Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach

Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 13 lata, 3 mies. temu #607

  • Filip Nereusz
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 23
  • Oklaski: 4
Czy jest to porostu zezwolenie ludzi na zło bo tak będzie łatwiej?
Czy nie jest to objaw zniewolenia i opętania?
Dlaczego ludzie zachowują się tak egoistycznie wobec drugiej osoby, mam na myśli tutaj np. wykorzystanie znajomości jedynie w celu uzyskania informacji dot. drugiej osoby czy załatwienia sobie pracy i innych.

Temat zakładam w celu podzielenia się wiedzą i również uzyskaniu informacji
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 3 mies. temu przez Faustyna.

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 13 lata, 2 mies. temu #827

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Zło zawsze pochodzi od złego, a dobro od dobrego. Ludzie mają dwie drogi: dobra i zła. I mają wolną wolę, więc decydują którą drogą pragną iść. Bóg w swoim Miłosierdziu dał człowiekowi możliwość powrotu do Boga ze złej drogi dzięki Sakramentowi Spowiedzi. Osoby bez łaski uświęcającej, które nie dbają o stan swojej duszy szybko popadają w coraz cięższe grzechy, gdyż bardziej są podatni na pokusy Szatana. Trwanie w grzechach zwłaszcza śmiertelnych powadzi do zniewolenia, dręczeń a nawet opętania.Ludzie zachowują się egoistycznie bo dają posłuch Szatanowi. Jeżeli chcemy pomóc takim osobom warto się za nich pomodlić, ale najpierw przyjrzeć się sobie, czy oby sami nie unosimy się egoizmem względem danej osoby.
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 13 lata, 2 mies. temu #1000

  • Filip Nereusz
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 23
  • Oklaski: 4
Modlitwa nie zawsze chyba da pożądane skutki gdy osoba czuje sie z tym dobrze kiedy czyni zle i jest egoistyczna, zazyczaj taka osoba jest przekonana ze wszystko robi dobrze
Ostatnio zmieniany: 13 lata, 2 mies. temu przez Faustyna.

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 13 lata, 2 mies. temu #1143

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Filipie Bóg może dać najgorszemu grzesznikowi łaskę poznania grzechu. Łaska nawrócenia jest bardzo dużą łaską i nigdy nie powinniśmy w nią wątpić, lecz modlić się o jej nawrócenie.
Święta Monika całe życie modliła się za swojego syna, który dopiero przed śmiercią się nawrócił. A Święta Rita poślubiła mężczyznę który z jej życia uczynił koszmar. Trwała ona w tym małżeństwie z oddaniem i z wiarą w nawrócenie jej męża. Jej siła i wytrwałość została nagrodzona.
Tak więc pamiętaj że wytrwała i gorliwa modlitwa czyni cuda!
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 13 lata, 1 miesiąc temu #1433

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
modlitwa odrazu moze nie ale trwająca długimi latami jak widzimy Pan działa po za czasemB)
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 12 lata, 7 mies. temu #1982

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
po pierwsze dlaczego masz pretensje do Pana?? jeśli nie daje ci żony to znaczy tak ma być no przynajmniej na razie lub ma inny plan dla ciebie,widze że bardzo martwisz się co będzie potem czy będe sam ,mam dużo pracy,a przecież tak miało byc dobrze schodzi ci cel ostateczny jakim jest Bóg i pretensje dlaczego tak a nie inaczej. Bog wie co robi jego celem jest dac ci szczęście czlowiek ma tendencje stawiania Bogu warunków chce wpplynąć na Niego czyli no wiem Panie Jezu że jestes dobry mam wielką wiare ale co z tego daj mi lepiej to czy tamto bo uważam, że najbardziej mi sie to przyda jak widzisz Pan nie działa wedlug naszych planów On zna nas najlepiej i wie co jest dla nas najlepsze jeśli daje ci takie życie to widocznie tak ma być my często widzimy to pśrednio lecz ON widzi to inaczej jak ktoś kiedyś powiedział Bóg doklada cierpień ale wzmacnia plecy i to jest prawda
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php

Odp: Skad bierze sie agresja i zlo w ludziach 12 lata, 7 mies. temu #1986

  • sylka1989
  • ( Moderator )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 894
  • Oklaski: 36
jesteś dobrym czlowiekiem;) ale jak każden masz swe słabości i chwile trudności pozdrawiam i życzę miłej nocki
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci, a dusze wiernych zmarłych niech odpoczywają w pokoju szczególnie tych co z nikąd nie mają pomocy Amen

Maria Simma

Dusze czyśćcowe mówią, że wielu ludzi dostaje się do piekła, ponieważ za mało ludzi modli się za nich. Przez odmawianie rano i wieczorem poniższej modlitwy odpustowej, wiele dusz uratować można przed potępieniem. Simma widziała pewnego razu takie dusze, których losy ważyły się między piekłem i czyśćcem.

O Najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokolanej, obmyj we Krwi swojej grzeszników całego świata, którzy teraz konają i dziś jeszcze umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi. Serce Maryi pod krzyżem omdlewające, módl się za umierającymi. Amen





Strona o Czyśćcu bardzo polecam i zapraszam ;

czysciec.npx.pl/news.php
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.92 sekundy