Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bł. Jan XXIII

Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #848

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Myśl św. Jana XXIII

Z ludźmi jest tak jak z winem,
z czasem niektórzy stają się lepsi.
Ostatnio zmieniany: 7 lata, 7 mies. temu przez frater.

Odp: Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #906

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
"Bez dyscypliny nie ma człowieka. Bez pokuty nie ma chrześcijanina"
bł.Jan XXIII

Odp: Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #917

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Każdy z nas ma własnego Anioła Stróża i każdy może rozmawiać z Aniołami innych ludzi.

Odp: Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #918

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Nie powinniśmy zaniedbywać oddawania specjalnej czci Aniołom Stróżom, którzy nas strzegą. Można powiedzieć, że Betlejem przedstawia syntezę światła. Jest tam obecny nasz Zbawiciel i Pan, Maryja, Jego Matka i nasza, święty Józef i Aniołowie. Stamtąd nasze życie nadprzyrodzone otrzymuje swój pokarm i siłę

Odp: Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #919

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Jeśli się znajdziemy w sytuacji, w której będziemy mieli do czynienia z człowiekiem dla którego argumenty będą trudne do przyjęcia, udajmy się o pomoc do naszego Anioła Stróża, by wstawił się do Anioła Stróża tamtej osoby, z którą mamy się spotkać.

Odp: Bł. Jan XXIII 13 lata, 1 miesiąc temu #920

  • fratris
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1041
  • Oklaski: 22
Mój Aniele Stróżu, pod szczególną twoją opiekę oddaje moje skupienie w tych dniach. Oddal ode mnie roztargnienie, dodawaj siły w zniechęceniu, udziel mi pokoju, pogody i dyscypliny wewnętrznej.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.27 sekundy