rzeczy niemożliwych i ani wiek, ani nawet brak macicy nie jest tu przeszkodą.

Posługuję w KK także Charyzmatami Uzdrawiania i Czynienia Cudów BOŻYCH i wiem o ogromie Cudów Dokonanych przez BOGA. Więc powyższe moje słowa są pokryte w faktach.

Patrz, `linki` w górnym menu.
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 8 mies. temu przez frater.
Za tę wiadomość podziękował(a): Faustyna

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3412

  • malinkowa
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
a czy nie wydaje Ci się, że Pan Bóg po to stworzył medycynę, żeby ludzie mogli wyzdrowieć?

Może On woli działać częściej przez ręce ludzkie - ręce lekarzy niż tylko czynić cuda? Po coś chyba dał człowiekowi moc poznania praw biologii i umiejętność walki z chorobami...

Czy jak złamiesz rękę, to idziesz do szpitala po gips, czy modlisz się, żeby się sama zrosła?

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3433

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Kasiu najwazniejsze aby wsluchac sie w swoje sumienie i prosic o światło Boże. Tak sobie tez pomyslalam ze moze warto by bylo porozmawac z egzorcysta na ten temat. Na Mszach o uwolnienie i uzdrowienie mozna ich spotkac i porozmawiac po Mszy. Bez sensu zeby przez antykoncepcje czlowiek mial sie w jakis sposob zatracic. Najlepiej miec tez stalego , zaufanego spowiednika ktory wesprze i pomoze w wybraniu najwlasciwszej drogi, ale o takiego czasami cieżko dlatego pomyslalam o egzorcyscie.

Malinkowa
jezeli hormony maja pomoc w leczeniu, a ich skutkiem ubocznym jest po prostu antykoncepcja to mozesz brac te tabletki. Rozmawialam kiedys o tym z ksiedzem, bo bylam w podobnej sytuacji.
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 8 mies. temu przez Faustyna.

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3434

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Frater rozumiem twoja postawe i ja szanuje bo jest sluszna, ale wiesz ze kazdy czlowiek jest inny, kazdy czlowiek ma swoja droge dazenia do doskonalosci i nie zawsze potrafi sie podjac tak wielkich wyrzeczen jak na przyklad brak wspolzycia z mezem przez dwa lata. Co do uzdrowien ciala to cuda calkowitych uzdrowien sie zdarzaja, owszem, ale duzo ludzi tez umiera lub nadal choruje mimo tego ze sie duzo modli o wyzdrowienie.
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3435

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1465
  • Oklaski: 8
Dlatego Faustynko można wykorzystać jako Narzędzie PANA BOGA - Charyzmatyka posiadającego Charyzmat Uzdrawiania, by Modlił się Wstawienniczo.


Mt 10, 1-7

1 Wtedy przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. 2 A oto imiona dwunastu apostołów: pierwszy Szymon, zwany Piotrem, i brat jego Andrzej, potem Jakub, syn Zebedeusza, i brat jego Jan, 3 Filip i Bartłomiej, Tomasz i celnik Mateusz, Jakub, syn Alfeusza, i Tadeusz, 4 Szymon Gorliwy2 i Judasz Iskariota, ten, który Go zdradził.


Czyli jak widać BÓG Uzdrawia każdą bez wyjątku chorobę. Naturalnie celem Uzdrowienia jest nasz wzrost w gorliwości w dążeniu do Świętości, gdyż choroby różne nam cały czas towarzyszą. Ale jak są jakieś, z którymi nie dajemy sobie rady, osłabiają naszego Ducha to prosimy BOGA o Uzdrowienie. Czyli możemy prosić o Uzdrowienie wszystkich

Malinkowa z chorobami to jest tak;
- jak nie prosimy BOGA o Uzdrowienie to nic nie otrzymujemy
- jak prosimy, by kuracja lekarska nam pomogła to pomaga nam ona
- jak prosimy, by BÓG nas Uzdrowił to Pomaga nam BÓG, bez pomocy medycyny

i jak widać BÓG może Uleczyć każdą bez wyjątku chorobę. Jak nie wiemy jak prosić o Uzdrowienie to posługujemy się w tym celu Charyzmatykami Powołanymi przez BOGA do takiej Modlitwy.

Pomocne też są pewne warunki, by uzyskać Uzdrowienie, ale czasem BÓG w SWYM wielkim Miłosierdziu i bez tych warunków Uzdrawia.

Charyzmat Uzdrawiania jest Charyzmatem czasowym służącym do rozwoju Kościoła.
By otrzymać Uzdrowienie trzeba spełnić trzy warunki;


1.Wiara w BOGA i w to, że Jest tu by nas Uzdrowić i że ma Moc Uzdrowić każdą bez wyjątku chorobę.

2.Otwarte Serce na przyjęcie Łaski - Spowiedź Święta, Stan Łaski Uświęcającej, dążenie do Świętości

3. Odrzucenie blokujących Łaskę BOŻĄ rzeczy. Pozyskanie Łask BOŻYCH blokuje;

a. brak Przebaczenia BOGU, sobie i Bliźniemu
b. blokują też powiązania z ezoteryką, praktykami okultystycznymi, także te z przeszłości już zapomniane np. powróżenie z rączki, horoskopy, spirytyzm i wiele innych

katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=listcat&catid=9&Itemid=122


Nasza Posługa nie jest związana ani czasem, ani przestrzenią więc Posługujemy także poza Świątyniami Katolickimi. Także przez internet. Charyzmatem Uwalniania tylko w niektórych warunkach możemy Posługiwać przez internet i tylko w niektórych warunkach wbrew Woli Dusz.Natomiast Charyzmatem Uzdrawiania zawsze.
Ostatnio zmieniany: 10 lata, 8 mies. temu przez frater.

Odp: Antykoncepcja a Kościół Katolicki 10 lata, 8 mies. temu #3436

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Chetnie skorzystam z twojej modlitwy wstawienniczej. Napisze na poczte, mam nadzieje ze nie zmieniłeś Pozdrawiam
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.
Wygenerowano w 0.36 sekundy