Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Amantadyna - lek na koronawirusa COVID-19
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Amantadyna - lek na koronawirusa COVID-19

Amantadyna - lek na koronawirusa COVID-19 3 lata, 4 mies. temu #4495

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1469
  • Oklaski: 8
W programie Jana Pospieszalskiego " Warto Rozmawiać" była mowa o skutecznym leku na COVID-19 Amantadynie.

Czyli lek warty bodajże kilka złotych doprowadzi do bankructwa wiele koncernów farmaceutycznych, które zainwestowały w badania nad szczepionką grube pieniądze.

Swoją cegiełkę do leczenia koronawirusa Amantadyną dołożył wiceminister Marcin Warchoł, który wyleczył się tym lekiem wraz z żoną i rodziną.

twitter.com/marcinwarchol/status/1338217328417386501

13 grudnia 2020 r. wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł napisał na Twitterze: "Amantadyna działa na covid! Jestem przykładem. Najpierw syn, potem żona, w końcu ja: wysoka gorączka, ogromny ból, silny kaszel, wg. lekarza tak 7 dni, a potem apogeum, więc wziąłem amantadynę – piorunujący efekt! Zadziałało!". Warchoł zapowiedział też, że będzie domagał się, by Ministerstwo Zdrowia zajęło się tym lekiem.


pulsmedycyny.pl/rzecznik-mz-nie-ma-badan-klinicznych-potwierdzajacych-skutecznosc-amantadyny-w-leczeniu-covid-19-1103243

Neurolog prof. Konrad Rejdak otrzymał zgodę komisji bioetycznej i jest w trakcie kolejnych badań dotyczących skuteczności stosowania amantadyny w leczeniu chorych neurologicznych zagrożonych infekcją SARS-CoV-2. Lekarz ujawnia wyniki swoich pierwszych obserwacji: u pacjentów z zakażeniem potwierdzonym testem, którzy wcześniej przyjmowali amantadynę, nie rozwinął się pełnoobjawowy COVID-19. Lekarz jednak zastrzega, że jest to faza testów.

portal.abczdrowie.pl/amantadyna-co-to-za-lek-i-jak-dziala


- Mam ponad 500 udokumentowanych przypadków wyleczeń z COVID-19 przy użyciu amantadyny - mówi Interii dr Włodzimierz Bodnar, pediatra i specjalista chorób płuc z Przemyśla. Jego zdaniem rząd powinien już wcześniej zlecić badania skuteczności tego leku. Na konferencji prasowej zapowiedział to minister zdrowia Adam Niedzielski.


wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-amantadyna-a-covid-19-dr-wlodzimierz-bodnar-mam-500-udokumen,nId,4928349#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Relacje pacjentów z leczenia COVID-19 chlorowodorkiem amantadyny (Amantadyną).

przychodnia-przemysl.pl/relacje-pacjentow-z-leczenia-covid-19-chlorowodorkim-amantadyny/
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy