Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

czy istnieją fajne dziewczyny na świecie?
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie?

czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 13 lata temu #1581

  • kantata
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
mam problemy z nawiązywaniem znajomosci,złe wzorce wyniesione z domu,boje sie kobiet,nie nawiazałem zadnej relacji z kobietami,nawet byl czesto krzywdzony przez kobiety:matkę,siostrę,oraz wysmiewany przez kolezanki.stad nigdy relacji dobrej nie miałem,ale miałem tez kontakty towarzyskie z homoseksualistami,w koncu przekonałem sie,ze jestem biseksualny,doradzcie mi jakies mozliwosci.

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 13 lata temu #1582

  • Parcel
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 4
  • Oklaski: 2
Szukanie prawdziwego siebie wymaga czasu, może być trudna. Akceptacja siebie nie jest tu łatwa, a akceptacja prawdziwego siebie to to, co będziesz musiał przejść. Musisz walczyć o siebie wolnego od tych lęków itp., które jak zapewne wiesz, są sztuczne, wyniesione z domu itp. O homoseksualiźmie (bi to 'wersja mniejsza\lżejsza', 'problem częściowy', 'nie jest'aż tak źle') masz tu na forum - z tego wynieś za co w tej kwestii musisz się wziąć. Praca nad tym i tymi lękami to podstawa. Nie śpiesz się z niczym, a za jakiś czas, jak już będzie z Tobą w tych kategoriach na tyle dobrze, że na to czas - znajdź sobie dziewczynę, daj sobie i jej szansę. Musisz poznać wolnego siebie i swoje potrzeby.

Pzdr
Ostatnio zmieniany: 13 lata temu przez Parcel.

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 13 lata temu #1584

  • justynkax
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Moderator
  • Animus est, qui divites facit
  • Posty: 13
  • Oklaski: 1
A czego tak bardzo się boisz u kobiet ? I dlaczego Cię krzywdziły ?

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 11 lata, 3 mies. temu #3067

  • exe
  • ( Gość )
Wydaje się, że niewłaściwie określiłeś swój stan : "przekonałem się , że jestem biseksualny".

Otóż natura ludzka wyklucza biseksualność w taki sam sposób , jak wyklucza obecność ludzkiego ducha w ciele nieludzkim.

Bardziej adekwatnym stwierdzeniem Twojego stanu winno być na tamten czas : " przekonałem się , że bycie biseksualnym pasuje mi , jako wygodne rozwiązanie moich problemów".

Tymczasem to rozwiązanie jest wyjątkowo niekorzystne, ponieważ sprzeciwianie się realizacji naturalnego powołania płciowego kończy się odejściem od Boga.

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 11 lata, 3 mies. temu #3069

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
oo witaj Exe jak milo cie widzieć
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 11 lata, 3 mies. temu #3144

  • kantata
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
prosze cos dobrego napisac o tym biseksualizmie,ale mysel ze zalezy co sie reprezentuje ze soba i czym sie zyje niz to jakiej sie jest orientacji,a n aprzykals studia sa teraz moim problemem niz zajmowanei saie orienatcja seksualna,wlasciwie co ona ma do rzeczy....panstwo chyba nei macie sie czym zajmowac,tylko takimi malostkami,nie wazn ejakie sie ma sklonnsoci,wazne cos ei z nimi robi,w majtki mi chce zajrzec,moze wkrotc edo lozka,moja prywatna sprawa zkim spie,co mis ei podoba i czym zyje,mysle,ze wy nie chcecie pomagac ludziom,lecz ich sadzic i podawac sie za specjalistow wszystko wiedzacych madrych madrali...a wolnosc dal nam Bóg jako ludziom i kazdemu z osobna ,a nie tylko wam zebuscie ludzmi rzadzili,przemyslcie to

Odp: czy istnieją fajne dziewczyny na świecie? 11 lata, 3 mies. temu #3145

  • exe
  • ( Gość )
Bóg dał WOLNOŚĆ , nie zaś DOWOLNOŚĆ.

proszę to przemyśleć.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.33 sekundy