Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Modlitwy
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Modlitwy

Modlitwy 3 mies., 2 tyg. temu #4568

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1471
  • Oklaski: 8
egzorcyzmy.katolik.pl/krotkie-modlitwy-o-uwolnienie/

Przez znak krzyża, od nieprzyjaciół, uwolnij nas, Boże nasz
Per signum crucis de inimicis nostris libera nos, Deus noster.

Chryste Zbawicielu, który uratowałeś Piotra na morzu, wybaw mnie mocą Krzyża † i zmiłuj się nade mną.



Niech nas Bóg błogosławi, broni od wszelkiego zła i doprowadzi do życia wiecznego. Amen



Żywy płomieniu Miłości Niepokalanego Serca Maryi, oślepiaj szatana. Amen



Strzeż nas Panie gdy czuwamy, podczas snu nas osłaniaj, abyśmy czuwali z Chrystusem i odpoczywali w pokoju. Amen



Boże, Ty przez łaskę przybrania uczyniłeś mnie dzieckiem światłości. Spraw, proszę, abym się nie pogrążył w szatańskich ciemnościach, lecz zawsze trwał w blasku otrzymanej od Ciebie wolności. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
Ostatnio zmieniany: 3 mies., 2 tyg. temu przez frater.

Odp: Modlitwy 3 mies., 2 tyg. temu #4569

  • frater
  • ( Admin )
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1471
  • Oklaski: 8
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.38 sekundy