Home
Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jakiej muzyki słuchacie ?
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jakiej muzyki słuchacie ?

Jakiej muzyki słuchacie ? 12 lata, 11 mies. temu #1645

  • luna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
W temacie proszę pisać jakiej muzyki słuchacie , jakie gatunki wg Was są najlepsze a jakie najgorsze

Odp: Jakiej muzyki słuchacie ? 12 lata, 11 mies. temu #1665

  • stmeusz
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Oklaski: 10
Czy najlepsze czy najgorsze mysle ze to kwestia gustu, ja osobiscie lubie rap, najlepiej polski bo taki poprostu doskonale rozumiem, nie musi wpadac w ucho, wystarczy ze ma przekaz prosto z serca, zwlaszcza ten ktory nie jest robiony pod publike, nie dla pieniedzy a z czystej pasji .
Natomiast nie tyle co nie lubie, ale nie trawie jakos muzyki metalowej tej troche "mocniejszej" cos juz wewnatrz mnie wykreca jak ja slysze. To tyle pozdrawiam

Odp: Jakiej muzyki słuchacie ? 12 lata, 10 mies. temu #1800

  • Faustyna
  • ( Użytkownik )
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 272
  • Oklaski: 22
Ja słucham różnej, zależy co mi w ucho wpadnie. Kiedys słuchałam dosyć ostrej muzyki dlatego spodobała mi się piosenka dodana na forum:
Chcę tak jak On - Anastasis (katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=56&id=24&Itemid=121) i męczę ją już długi czas na mp3
Poza tym Beata Bednarz całkiem pozytywnie do mnie przemawia i oczywiście mój ulubiony ELOHIM zwłaszcza piosenka którą polecam:
Kto Jak Nie On ( katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=56&id=23&limit=7&limitstart=42&Itemid=121) Wiele łez przy tej piosence wylałam. Posłuchajcie i powiedzcie co wy o niej sądzicie
Podniosłeś mnie, gdy brakło sił by dalej iść.
Okryłeś mnie, ciepłym płaszczem miłości swej...
Ufam słowom Twym Pragnę Twoją być Twoją być!
Wprost ze źródła pić miłości Twej...Nowa rodzę się.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.25 sekundy