Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

co to jest wymiar świata wielowymiarowego
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: co to jest wymiar świata wielowymiarowego

co to jest wymiar świata wielowymiarowego 12 lata, 4 mies. temu #2100

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1452
  • Oklaski: 8
co to jest wymiar świata wielowymiarowego

frater napisał:
Badania DNA nie da się tak łatwo podważyć.

Teoria OTW nie jest fikcją i pokazuje wyraźnie wielowymiarowość świata.

Przykład innego wymiaru na przykładzie gry komputerowej nie będzie obrazował wymiaru z M-teorii, ale da Wam poznać, jak banalnie (`jak na dłoni`) są ustawione inne wymiary i że rozumować można także w ten sposób.


@Dawidowski

Dawidowski napisał:
Napisz jasno co wg Ciebie oznacza "wymiar", nie chcę potem żadnych przeinaczeń i niedomówień



Weź kartkę papieru i na tej kartce narysuj labirynt, którym można przejść od `startu`, do `mety` po płaszczyźnie kartki, czyli w świecie dwuwymiarowym w funkcji czasu. I niech `start` i `meta` będą blisko siebie na jednej z krawędzi kartki. Czyli narysowana `mrówka`, by przejść drogę od `startu` do `mety`, będzie musiała pokonać `drogę po całym labiryncie`. I `mrówka` jest ograniczona światem dwuwymiarowym w funkcji czasu, czyli płaszczyzną kartki. I `mrówka` nie wie, że można pokonać tą drogę w świecie trójwymiarowym w funkcji czasu przenosząc palec Pana Dawidowskiego z `startu ` do `mety` najkrótszą drogą w przestrzeni nad kartką.

I to samo dotyczy odległości od `mojej osoby` do `Wiecznego_Studenta`, do którego drogą trójwymiarową w funkcji czasu, jadąc 100 km na rowerze musiałbym poświęci na to 10 godz i jestem ograniczony w tej wycieczce światem trójwymiarowym w funkcji czasu, a Anioł mogący korzystać z przestrzeni czterowymiarowej w funkcji czasu, mógłby pokonać tą trasę w 2 s, w wymiarze Wyższym, którego my nie dostrzegamy.

I analogicznie można to rozbudowywać o kolejne wymiary

Poza tym mogą być inne system wymiarowania, o których powiem później ale nadmienię, że dotyczą one także świata wirtualnego.

Odp: co to jest wymiar świata wielowymiarowego 12 lata, 4 mies. temu #2101

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1452
  • Oklaski: 8
Gra w Zycie; wygrana NIEBO, przegrana piekło
sposób spojrzenia racjonalisty jest ograniczony, gdyż widzi tylko to co może dotknąć
Jest taka gra komputerowa `forever free`, w której w wirtualnym świecie 3D steruje się przez siebie stworzoną postacią.
www.voyagecenturyonline.com/basic_operation.php
Świat tamten jest analogiczny do naszego. Rozwijamy nasze `zręczności` rybołówstwo, szycie, rolnictwo, handel, obróbke metali, drewna itp
przenieśmy się wzrokiem w ten wirtualny świat 3D;
jeżeli ja chcę wykonać ruch postacią "AL" to ja frater mam nad nią władzę i zrobię to co jej nakażę, ale z punktu widzenia programu nie widać, że to ja steruję postacią gdyż jestem w innym wymiarze w stosunku do tych w grze - czyli racjonalista będąc w grze widzi, że postać się sama porusza
i sądzi ułudnie, że to ona myśli zamiast mnie.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.25 sekundy